Tomaszów Mazowiecki: Kebab "Ankara" - Tomaszów Mazowiecki

Skocz do zawartości

Ikona Reklama

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz napisać tematu
  • Nie możesz odpowiedzieć

Kebab "Ankara" Lokal z kebabem / konkurencja dla Da Grasso Oceń temat: -----

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   cys Ikona

• Stały bywalec
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 315
  • Rejestracja 03 grudzień 07

Napisano 10 grudzień 2007 - 19:05

W poprzednia sobote przy ul. JP II 41i został otwarty nowy, trzeci juz lokal serwujący Kebaby w Tomaszowie. Dziwic moze jedynie fakt, ze wszystkie te lokale łączy jedno 'Doner Kebab'. Nie wywodze sie dluzej na ten temat, bo sie nie znam, ale chyba mozna sie domyslec, ze działa to na podobnej zasadzie, jakby otworzyli 2 x Da Grasso w TM, czyli... wszystko to samo pod względem składnikowym :P co do pomieszczen: Byłem w Ankarze i duzo miejsca, szkoda ze krzesełka drewniane :( jakby była jakas sofa (a'la Rupiec xD) to by było fajnie :P
Tak wiec za duzego wyboru w TM nie mamy :P wszedzie to samo :D, zostaje kwestia ceny i chojnosci pan przygotowujących kebaby, tudziez właściciela nakazującego oszczędnosci :P Ktory z nich będzie najbardziej chojny, ten będzie miał największą sprzedaż. Bylem tam ostatnio, dalem 6,5zl za mały kebab i powiem, ze sporo tego mięska było, tyle że w Chilout (czy tam Chillout) tez za pierwszym razem dostalem duzo tego mięsa... coż, przyszłość pokaze :P

Zapraszam do wypowiadania się
0

#2 Ciul bez wyobraźni

• Grupa Gość

Napisano 10 grudzień 2007 - 21:04

w sumie ustawianie tak kilku razy tego samego w innych miejscach jest dobrze;p bo np, jesli ktoś mieszka na nbr to oczywiście że pójdzie do Kebabu na warszawską a nie na JP II :P

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   cys Ikona

• Stały bywalec
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 315

Napisano 10 grudzień 2007 - 21:12

Ale jesli siedzisz w domu i ten Doner Ci nie smakuje, to gdzie zadzwonisz? :P nigdzie bo wszedzie jest to samo :P
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   ... Ikona

• Pasjonat
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Moderator
  • Postów 524
  • Rejestracja 23 listopad 06
  • Dzielnica:Ogrodowa :)

Napisano 10 grudzień 2007 - 21:50

Cytat

Ale jesli siedzisz w domu i ten Doner Ci nie smakuje...

Ja przepraszam ale Doner dobrym tanim piwem jest :) a tak w ogóle to gdzie te kebeb-bary są w TM bo za cholerę oprócz tego na Warszawskiej nie potrafię zlokalizować :/
Czekanie całe życie aż nadejdzie mesjasz aby zbawić świat to jak czekanie na właściwy klocek w Tetrisie. Nawet jeśli w końcu się pojawi, do tego czasu nazbierałeś już taki stos gówna, że i tak masz prze[cenzura]ane cokolwiek byś zrobił..
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   cys Ikona

• Stały bywalec
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 315

Napisano 10 grudzień 2007 - 23:40

Chil(l)out - Tkacka ilestam/ilestam ... jak idziesz sobie do arkad z placu, to schodzisz po schodkach i w ich trakcie po lewo :D
Ankara- Budynek Da Grasso, lokal pierwszy od wierzbowej :P
0

#6 Misia

• Grupa Gość

Napisano 24 grudzień 2007 - 18:34

też dobre miejsce Appetito na

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   patija Ikona

• Początkujący
  • PipPipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 47
  • Rejestracja 02 maj 07
  • Dzielnica:TM

Napisano 05 luty 2008 - 21:17

Bylam ostatnio, tez zamówiłam małego kebaba i ledwo ledwo go zjadłam. Bardzo był dobry, mięska sporo i bardzo duzo surówek itp. Niedługo wybieram się znowu, tylko tym razem wezme inny sos do spróbowania :P
Jeden minus:
BARDZO MAŁA porcja frytek, moja 3-letnia corka opylila ja w mig i chciała wiecej, ale jak za ta cene i taka ilosc to wole isc jej zrobic w domu( choc nie lubie robic :P )

