Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 03:22
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
CleverOne.pl - sprytny serwis komputerowy

CleverOne.pl - sprytny serwis komputerowy

Opis działalności

Jeżeli komputery to dla Ciebie czarna magia, skontaktuj się z Nami - jesteśmy cyfrowymi czarnoksiężnikami, którzy dzięki swojej tajemnej wiedzy zdobytej na sabatach informatyków a także wieloletniemu doświadczeniu uzyskanemu na odbywaniu praktyk w najróżniejszych firmach w mig odczarują każde urządzenie.

Zajmiemy się każdym komputerem - stacjonarnym, laptopem, netbookiem, tabletem czy smartfonem. Niestraszne są nam drukarki, skanery, faksy, kserokopiarki i telefony. Krótko mówiąc - jeśli masz problem z urządzeniami peryferyjnymi, to skontaktuj się właśnie z Nami!

Nieważne czy masz Windowsa, Linuxa czy jakikolwiek inny system operacyjny (nawet jakieś archaiczne wynalazki jak DOS) - pomożemy!
Przeprowadzimy kompleksową optymalizację, która przyczyni się do przyspieszenia Twojego komputera - skończy się kilkunastominutowe oczekiwanie na uruchomienie stacji, dziwne komunikaty, ale przede wszystkim powolne działanie.

Skonfigurujemy i odpowiednio zabezpieczymy Twoją sieć Wi-Fi/LAN (zmierzymy moc sygnału, wybierzemy odpowiedni kanał oraz szyfrowanie) oraz wykonamy testy penetracyjne.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odzyskiwania utraconych danych, współpracujemy z najlepszą na świecie firmą zajmującą się tym procesem - Kroll Ontrack. Jeśli straciłeś dane na dysku twardym, urządzeniu typu pendrive czy też innym nośniku danych (oprócz płyt CD/DVD/Dyskietek i podobnych) to skontaktuj się z Nami - pomożemy! Wstępne wyniki już po maksymalnie dwóch godzinach od rozpoczęcia pracy nad nośnikiem!

Tworzymy strony internetowe - proste i bardziej złożone, zawsze dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Projektujemy ulotki, plakaty, wizytówki, loga oraz wiele innych. Rekonstruujemy cyfrowo stare zdjęcia, przegrywamy kasety VHS na płyty CD/DVD.

Nasi konsultanci on-line chętnie odpowiedzą na wszelkie, związane z naszą działalnością pytania - wystarczy skorzystać z modułu "czat z konsultantem".

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Naszej firmy. Szczegóły dotyczące oferty znajdziecie Państwo na stronie internetowej: http://www.cleverone.pl :-)Godziny otwarcia:Godziny pracy:
Pn-Pt 9-24
Soboty 10-24
Niedziele 10-23 (od 15 do 23 stawka x2)
Dojazd: 10 zł (na terenie TM)

Kategoria

Tagi
serwis-komputerowy naprawa-komputerow serwis-laptopow naprawa-android seo wizytowki plakaty pentesty doradztwo konfiguracja-sieci-wifi linux windows grafika audyt-bezpieczenstwa odzyskiwanie-danych serwis-kompuerow komputery-naprawa testy-penetracyjne ulotki plakat wizytowk

Lokalizacja
P.O.W 17 122A
97-200 Tomaszów Mazowiecki
695-304-571, 503-904-571
Reklama
Reklama
a