7 spotkanie z cyklu "Na odcinku specjalnym"

start 15.12.2019 18:00

Piotr Gierczak i Klub "Ęklawa"

koniec 15.12.2019 21:00

Lokalizacja: Tomaszów

Piotr Gierczak - autor cyklu spotkań "Na odcinku specalnym" zaprasza na kolejne,  siódme, świąteczne spotkanie.
Goście spotkania przeniosą uczestników w świat sportów samochodowych, ostrych zakrętów, palenia sprzęgła i permanentnego "gazu do dechy", po to, by przybliżyć tę dynamicznie rozwijającą się w Polsce dziedzinę sportu. 

 

Na tym ekscytującym spotkaniu, na scenie, w Klubie "Ęklawa" w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Barlickiego 4, wystąpią przed Państwem:

*MISTRZ POLSKI Mikołaj "MIKO" Marczyk - kierowca rajdowy reprezentujący zespół Skoda Polska Motosport. W sezonie 2017 sięgnął po tytuł Rajdowego Mistrza Polski w klasie Open N, przechodząc do historii jako najmłodszy zwycięzca tej klasyfikacji. Sezon 2018 zakończył na drugim miejscu ze stratą jednego punktu do Grzegorza Grzyba. W sezonie 2019 sięgnął po koronę MISTRZ POLSKI w klasyfikacji generalnej RSMP.

Szymon Gospodarczyk - 34-letni pilot rajdowy z Jordanowa. Od trzech sezonów pilot Miko Marczyka w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w barwach Subaru oraz w dwóch ostatnich sezonach w barwach Skoda Motosport Polska. Rok 2019 uwieńczył tytułem Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej RSMP. 

*Wydarzenie poprowadzi niezastąpiony Piotr Gierczak. 

Specjalnie na tę okoliczność przygotowana została możliwość wirtualnego przejazdu profesjonalnym, treningowym symulatorem! Każdy będzie mógł poczuć się, jak Mikołaj czy Szymon w akcji!

Dzięki sponsorom przygotowany został konkurs dla uważnych słuchaczy, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody niespodzianki!

A dla wszystkich fanów czterech kółek, w bramie przy Barlickiego 4, będziemy mieli możliwość zapoznać się z samochodami SKODA Fabia R5 oraz FORD Fiesta Proto, które będą naszą wisienką na torcie. 

Wstęp na wydarzenie bezpłatny!
To będzie rewelacyjna niedziela!
 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.