Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 28 września 2022 01:01
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Sklep Medyczny Tomaszów Maz.
CA EXPRESS TOMASZÓW MAZOWIECKI

CA EXPRESS TOMASZÓW MAZOWIECKI

Opis działalności

Specjalnie dla Państwa FIRMY przygotowaliśmy BANKOWY:

Kredyt Gotówkowy 50 000 zł !!!!!!

Minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 3 miesiące.
Wystarczy zabrać z sobą:
- 3 ostatnie dowody wpłaty składek ZUS/KRUS lub oryginał zaświadczenia o niezaleganiu ze składkami;
- 3 ostatnie dowody wpłaty podatku dochodowego lub oryginał zaświadczenia o niezaleganiu z podatkami;
- zaświadczenie o uzyskiwanym dochodzie/przychodzie z ostatnich 3 miesięcy wystawione przez biuro rachunkowe lub zestawienie z podatkowej książki przychodów i rozchodów (bilans).

Zapraszamy na spotkanie lub prosimy o kontakt telefoniczny na którym nasz doradca opowie o ofercie banku i zaproponuje rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb finansowych.

Jesteśmy blisko, jesteśmy dla Państwa.Godziny otwarcia:9-17


Tagi
chwilowki kredyty pozyczki

Lokalizacja
Białobrzeska 52
97-200 Tomaszów Mazowiecki
511 758 625
Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman Elementy stabilizacyjne znajdujące się wewnątrz części piersiowej gorsetu wykonane są z pozwalającego się modelować aluminium oraz z półelastycznych taśm pokrytych miękkim materiałem dla zapewnienia s Opis:części Konstrukcja gorsetu pozwala na stabilizację wyłącznie odcinka lędźwiowo-krzyżowego; bądź zwiększenie stabilizacji kręgosłupa poprzez dołączenie dodatkowej części piersiowej, która dołączana jest do gorsetu za pomocą velcro. Zalecenia: w przypadku silnej kyphotyzacji kręgosłupa, w klinowaceniu trzonów kręgowych, urazy części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, choroby infekcyjne obejmujące część piersiową kręgosłupa, choroby krążków międzykręgowych, leczenie pooperacyjne, osteoporoza, złamania trzonów kręgowych oraz wszystkie przypadki wymagające korekcji kyfozy kręgosłupa; niektóre przypadki lumbago połączone z dorsalgią segmentów Th8, Th12 które wymagają czasowego unieruchomienia (podróż pacjenta, mechaniczne, generowane przez pracę napięcia), w trakcie dnia gdy wymagane jest czasowe unieruchomienie - ograniczenie ruchów z korekcją ustawienia kręgosłupa. Działanie: kompresja na przednią ścianę brzucha wpływa na zmniejszenie lordozy lędźwiowej, ponadto redukuje bądź wyłącza ruchy rotacyjne oraz ze względu na budowę gorsetu ogranicza również ruchy zgięcia i wyprostu kręgosłupa, taśmy barkowe po ich zapięciu powodują cofnięcie barków. Dostępne (inne) modele:TC201 - beżowy / TC200A - beżowy, dla osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi. Kolor:szary. Wysokość z przodu:20 cm. Wysokość z tyłu:47-60 cm. Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 29.09.2016Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman
Reklama
Reklama
a