Tomaszów Mazowiecki: Strona internetowa I LO - Tomaszów Mazowiecki

Skocz do zawartości

Ikona Reklama

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Strona internetowa I LO Oceń temat: -----

#1 SioNia

• Grupa Gość

Napisano 26 listopad 2006 - 02:14

No więc ostatnio zauwazylam ze pojawila sie nowa strona internetowa. Nie wiem czy wszystko tam juz ukonczone, ale wchodzic mozna :P

Strona I LO :)

Moim zdaniem na pierwszy rzut oka ta wyglada duzo lepiej od poprzedniej :)

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Lord Ikona

• Pasjonat
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Moderator
  • Postów 466
  • Rejestracja 23 listopad 06
  • Dzielnica:os. tysiąclecia

Napisano 26 listopad 2006 - 10:07

Jest taki problem, że serwer nie działa 24/7. Wiem, że szkoła = wiocha, ale z serwerem mogliby coś niecoś zrobić :/
'Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.'
- Winston Churchill

0

#3 koRniq

• Grupa Gość

Napisano 27 listopad 2006 - 12:07

paranoja - czy taka szkola jak ILO nie moze kiedys zrobic sobie normalnej strony?? juz za moich czasów bylo do dupy a teraz coraz gorzej! bo faktycznie szkoda paru groszy na jakiegos informatyka ktory to zrobi porzadnie - i dalej pewnie robia uczniowie w ramach konkursu informatycznego... :/

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   MariuszT Ikona

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Administrator
  • Postów 1260
  • Rejestracja 23 październik 06
  • Dzielnica:Wilanów

Napisano 27 listopad 2006 - 12:20

Tak jest we wszystkich szkolach. Zadna nie zaplaci nikomu zeby zrobil im wizytowke tylko wyciagaja rece do uczniow. Prawda, daja szanse wykazac sie uczniom, daja im jakies zajecie itd. ale nie oszukujmy sie, jest male prawdopodobienstwo aby uczniowie zrobili cos naprawde bardzo dobrego bo po prostu brakuje im jeszcze wiedzy i doswiadczenia.

Ale... Byc moze nasztomaszow.pl wyjdzie z pewna propozycja do szkol ;> Nic wiecej narazie nie powiem hehe :) Jak sie uda to najwczesniej za pare miesiecy.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Lord Ikona

• Pasjonat
  • Grupa Moderator
  • Postów 466

Napisano 27 listopad 2006 - 13:44

Kornik, nadal panuje zwyczaj robienia strony przez uczniów.
Dobrze zauważyłeś, że powinni to robić ludzie z doświadczeniem. Pierwszo- i drugoklasiści raczej takiego nie mają, więc pozostają trzecioklasiści. Ja osobiście chętnie bym wziął udział w tegorocznym wydaniu, bo przez te kilka lat nabrałem doświadczenia. Na pewno by tak lepiej wyszlo gdyby to zajęcie było przeznaczone właśnie dla trzecioklasistów.
'Never fear shadows, for shadows only mean there is a light shining somewhere near by.'
- Winston Churchill

0

#6 koRniq

• Grupa Gość

Napisano 28 listopad 2006 - 09:46

właśnie o tym napisałem ;) no ale poczekamy na to co nt.pl szykuje dla szkoł ;P zdradzisz coś Administratorze?

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   emka Ikona

• Stały bywalec
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Moderator
  • Postów 308
  • Rejestracja 04 listopad 06

Napisano 28 listopad 2006 - 17:17

Wyświetl postUżytkownik koRniq dnia pon, 27 lis 2006 - 12:07 napisał

juz za moich czasów bylo do dupy a teraz coraz gorzej!

zabrzmiało to jakbyś chodził tu niewiadomo ile lat temu... :blink:
Poglądy są jak dupa, każdy jakieś ma, ale po co od razu pokazywać...
0

#8 Piotr

• Grupa Gość

Napisano 28 listopad 2006 - 18:02

przydałby się tzw. kontakt z redakcją strony celem zasugerowania czegokolwiek, zgłoszenia uwag bądź sprostowania błędów pojawiających się na stronie. poprzednia strona umożliwiała kontakt z twórcami, ta już nie...po prostu lypa;)

#9 koRniq

• Grupa Gość

Napisano 28 listopad 2006 - 18:21

zaczynałem juz jakis czas temu ;P te pare lat juz mineło ;p

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   MariuszT Ikona

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Administrator
  • Postów 1260
  • Rejestracja 23 październik 06
  • Dzielnica:Wilanów

Napisano 28 listopad 2006 - 19:54

koRniq, nic nie moge powiedziec bo po pierwsze nie wiem jak szybko uda mi sie wprowadzic ten plan w zycie a po drugie konkurencja nie spi ;]
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Lord Ikona

• Pasjonat
  • Grupa Moderator
  • Postów 466

Napisano 29 listopad 2006 - 11:09

Cytat

przydałby się tzw. kontakt z redakcją strony celem zasugerowania czegokolwiek

Piotrze, po pierwsze nikogo nie obchodzi, że są błędy na stronie - autor zrobił co musiał, szóstkę ma ... słowem zrobione, zapłacone, zapomniane. Pan Burakowski nieraz stwierdzał, że strona go nie obchodzi. Dyrekcji tym bardziej.

