Już w niedzielę, 29 września 2019, Rajd z Olimpijczykami

start 29.09.2019 09:00

Ludowy Klub Kolarski START wspólnie ze Starostwem Powiatowym, Firmą Bikemia, Centralnym Ośrodkiem Sportu OPO Spała i KS Amber

koniec 29.09.2019 15:00

Lokalizacja: Tomaszów

W ubiegłą niedzielę nie odbył się XVI Rodzinny Rajd Rowerowy z Olimpijczykami do OPO COS Spała, bo tego dnia deszczowa aura nie sprzyjała uczestnikom i organizatorom. Wtedy chętnych było niecałe 30 osób z ponad 140 zgłoszonych uczestników. 


Rajd odbędzie się w ostatnią niedzielę 29 września 2019 roku, bo tak zdecydowali główni organizatorzy – Ludowy Klub Kolarski START i Firma Rowerowa Bikemia.  Dalej więc w Bikemii (ul. Warszawska 2/4) przyjmowane będą zgłoszenia i wpłaty wpisowego (dzieci i młodzież - 8 zł, dorośli – 10 zł). Nie dotyczy to osób wcześniej zapisanych, ale trzeba potwierdzić swój udział  w rajdzie  osobiście lub telefonicznie (44, 724 56 03). 

Nie przewiduje się zwrotu wpisowego, bo większość kosztów już poniesiono. Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w rajdzie może zgłosić inną osobę. 


Przypominamy też o konkursie na hasła lub powiedzenia o tematyce olimpijskiej organizowanym z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Propozycje można składać przy zgłoszeniach lub przed rozpoczęciem imprezy. Patronat nad rajdem objął starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski i prezydent Tomaszowa Marcin Witko. W rajdzie mogą uczestniczyć zespoły rodzinne (min. 2 osobowe) i indywidualne osoby. 
Spokojne tempo jazdy dostosowane do najmłodszych i najstarszych uczestników. W OPO COS w Spale przewidziano spotkanie z olimpijczykami, poznanie historii i zwiedzanie Ośrodka. Tradycyjnie wśród zespołów rodzinnych rozlosowanych będzie wiele nagród,  w tym główna  - rower ufundowany przez Bikemię. 
 

Niezawodnymi partnerami w związku z rajdem są też Urząd Miasta, jubiler Barbara Buda, Klub Kwadransowych Grubasów, Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego, Rada Wojewódzka  Zrzeszenia LZS  w Łodzi. Natomiast nad bezpieczeństwem uczestników podczas jazdy czuwać będą funkcjonariusze policji wraz z grupą zabezpieczenia. Z okazji jubileuszu PKOl organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie na hasła o tematyce olimpijskiej. Propozycje przyjmowane będą przy zgłoszeniach i przed rozpoczęciem rajdu, a podsumowanie konkursu nastąpi w czasie pobytu  w OPO w Spale. 
Więcej informacji o rajdzie pod nr tel. 660 975 201.  
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.