Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 1 października 2022 03:16
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama
Reklama

Producent pelletu Michalak Tomaszów Maz.

Opis działalności

Jesteśmy producentem pelletu Michalak, który jest wysokiej jakości, ponieważ do produkcji wykorzystujemy wyłącznie trociny z drzew iglastych (sosna,świerk). Charakteryzują się bardzo dobrą spoistością, zaś wyprodukowany z nich pellet ma jasną barwę.

Pellet Michalak to nowoczesne i ekologiczne paliwo, które stosowane jest przez wymagających odbiorców do ogrzewania domów, pomieszczeń mieszkalnych, zakładów produkcyjnych - zwłaszcza zlokalizowanych w centrach miast i specjalnych strefach ochronnych. Z powodzeniem zastępuje: ekogroszek, koks, węgiel i miał węglowy,gaz i olej opałowy. Produkt jest wyjątkowo wygodny w stosowaniu przez użytkownika oraz przyjazny dla środowiska zapewniając komfort sąsiedztwu i otoczeniu.

Dane produktu:
-wartość opałowa - 17,5-18,5 kj/kg

-zawartość popiołu < 0,7 %

-wilgotność < 8%

- worek 15 kg

minimalna emisja dwutlenku siarki i innych substancji szkodliwych

Nasz pellet cechuje:
- wysoka jakość, która jest porównywalna do jakości pelletu znanych marek na rynku

- niska cena - w porównaniu do cen znanych marek pelletu

Wypróbuj a przekonasz się sam !!!

cena za tonę - 890 zł
Gwarantujemy transport hds-em lub windą

tel. 512 991 054

Odbiór osobisty:

- Centrum Opałowe Michalak - ul. Barlickiego 39/41 97-200 Tomaszów Maz.

- Skład Węgla Michalak - Rudnik 29 97-319 BędkówGodziny otwarcia:pon-pt - 8-16
sob- 8-13

Tagi
producent-pelletu pellet-drzewny pellet-tomaszow-maz

Lokalizacja
Rudnik, 29 29
97-319 Będków
512991054, 666952006
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Tomaszów Mazowiecki

Ciśnienie: 1014 hPa
Wiatr: 4 km/h

Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman Elementy stabilizacyjne znajdujące się wewnątrz części piersiowej gorsetu wykonane są z pozwalającego się modelować aluminium oraz z półelastycznych taśm pokrytych miękkim materiałem dla zapewnienia s Opis:części Konstrukcja gorsetu pozwala na stabilizację wyłącznie odcinka lędźwiowo-krzyżowego; bądź zwiększenie stabilizacji kręgosłupa poprzez dołączenie dodatkowej części piersiowej, która dołączana jest do gorsetu za pomocą velcro. Zalecenia: w przypadku silnej kyphotyzacji kręgosłupa, w klinowaceniu trzonów kręgowych, urazy części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, choroby infekcyjne obejmujące część piersiową kręgosłupa, choroby krążków międzykręgowych, leczenie pooperacyjne, osteoporoza, złamania trzonów kręgowych oraz wszystkie przypadki wymagające korekcji kyfozy kręgosłupa; niektóre przypadki lumbago połączone z dorsalgią segmentów Th8, Th12 które wymagają czasowego unieruchomienia (podróż pacjenta, mechaniczne, generowane przez pracę napięcia), w trakcie dnia gdy wymagane jest czasowe unieruchomienie - ograniczenie ruchów z korekcją ustawienia kręgosłupa. Działanie: kompresja na przednią ścianę brzucha wpływa na zmniejszenie lordozy lędźwiowej, ponadto redukuje bądź wyłącza ruchy rotacyjne oraz ze względu na budowę gorsetu ogranicza również ruchy zgięcia i wyprostu kręgosłupa, taśmy barkowe po ich zapięciu powodują cofnięcie barków. Dostępne (inne) modele:TC201 - beżowy / TC200A - beżowy, dla osób z rozciągniętymi powłokami brzusznymi. Kolor:szary. Wysokość z przodu:20 cm. Wysokość z tyłu:47-60 cm. Strona www: http://www.med-sklep.plData dodania ogłoszenia: 29.09.2016Orteza (sznurówka) tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami - Orliman
Reklama
Reklama
a