Wszystko czym co dzień żyję gdzieś się zaprzepaszcza,
Przytulam się do drzewa i chłód mnie przenika,
Siostra noc mnie przygarnia połą swego płaszcza
I świat się odnajduje - w miarę jak świat znika.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   bubu_tm Ikona

• Stały bywalec
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 340
  • Rejestracja 13 styczeń 08

Napisano 05 luty 2008 - 21:49

Wyświetl postUżytkownik cys dnia pon, 10 gru 2007 - 23:40 napisał

Chil(l)out - Tkacka ilestam/ilestam ... jak idziesz sobie do arkad z placu, to schodzisz po schodkach i w ich trakcie po lewo :D

Powiedz od razu że koło starej Kambodży :D
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   ha_pa Ikona

• Młodszy użytkownik
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 59
  • Rejestracja 23 listopad 06
  • Dzielnica:DWC

Napisano 12 luty 2008 - 13:38

Nie daja ulotek!! Jak chca robic reklame lokalu jak nie daja ulotek? :blink:
http://gfx.filmweb.pl/po/70/31/367031/7104697.3.jpg
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   KubaM Ikona

• Bywalec
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Grupa Moderator
  • Postów 259
  • Rejestracja 26 listopad 06
  • Dzielnica:13 | Osiedle Wierzbowa ;)

Napisano 13 luty 2008 - 22:43

weźcie sobie z sosem ostrym... b. dobry :niegrzeczny:
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   view Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja 18 luty 08

Ikona postu  Napisano 18 luty 2008 - 15:53

No rzeczywiscie sos ostry to jest dla twardzieli ja wzielem troszke i pali jak nic - chinski ostry sie chowa w porownaniu do tego. Kolejny raz biore juz tylko lagodny. Ale ostatnio tez bylem akurrat w kebabie obok arkad i tam to jest totalna tragedia bylem 3 razy i wiecznie nie ma gdzie usiasc a lodowki z napojami nigdy nie widzialem pelnej. Bylem 3 razy i za kazdym razem musialem leciec do "Siodemki" po napoj dla dziecka. Tragedia ja osobiscie nie polecam. Na warszawskiej juz lepiej tylko ze czuje sie tam czlowiek jak w komorce strasznie ciasno i zawsze trzeba sie najezdzic aby znalesc miejsce na zaparkowanie samochodu tak aby przechodnie nam go specjalnie nie porysowali. Wszedzie jedzenie identyczne tylko jedynie kolo arkad daja za duzo surówek a za malo miesa - moze oszczednosci. na warszawskiej wkurzajace jedynie warzenie miesa - czasami mozna dac wiecej przeciez nie zbiednieja. W sobote probowalem tortille w Ankarze - szczerze polecam lepsze od kebaba.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   cys Ikona

• Stały bywalec
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 315

Napisano 20 luty 2008 - 14:55

Kto rzuci nr telefonu? :D Glodny jestem, szybko xDD
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   ben1 Ikona

• Nowicjusz
  • PipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 12
  • Rejestracja 09 listopad 07

Napisano 23 luty 2008 - 20:05

Wyświetl postUżytkownik view dnia pon, 18 lut 2008 - 15:53 napisał

No rzeczywiscie sos ostry to jest (....)

wiesz ankara niby niezła ale.. jakoś tak jakbym był w barze chińskim , jakoś klimat taki se... jakby niekoniecznie do kebaba ... na tkackiej ...opinia chyba troszkę za mocna , może akurat brakło im jakiegoś napoju , a na warszawskiej znowu nie pasuje ci że warzą mięso ... tak naprawdę zastanawiam się skąd w tobie tyle krytyki co do lokali (pewnie masz swój i jest najlepszy?????): a to parking nie po drodze , a to mało miejsca , a to nie ma gdzie usiąść , a to warzą mięso , a to trzeba lecieć do siódemki po picie .Stary jak chce się psa uderzyć to się i kija znajdzie.
Idziesz na keab to go zjedz i ok , nie lataj po siódemkach , dziecku nic się nie stanie jak napije się 5 min później , jak sobie na warszawskiej warzą niech warzą , wolę mieć zwarzone niż za mało (bo pewnie byś gadał , że oszukują albo oszczędzają , a jak masz wrażenie że boją się ,że zbiednieją to im to powiedz , albo dopłać jak chcesz podwójne mięcho (przecież chyba nie zbiedniejesz) . W ankarze też można by się przyczepić....np.do parkingu( bo nie będę wnikał w żarcie ) parkować swoje lambordżini na parkingu z takimi dziurami....przecież mogliby wynająć równiarkę i wyrównać te dziurska , albo... wchodzić po schodach.... o ludzie jaki to wysiłek itd... sorry ale w/g mnie wszystko jest podobne w tych 3 barach (smak powinien być podobny bo wszyscy firmują się tym samym logo "donner kebap - Istanbul" ) . a dla mnie kebab powinien być wszędzie jednakowy jak mc donald - jedno logo na cały świat - smak ten sam.

ty view ty jakiś nowy jesteś ...może ty to ten nowy właściciel tej ankary ... tak wszędzie źle , tylko tam cacy.... Chyba strzał w 10 co??????????

