Koncert flamenco w Barlickiego 30

start 23.08.2019 20:00

Barlickiego 30 w Tomaszowie Mazowieckim

koniec 23.08.2019 22:00

Lokalizacja: Tomaszów

W restauracji Barlickiego 30 w Tomaszowie Mazowieckim muzyki flamenco będzie można wysłuchać w piątek, 23 sierpnia 2019 roku o godzinie 20.00. Wstęp wolny.
Wystąpi znakomity gitarzysta flamenco i kompozytor – Maciej Smoluch. Muzykowi towarzyszyć będą: Mateo Gallito (taniec , śpiew, cajon, palmas), Sławomir Ratalewski (bas)

Maciej Smoluch kształcił się u wielu znakomitych gitarzystów flamenco (jak David Cerreduela). Brał udział w wielu projektach muzycznych (np. East West Express, z gitarzystą Diknu Schneebergerem, z Flaco de Nerja, nagrania z El Pirañą, projekt Don Wasyl i Roma), koncertował w Austrii, Węgrzech, Szwajcarii, Anglii, Francji, Hiszpanii i oczywiście Polsce. Maciej gra energicznie, melodyjnie i z wielką pasją. Posiada niepowtarzalny styl, charyzmę, wyobraźnię muzyczną i uczuciowość. Obecnie przygotowuje się do wydania autorskiego albumu.

Mateo Gallito to pseudonim artystyczny Matúša Kohútka. pochodzącego ze Słowacji. Z wykształcenia jest pedagogiem pianistą, a od wielu lat również tancerzem i śpiewakiem flamenco. Kształcił się w Maladze, Sevilli, Jerez de la Frontera u Juan Parra Morón, Ramón Martinéz, Juan Polvillo, La Lupi w Akademii CONTRATIEMPO. W latach 2005-2006 występował z Gipsy Kings i światowej sławy gitarzystą Gerardo Nuñez i tancerką Carmen Cortés. Odbył trasy koncertowe po Europie z gośćmi z Hiszpanii (M. Angeles Gabaldon, Juan Polvillo, Manuel de Tane, Ismael Fernandez, Pilar Ortega, Araceli de Alcala, José Angel Carmona, Ramón Martinez, Jesus Corbacho).
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.