Spotkanie autorskie z Teresą Lipowską

start 25.04.2019 17:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim

koniec 25.04.2019 19:00

Lokalizacja: Tomaszów

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na spotkanie autorskie z Teresą Lipowską, które odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku, o godzinie 17.00. Spotkanie poprowadzi Monika Mularska-Kucharek.
Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim przy Placu Tadeusza Kościuszki 18.

Teresa Lipowska, znana i lubiana aktorka teatralna i filmowa, artystka kabaretowa, niezapomniany głos Teatru Polskiego Radia. Swoją rolą Barbary Mostowiakowej w serialu "M jak miłość" podbiła serca widzów w Polsce i za granicą. Wystąpiła w blisko stu pięćdziesięciu przedstawieniach teatralnych, ponad siedemdziesięciu filmach i wielu spektaklach radiowych. Została wyróżniona radiową nagrodą Wielki Splendor oraz platynową Telekamerą. W serdecznych rozmowach z Iloną Łepkowską zaprasza czytelnika do swojego świata. Przy aromatycznej herbacie snuje wspomnienia o domu i rodzinie, teatrze, filmie i radiu oraz codziennych troskach i wielkiej miłości. Tę podróż w czasie ubarwiają dziesiątki zdjęć z jej rodzinnego albumu.

źródło opisu: http://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/oferta/literatura-faktu/nad-rodzinnym-albumem-teresa-lipowska-w-rozmowach-z

Monika Mularska-Kucharek - Doktor socjologii, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, współwłaścicielka firmy szkoleniowo- doradczej ART OF TRAINING. Naukowo zajmująca się jakością życia, kapitałem i zaufaniem społecznym oraz przedsiębiorczością. Autorka ponad 50 publikacji naukowych. Inicjatorka i współredaktorka książki „Jesień życia? Wiosna możliwości. Przewodnik po późnej dorosłości!”, a także „Srebrnego Tabu”, czyli książek, dedykowanych osobom starszym, których celem jest poprawa jakości życia wieku dojrzałego. Za osiągnięcia w pracy naukowej otrzymała stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców oraz dwie nagrody Rektora Uniwersytetu Łódzkiego za cykl publikacji z zakresu jakości życia i kapitału społecznego. Pisze artykuły eksperckie, teksty popularno-naukowe do czasopism i gazet, takich jak „Po Prostu Żyj”, „Głos Seniora” „Cafe Senior”, „Dziennik Łódzki”, „Magazyn Biznesu”. Prowadzi dwa autorskie programy: "Rozmowy na Lepsze Jutro” oraz "Jesień Życia czy Wiosna Możliwości? Porady Nie Tylko dla Osób Starszych”. Jako trener przeprowadziła ponad 4000 godzin szkoleń, warsztatów, treningów, rozwijających umiejętności intra- i interpersonalne oraz kształtujących postawy przedsiębiorcze.

źródło opisu: https://www.puw.pl/pl/zespol/prodziekan-kierunku-psychologia

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.