Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 1 października 2022 03:37
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Sklep Medyczny Tomaszów Maz.
Reklama
RENOMA Nieruchomości

RENOMA Nieruchomości

Opis działalności

LICENCJONOWANI POŚREDNICY, DORADCA PRAWNY ORAZ DORADCA KREDYTOWY.
OBSŁUGA KLIENTA W TRZECH JĘZYKACH, DOŚWIADCZENIE W HANDLU NIERUCHOMOŚCIAMI W KRAJU I ZA GRANICĄ ( Wyspy Kanaryjskie - LANZAROTE).


Pośredniczymy w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości.
Nie pobieramy prowizji od kupującego.
Zajmujemy się również kompleksowym przeprowadzaniem transakcji powierzonych ( weryfikacja stanu prawnego, sporządzenie umowy przedwstępnej, umowy najmu okazjonalnego, protokoły zdawczo-odbiorcze etc.)

O nas :

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który tworzą jedynie licencjonowani pośrednicy. Zdajemy sobie sprawę, że tylko profesjonalne i indywidualne podejście przekłada się na zadowolenie klientów, dlatego swoją pracę wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem oraz troską o Państwa bezpieczeństwo. W biznesie kierujemy się zasadą czystej gry, dlatego zawierane z nami umowy są przejrzyste i dostosowywane do potrzeb każdego z klientów. Nie zawierają zatem niejasnych zapisów ani kar umownych, a jedynie klarowne warunki współpracy . Dla nas liczy się efekt i tylko za satysfakcjonujący Państwa efekt pobieramy wynagrodzenie. Nie boimy się nieruchomości trudnych, wymagających uregulowania stanu prawnego, podobnie jak cenimy sobie współpracę z wymagającymi klientami. Obecnie obszar naszej działalności skupia się na województwie kujawsko-pomorskim oraz województwie łódzkim, ale oferujemy również pomoc w obsłudze transakcji z udziałem polskich podmiotów na rynku hiszpańskim (w szczególności Wyspy Kanaryjskie - Lanzarote). Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół RENOMA Nieruchomości


Tagi
nieruchomosci posrednictwo biuro-nieruchomosci kupie-mieszkanie kupie-dzialke agencja-nieruchomosci domy-sprzedaz tomaszow-mazowiecki-biuro kredyty-hipoteczne

Lokalizacja
POW ( TOMAX) 17
97-200 Tomaszów Mazowiecki
535666450, 501853560, 509446817
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 4 km/h

Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman Elementy stabilizacyjne znajdujące się wewnątrz części piersiowej gorsetu wykonane są z pozwalającego się modelować aluminium oraz z półelastycznych taśm pokrytych miękkim materiałem dla zapewnienia s Opis:części Konstrukcja gorsetu pozwala na stabilizację wyłącznie odcinka lędźwiowo-krzyżowego; bądź zwiększenie stabilizacji kręgosłupa poprzez dołączenie dodatkowej części piersiowej, która dołączana jest do gorsetu za pomocą velcro. Zalecenia: w przypadku silnej kyphotyzacji kręgosłupa, w klinowaceniu trzonów kręgowych, urazy części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, choroby infekcyjne obejmujące część piersiową kręgosłupa, choroby krążków międzykręgowych, leczenie pooperacyjne, osteoporoza, złamania trzonów kręgowych oraz wszystkie przypadki wymagające korekcji kyfozy kręgosłupa; niektóre przypadki lumbago połączone z dorsalgią segmentów Th8, Th12 które wymagają czasowego unieruchomienia (podróż pacjenta, mechaniczne, generowane przez pracę napięcia), w trakcie dnia gdy wymagane jest czasowe unieruchomienie - ograniczenie ruchów z korekcją ustawienia kręgosłupa. Działanie: kompresja na przednią ścianę brzucha wpływa na zmniejszenie lordozy lędźwiowej, ponadto redukuje bądź wyłącza ruchy rotacyjne oraz ze względu na budowę gorsetu ogranicza również ruchy zgięcia i wyprostu kręgosłupa, taśmy barkowe po ich zapięciu powodują cofnięcie barków. Dostępne (inne) modele:TC201 - beżowy / TC200A - beżowy, dla osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi. Kolor:szary. Wysokość z przodu:20 cm. Wysokość z tyłu:47-60 cm. Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 29.09.2016Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman
Reklama
Reklama
a