Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 02:18
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Sklep Medyczny Tomaszów Maz.
P.P.H.U. „ROL-DREW” Bogusław Kowalczyk

P.P.H.U. „ROL-DREW” Bogusław Kowalczyk

Opis działalności

Firma ROL-DREW z Wykna (gm. Ujazd) zajmuje się sprzedażą i dostawą drewna kominkowego, drewna opałowego oraz sosnowej kory ogrodowej.

W dostępnej od ręki ofercie znajduje się sezonowane drewno o wymiarach 30-40 cm w klasie S2A, S2B lub W0, z takich gatunków jak: akacja, brzoza, buk, dąb, grab, olcha, sosna czy też świerk.

Drewno dostarczane jest samochodem o pojemności do 5 mp. Drewno jest układane na samochodzie. Po wcześniejszym ustaleniu, istnieje możliwość ułożenia drewna u klienta. W przypadku pełnego zamówienia i dojazdu w promieniu 30 km - dostawa gratis (dotyczy to m. in. terenu Tomaszowa Mazowieckiego).
Istnieje także możliwość odbioru własnego w siedzibie firmy.

Oferta kierowana jest do klientów firmowych (hotele, restauracje, składy opału) i osób prywatnych. Sprzedaż może mieć charakter zarówno detaliczny jak i hurtowy.


Tagi
drewno-opalowe opal kora-sosnowa kora-ogrodowa drewno-kominkowe

Lokalizacja
19
97-225 Wykno
tel. kom. 501-267-272, 508-552-440 tel. 44-719-26-
Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman Elementy stabilizacyjne znajdujące się wewnątrz części piersiowej gorsetu wykonane są z pozwalającego się modelować aluminium oraz z półelastycznych taśm pokrytych miękkim materiałem dla zapewnienia s Opis:części Konstrukcja gorsetu pozwala na stabilizację wyłącznie odcinka lędźwiowo-krzyżowego; bądź zwiększenie stabilizacji kręgosłupa poprzez dołączenie dodatkowej części piersiowej, która dołączana jest do gorsetu za pomocą velcro. Zalecenia: w przypadku silnej kyphotyzacji kręgosłupa, w klinowaceniu trzonów kręgowych, urazy części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, choroby infekcyjne obejmujące część piersiową kręgosłupa, choroby krążków międzykręgowych, leczenie pooperacyjne, osteoporoza, złamania trzonów kręgowych oraz wszystkie przypadki wymagające korekcji kyfozy kręgosłupa; niektóre przypadki lumbago połączone z dorsalgią segmentów Th8, Th12 które wymagają czasowego unieruchomienia (podróż pacjenta, mechaniczne, generowane przez pracę napięcia), w trakcie dnia gdy wymagane jest czasowe unieruchomienie - ograniczenie ruchów z korekcją ustawienia kręgosłupa. Działanie: kompresja na przednią ścianę brzucha wpływa na zmniejszenie lordozy lędźwiowej, ponadto redukuje bądź wyłącza ruchy rotacyjne oraz ze względu na budowę gorsetu ogranicza również ruchy zgięcia i wyprostu kręgosłupa, taśmy barkowe po ich zapięciu powodują cofnięcie barków. Dostępne (inne) modele:TC201 - beżowy / TC200A - beżowy, dla osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi. Kolor:szary. Wysokość z przodu:20 cm. Wysokość z tyłu:47-60 cm. Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 29.09.2016Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman
Reklama
Reklama
a