Zbiór i sortowanie papryki szklarniowej

Agencja zatrudnienia Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje dla naszego klienta holenderskiego osób do zbioru i sortowania papryki szklarniowej. Oferta pracy w Holandii dostępna od zaraz z zakwaterowaniem, bez znajomości języka. Interesuje Cię stabilna praca za granicą? Chcesz doszlifować język obcy i rozwijać się zawodowo? Sprawdź szczegóły oferty i wyjedź z nam do pracy!

Opis stanowiska:

•             pielęgnacja uprawy papryki (okręcanie, opuszczanie, klipsowanie, obrywanie liści)

•             ścinanie, sortowanie i pakowanie papryki

Wymagania:

•             dyspozycyjność do pracy za granicą od 3 – 6 miesięcy

•             motywacja i chęć do wykonywania prac szklarniowych

Oferujemy:

•             legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

•             cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe

•             zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)

•             zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne

•             dodatki wakacyjne i urlopowe

•             opiekę koordynatora w miejscu pracy

•             stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

•             pomoc w organizacji wyjazdu

•             możliwość podjęcia dłuższej współpracy

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Lub wyślij swoje CV na e-mail: [email protected]

Wszystkie dostępne oferty są na stronie: https://szukasz-pracy.pl/oferty-pracy/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

Zdjęcia (1)

9,82

Kalisz Babina 14