Kosmetyczka - masażystka

Poszukujemy idealnej osoby na stanowisko kosmetyczka - masażystka!

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • Chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Interesujesz się kosmetyką,
  • Potrafisz wykonywać zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało,
  • Lubisz zaangażować się w to, co robisz na 100%,
  • Traktujesz swoją pracę odpowiedzialnie,
  • Lubisz się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności,
  • Lubisz pracować z ludźmi,

to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

OBOWIĄZKI:

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy,
  • Wykonywanie zabiegów na ciało,
  • Wykonywanie masaży,
  • Diagnostyka skóry twarzy i ciała,
  • Sprzedaż produktów detalicznych,
  • Umawianie klientów na zabiegi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kosmetyczne/ kosmetologiczne – musisz posiadać świadectwo ukończenia szkoły policealnej, studiów licencjackich, magisterskich lub podyplomowych lub w niedalekim czasie będziesz posiadać.
  • Umiejętności – potrafisz wykonać masaż twarzy, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, umiesz diagnozować stan skóry i dobrać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, posiadasz wiedzę z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i chemii kosmetycznej,
  • Uczenie się i rozwój – jesteś chętna, aby ciągle się rozwijać i iść naprzód zgodnie z trendami.

CO OFERUJEMY:

1. Rozwój

  • Praca w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm branży beauty w Tomaszowie Mazowieckim,
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 4 lat,
  • Pełne przeszkolenie z zakresu masaży ciała,
  • Uczestniczenie w branżowych szkoleniach .

2. Zespół

  • Bardzo dobra atmosfera pracy,
  • Wzajemne wsparcie,
  • Cotygodniowe narady zespołowe,
  • Przejrzysty podział obowiązków,
  • Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef,

3. Wynagrodzenie

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od jakości wykonywanej pracy,  jak również Twojego doświadczenia – Twoja wypłata będzie zależeć od tego,  czy to ty będziesz uczyć nas, czy to my będziemy uczyć Ciebie,
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia.

SKŁADANIE APLIKACJI:

Prosimy o przesłanie CV do 1 czerwca 2019 r. na adres [email protected]

WAŻNE:

Tytuł wiadomości wg wzoru: Imię Nazwisko, nazwa stanowiska

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

2 500,00

Legionów