nie pamiętasz hasła?
temperatura 19 °C
wilgotność 88%
Dziś są imieniny: Julity, Ludmiły, Ro¶cisława
×
Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies
Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Czysty dywan i brudne firanki

dodano: 2013-08-06 21:57:56, ostatnia aktualizacja: 2013-08-06 22:40:28
dziennikarz obywatelski: Mariusz Strzepek
Tak dużej i niestety dosyć uciążliwej inwestycji, jak przebudowa Placu Kościuszki Tomaszów Mazowiecki jeszcze nie widział. Salon miasta, jak nazwali to miejsce projektanci ma niestety nieco przybrudzone ściany i brudne firanki wiszące w oknach
 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      

 · 

   Każdy z Was może aktywnie włączyć się w życie miasta, publikując swoje felietony na łamach NaszTomaszów.pl      


 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

 · 

   Zostań felietonistą NaszTomaszów.pl - podziel się z nami swoimi opiniami     

Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @40
M: jakie fontanny - działające!!!!!!!!????????? jak zawsze braknie pieniędzy na ich pracę, a może za małe ciśnienie wody będzie, więc latem na 100% nikt się nie wykąpie
sobota, 31 sierpnia 2013, godzina 23:38:09
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @43
JDM : Umie umie, nawet sporo miasto za to używanie swego czasu zapłaciło... 24 tysiące w 2010 roku za wakacje prezia w Chorwacji, niby w sprawach służbowych internetu używał :)
czwartek, 22 sierpnia 2013, godzina 16:04:25
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @45
lodziara: chłopcze, topoto żeby woda płynęła w dół do rzeki a póżniej do morza inaczej groziłaby nam powódż na Placu
czwartek, 22 sierpnia 2013, godzina 15:54:52
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @41
Peter: Zaczynają teraz remont nawierzchni na Starym Mieście w W-wie, prace mają trwać pół roku.Można???
czwartek, 22 sierpnia 2013, godzina 15:39:52
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
przechodzień: czy zauważyliście że środkowa część placu gdzie ułożono już kostkę granitową jest sporo wyżej od stanu poprzedniego, przynajmniej 0,7-1 m, kamieniczki wokoło giną, sprawiają wrażenie zapadniętych, sprawia to niemiłe wrażenie bo płyta placu staje się na nim, najważniejsza... zobaczymy jaki będzie efekt końcowy ale wydaje mi się że to partolenie bez gustu
czwartek, 22 sierpnia 2013, godzina 14:08:17
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Gość: Gdy tu 1 raz przyjechałem moja myśł: o niee jaki burdel jaki smród SAM wjazd do miasta OKROPNE RUINY. Nie obrażając już na wsiach jest lepiej. Mieszkam tu od 2 lat ale to miasto coraz bardziej mnie zadziwia.
czwartek, 22 sierpnia 2013, godzina 10:44:18
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kiki: trzeba zadac podstawowe pytanie czy nasz naj PAN umie poslugiwac sie internetem moze on niema komputra moze trzeba go zaprosic na kurs
wtorek, 20 sierpnia 2013, godzina 15:10:06
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @27
Jimmy: Chyba czyta, ktoś przecież zminusował Twój wpis.
poniedziałek, 19 sierpnia 2013, godzina 19:54:43
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Ola: odwiedziła mnie ciotka z Dolnego Śląska, obruszona nieco wszędobylskim bajzlem w naszym mieście, to u was drugi rok już grzebią na tym placu? i nie widać końca?, przecież to niewyobrażalne w tak dużym mieście jak Tomaszów żeby centrum miasta było zablokowane przez ponad dwa lata, spytała tylko a kto u was rządzi? i kto go wybrał? wstyd mi było odpowiadać, upokarzający wstyd!
poniedziałek, 19 sierpnia 2013, godzina 12:29:31
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
siara: hitem naszego placu będą fontanny, ciekawe kto upilnuje tych którzy będą chcieli się nieco schłodzić w upalne dni, niektórzy zapewne mylić je będą z akwaparkiem
sobota, 17 sierpnia 2013, godzina 10:56:58
-2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
kiki: Tak czy siak, Tomaszów to sama wiocha. Kto bardziej inteligentny to z wiochy wynocha......no i się wynoszą z tego zadupia.
Strach pomyśleć co będzie dalej jak okoliczna wiocha wyniesie się z wiochy.
sobota, 10 sierpnia 2013, godzina 16:31:33
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @37
JDM : Racja z tym że wniosek mam inny - mało kto zaparkuje na tych sztucznych parkingach płatnych , raczej większość zrezygnuje z zakupów.
sobota, 10 sierpnia 2013, godzina 15:44:10
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @34
niebawem już...: paniusiu z ...--- już niebawem otwarcie naszych płatnych parkingów nieopodal ryneczku, opłaty z których powinny znacząco zasilić miejską skarbonkę, oby oby jak najwięcej takich przyjezdnych, parkingi budujemy dla was, klient nasz Pan.
sobota, 10 sierpnia 2013, godzina 15:31:41
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @27
multi99 : szanowny kolego może czyta ale się śmieje że mieszkańcy tego zacofanego grajdołka zwanego Tomaszowem Maz. są bezradni i za niedługi czas wybory a NASZ KRÓL RAFAŁ I znów na obiecuje zakręci mieszkańcami a oni w podzięce za cudowne obietnice WYBIORĄ GO NA III KADENCJĘ !!!!!!!
sobota, 10 sierpnia 2013, godzina 14:54:59
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @34
multi99 : hmm nie przesadzaj koleżanko dzisiaj w sobotnie przedpołudnie o godzinie 10.00 przejeźdzałem rowerem ulicą Meca i było sporo wolnych miejsc parkingowych !!!!

cytuje: bieda biedą ale kogoś stać na te samochody i chciałby w cywilizowany sposób dokonać zakupów

ci co chcą robic zakupy w cywilizowany sposób jeżdzą do Focusa w Piotrkowie Tryb lub do Łodzi do Manufaktury ...
sobota, 10 sierpnia 2013, godzina 14:50:45
+10 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
Pani z Unewla: w mieście brakuje parkingów! przyjezdni nie mogą zaparkować przy targowisku, centrum jest zakorkowane, samochodów coraz więcej czy to miasto jest w ogóle przygotowane na przyjęcie tak dużej ilości pojazdów w dni targowe i weekendy, bieda biedą ale kogoś stać na te samochody i chciałby w cywilizowany sposób dokonać zakupów
sobota, 10 sierpnia 2013, godzina 11:08:45
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
jank73: w miescie brakuje lokali użytkowych - ale te które sa tez strasza niewynajęte... smierc miasta...

ogladaliscie interwencje - takie program Polsatu o terenie na Barlickiego ???
piątek, 9 sierpnia 2013, godzina 21:40:51
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
karol: prezydent duzżo obiecuje przed wyborami
czwartek, 8 sierpnia 2013, godzina 20:22:12
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Heniek: przed wyborami obiecano na Placu jakąś Platformę Widokową, po wyborach nikt już nawet nie pisnął, gdzie kiedy takowa będzie, eech!
czwartek, 8 sierpnia 2013, godzina 16:35:04
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Tom: Dziś przeszedłem przez Plac Kościuszki, kto usunie z ułożonej granitowej nawierzchni te tłuste plamy od wyciekającego oleju, które są już w wielu miejscach. Gdzie jest inwestor?
czwartek, 8 sierpnia 2013, godzina 13:21:55

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
szukaj w artykułach
zaawansowane
zobacz również
^ do góry