COOLturalne SHOW z MCK-iem

start 25.09.2019 18:00

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

koniec 25.09.2019 20:00

Lokalizacja: Tomaszów

Miejskie Centrum Kultury 
pl. Kościuszki 18    

Prezentacja oferty zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych 
Miejskiego Centrum Kultury na rok 2019/2020    


Organizator: Miejskie Centrum Kultury    


Wstęp wolny

 

W środę, 25 września 2019 roku o godzinie 18.00 w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się "COOLturalne SHOW" - impreza zorganizowana przez pracowników wszystkich filii MCKu. Zajęcia będą miały miejsce przez siedzibą Miejskiego Centrum Kultury i też w pomieszczeniach MCK-u. Po raz pierwszy w ten oryginalny sposób zostaną przedstawione wszystkie placówki wchodzące w skład Miejskiego Centrum Kultur. Warto przyjść i zobaczyć. Organizatorzy serdecznie zapraszają. 

"25 września 2019 roku o godzinie 18.00 mamy dla Państwa przygotowane COOLturalne SHOW, Zapraszamy serdecznie na COOLturalne Show, w którym nasze placówki: filia MOK, filia Tkacz, filia DOK, jak również Skansen Rzeki Pilicy i Groty Nagórzyckie przedstawią Państwu swoje oferty zajęć." - powiedziała Katarzyna Wojtaszczyk z filii Tkacz.

"Cóż to takiego COOLturalne SHOW? Chcemy w sposób niekonwencjonalny i tradycyjny zaprezentować ofertę Miejskiego Centrum Kultury, ale tym razem poprzez pryzmat pracowników Miejskiego Centrum Kultury. Możemy pochwalić się wybitnymi specjalistami, artystami, którzy prowadzą na co dzień zajęcia z dziećmi, z młodzieżą, z dorosłymi. Ktoś, kto przychodzi na zajęcia widzi ten finalny efekt spotkań, a nie do końca wie, kto za tym wszystkim stoi, kto kreuje, wymyśla, jak gdyby określa całe zajęcia. Chcemy też pokazać naszych pracowników merytorycznych, naszych instruktorów, jako osoby z pasjami, gdzie nie tylko ta praca zawodowa, ale właśnie prywatne pasje przekładają się na taką działalność zawodową." - powiedziała o organizowanej przez MCK środowej imprezie Anna Zwardoń - dyrektor Miejskiego Centrum Kultury. 

"Zapraszamy na program artystyczny, w którym będą mieli okazję zaprezentować się nie tylko uczestnicy naszych zajęć, ale również instruktorzy naszych filii.

Będziecie mogli Państwo spotkać się z naszymi instruktorami oraz z ofertą kulturalną na rok szkolny 2019/2020. 

W programie także wystawa prac plastycznych i ceramicznych wykonanych przez uczestników Miejskiego Centrum Kultury"
 
W programie również konkursy, mini warsztaty oraz cała masa różnego rodzaju niespodzianek."  - polecali zajęcia: Katarzyna Goljat, Mariusz Kosylak, Paulina Rek, Anna Myszewska i Katarzyna Wojtaszczyk - pracownicy filii MCK. 

Zapraszam serdecznie. Będzie wystawa, będą występy, będą działania animacyjne i pokażemy oblicze Miejskiego Centrum Kultury od troszkę innej strony. Zapraszam bardzo serdecznie. 25 września. Miejskie Centrum Kultury. Plac Kościuszki 18. Godzina 18.00. 

Pamiętaj! 25 września godzina 18.00 Właśnie tutaj, w Miejskim Centrum Kultury będziecie mogli korzystać, a zarazem zobaczyć nie tylko naszych pracowników, instruktorów, którzy przygotowali dla Państwa bardzo wiele atrakcji, jak również ofertę naszych zajęć.
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.