A poza tym, myślisz, że komuś chciałoby sie poprawiać? To jest niemożliwe u nas ...
- Winston Churchill

0

#12 kixner

• Grupa Gość

Napisano 30 listopad 2006 - 20:13

..... Zalamka. Chociaz nie ma sie co dziwic w miesiac nie da sie zrobic dobrej strony. Ale jedna rzecz mnie dziwi czemu w 2006 roku ludzie korzystaja ze standartow z zeszlego stulecia...? Przeciez XHTML jest duzo bardziej przejrzysty i wygodniejszy. A tu html i te tabele... Przynajmniej walidatory nie znajduja zbyt wielu bledow. Ten konkurs moim zdaniem to od poczatku byla kpina... 20 zl nagrody dla najlepszej...

#13 świąteczny kał

• Grupa Gość

Napisano 04 grudzień 2006 - 21:23

Wyświetl postUżytkownik emka dnia wto, 28 lis 2006 - 17:17 napisał

zabrzmiało to jakbyś chodził tu niewiadomo ile lat temu... :blink:

:D

#14 Lechu

• Grupa Gość

Ikona postu  Napisano 05 grudzień 2006 - 20:16

Widzę ze ludzie lubicie... wiec proponuje jeszcze objechać szpecjjjalistycznie stronę HDK PCK ILO Załużcie nowy temat albo, co... Nabijecie sobie postów i będziecie szczęśliwi ;]

PS: nie twierdze ze obecna strona ILO jest cacy;] bo faktycznie wygląda przedpotopowo i już tęsknię do poprzedniej, choć nie spodziewajmy się sie wiele... problem polega na tym ze niema ludzi do pracy a ci co potrafią cokolwiek nie kiwną palcem jeśli nie zostaną opłaceni otco:D

#15 Kudłaty

• Grupa Gość

Napisano 05 grudzień 2006 - 20:35

Nie wiedziałem, że PCK i Gorączka Złota podchodzą pod krwiodawstwo...

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Dr. LooPoos Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 5
  • Rejestracja 05 grudzień 06
  • Dzielnica:Widzew PANY

Napisano 05 grudzień 2006 - 21:38

Miszczu od stron :) się nie popisał, choć nie jest źle. Ale wiadomo, to się robi dla szóstki, a nie z własnych chęci ;)
Gratulacje! Własnie ukończyłeś M$ Windows. Zacząć nową grę?
0

#17 BoRyS

• Grupa Gość

Napisano 06 grudzień 2006 - 15:53

Wyświetl postUżytkownik kixner dnia czw, 30 lis 2006 - 20:13 napisał

..... Zalamka. Chociaz nie ma sie co dziwic w miesiac nie da sie zrobic dobrej strony. Ale jedna rzecz mnie dziwi czemu w 2006 roku ludzie korzystaja ze standartow z zeszlego stulecia...? Przeciez XHTML jest duzo bardziej przejrzysty i wygodniejszy. A tu html i te tabele... Przynajmniej walidatory nie znajduja zbyt wielu bledow. Ten konkurs moim zdaniem to od poczatku byla kpina... 20 zl nagrody dla najlepszej...

A znasz taką instytucję jak prof. Burakowski dla którego strona szkoły i inne z nią powiązane mogą być wykonane tylko w html z małymi elementami javy i flasha?

Konkurs na stronę szkoły to jest jedynie konkurs na grafikę bo resztę masz z góry narzucone...

#18 kixner

• Grupa Gość

Napisano 06 grudzień 2006 - 19:14

No i to jest wlasnie chore i dlatego nie bralem udzialu w tym konkursie... Za strone z CSSem w XHTML z elementami PHP pewnie by mi wypominal do konca edukacji. Dlatego wolalem nie ryzykowac... Mimo wszystko autor strony pokazal ze umie tylko pewnie braklo czasu.

#19 Lechu

• Grupa Gość

Napisano 06 grudzień 2006 - 19:44

Obawiam się, że nie do końca chodzi tu o "brak czasu" miałem styczność już z autorem tegorocznej strony.. no i... <mruga>hiehie

a co to

Wyświetl postUżytkownik BoRyS dnia śro, 06 gru 2006 - 15:53 napisał

Konkurs na stronę szkoły to jest jedynie konkurs na grafikę bo resztę masz z góry narzucone...

NO:/ nie wiem czy można mówić o narzucaniu czegokolwiek skoro chłopak sam zwraca się do poprzednika o pomoc =D i znów staje się to pracą niesamodzielną... jaki z tego morał?? brak talentów?? chęci??

#20 BoRyS

• Grupa Gość

Napisano 06 grudzień 2006 - 22:27

Wyświetl postUżytkownik Lechu dnia śro, 06 gru 2006 - 19:44 napisał

NO:/ nie wiem czy można mówić o narzucaniu czegokolwiek skoro chłopak sam zwraca się do poprzednika o pomoc =D i znów staje się to pracą niesamodzielną... jaki z tego morał?? brak talentów?? chęci??

To "lenistwo" i nie gadaj że praca niesamodzielna... sam pozmieniał układ i kolor:)

Cytat

Mimo wszystko autor strony pokazal ze umie tylko pewnie braklo czasu.
Dziękuje:P

• (5 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »