Festiwal podróżniczy "Zdobywaj niezdobyte". Gość specjalny Aleksander Doba

start 23.03.2019 godz. 09:00

Fundacja "Zdobywaj niezdobyte"

koniec 24.03.2019 godz. 15:00

Lokalizacja: Tomaszów

W Tomaszowie Mazowieckim w dniach 23-24 marca 2019 roku odbędzie się Festiwal podróżniczy "Zdobywaj niezdobyte". Organizatorem imprezy jest Fundacja "Zdobywaj niezdobyte". Celem Festiwalu jest szerzenie wiedzy oraz dzielenie się doświadczeniami z podróży i wypraw w różne zakątki świata. To niezwykłe wydarzenie ma na celu przybliżenie wszystkim pasji do podróżowania, poznawania nowych i niezwykłych miejsc oraz kontaktu z ludźmi w najdalszych zakątkach świata.

WYJĄTKOWI GOŚCIE

Gośćmi festiwalu będą pasjonaci, podróżnicy, zwykli ludzie, którzy zrealizowali swoje marzenia, cele oraz zdobyli niezdobyte!: Aleksander Doba, Agnieszka Garus-Saramak, Mariusz Saramak, Marcel Bird-Wieteska i ks. Jacek Gniadek.

 

Ceny biletów:
25,00 zł – Dorośli
15,00 zł – Dzieci i seniorzy

Sprzedaż biletów wkrótce.

 

UWAGA KONKURS!
Podczas Festiwalu będziemy mieli okazję zobaczyć prace fotograficzne oraz filmy nadesłane na konkurs. Do wygrania ciekawe nagrody. Już wkrótce dokładniejsze informacje dotyczące Festiwalu.
Wszystkich zainteresowanych konkursem prosimy o kontakt:
[email protected]

Regulamin konkursu na stronie: https://zdobywajniezdobyte.org/wp-content/uploads/2019/02/FZN-regulaminkonkursufilmowego.pdf

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
24 marca przewidujemy Morsowanie i Spływ Kajakowy z udziałem naszego specjalnego gościa – Aleksandra Doby. Organizatorzy zapraszają!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.