Użytkownik Administrator edytował ten post 15 grudzień 2008 - 19:28
Powód edycji: Nie cytuj bez powodu całej wiadomości!

0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   view Ikona

• Nowy
  • Pip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 2
  • Rejestracja 18 luty 08

Napisano 03 marzec 2008 - 10:18

No masz cela jak baba z wesela - niestety tu nie trafiles - a forum jest od tego ze kazy moze wypowiedziec swoje zdanie i ja swoje podalem. Ilu ludzi tyle opini jedne lepsze drugie gorsze. A moze wlasnie to ty jestes jednym z wlascicieli jednego z lokali ze tak piszesz??????????? Moze to ja trafilem tym razem w 10???????? Chyba nie wiesz do czego sluzy forum......................
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   yo ! Ikona

• Młodszy użytkownik
  • PipPipPipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 51
  • Rejestracja 15 czerwiec 07

Napisano 03 marzec 2008 - 15:42

788-68-07 to jest numer, jakby komuś był potrzebny :)
peace&love !
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   ben1 Ikona

• Nowicjusz
  • PipPip
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 12
  • Rejestracja 09 listopad 07

Ikona postu  Napisano 06 marzec 2008 - 20:13

Wyświetl postUżytkownik view dnia pon, 03 mar 2008 - 10:18 napisał

No masz cela jak baba z wesela - niestety tu nie trafiles - a forum jest od tego ze kazy moze wypowiedziec swoje zdanie i ja swoje podalem. Ilu ludzi tyle opini jedne lepsze drugie gorsze. A moze wlasnie to ty jestes jednym z wlascicieli jednego z lokali ze tak piszesz??????????? Moze to ja trafilem tym razem w 10???????? Chyba nie wiesz do czego sluzy forum......................

tak tak trafiłeś jestem "właścicielem" Hotelu Prezydent . I wiem do czego służy forum. Natomiast nie rozumię , dlaczego tak się bulwersujesz ? Pozdrawiam . :P
0

#17 Bond

• Grupa Gość

Napisano 15 grudzień 2008 - 19:09

Kebab "Ankara" serwuje smaczne jedzenie, choć w Chillout Lounge jest dużo lepiej moim zdaniem :)

#18 tauren

• Grupa Gość

Napisano 19 styczeń 2009 - 07:37

smacznie i miło. Tyle, że wydaje mi się, że złagodniał sos ostry :( jak po otwarciu przyszedłem zbadać to z kumplami to wybiegali czerwoni na twarzy i aż ich łzawiło, a obsługa miło nas obserwowała z uśmiechem, uprzedzając nas przedtem co do ostrości tych sosów i miałem z nimi niezły ubaw z kolegów :D

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Krzysior Ikona

• Stały bywalec
  • Grupa Użytkownik
  • Postów 327
  • Rejestracja 26 styczeń 07
  • Dzielnica:NBR

Napisano 10 marzec 2009 - 23:29

Bywam od czasu do czasu w "Ankarze" . Bardzo smaczny i sycący kebab. I dobrze jest napisane w temacie , że to konkurencja " Da grasso" Bo pizzę z tej pizzerii też uwielbiam i jak jestem w tamtym rejonie z żoną, zastanawiamy się długo, który lokal wybrać :D
http://www.tomaszow.mm.pl/~krzysior/folk.jpg

Ludzie są jak gwoździe - tracą przydatność, gdy zaczynają się giąć.
0

#20 SalvadoR

• Grupa Gość

Napisano 04 maj 2009 - 17:43

Zależy jak kto woli. Moim zdaniem jest to rzecz gustu co prawda jednak lepiej mi smakuje kebab ten przy wierzbowej izeli ten na warszawskiej :). Powod? Bułka nie jest sucha, daja tyle ze jem go czasami na dwa razy :). Sos tylko lagodny poniewaz przy ostrym plakalem :).

• (2 strony)
  • +
  • 1
  • 2