nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Antoni Macierewicz na Święcie Kawalerii

dodano: 2017-06-22 16:58:20, ostatnia aktualizacja: 2017-06-23 13:14:16

W piątek 23 czerwca br. minister obrony narodowej Antoni Macierewicz weźmie udział w święcie 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim.

Główne uroczystości rozpoczną o godz. 12.00 uroczystym apelem na pl. Tadeusza Kościuszki.

 

Po zakończeniu zbiórki odbędzie się defilada lądowa-powietrzna, a następnie, w ramach pokazu dynamicznego swoje możliwości wyszkolenia zaprezentują żołnierze 7 batalionu kawalerii powietrznej.

 

Zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w uroczystości.

 

***

 

W godz. 17.00-19.00 na pl. Kościuszki odbędzie się koncert Orkiestry Koncertowej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.  Obchody będą połączone z Dniem Otwartych Koszar (10.00 – 19.00). Wszyscy zainteresowani, będą mogli zapoznać się ze sprzętem, wyposażeniem i uzbrojeniem, który kawalerzyści, na co dzień wykorzystują w swoim szkoleniu (stadion oraz strzelnica wojskowa /wjazd od ul. Bema)

 

Spośród sprzętu, który będzie prezentowany można zobaczyć m.in.: śmigłowce W-3AE Sokół w wersji medycznej, Mi-17, uzbrojenie, wyposażenie skoczka, sprzęt i wyposażenie patrolu saperskiego, wyposażenie do nurkowania, elementy szpitala polowego.

 

 

 


Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
-13 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @50
Mariusz Strzepek : Powinno być ok.
niedziela, 25 czerwca 2017, godzina 14:43:32
-13 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @50
Mariusz Strzepek : Pracujemy nad tym. Może wprowadzimy całkiem inny system.
niedziela, 25 czerwca 2017, godzina 10:35:09
-13 (25) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Hannibal Lecter: Do redakcji: naprawcie system dodawania plusów/minusów, może darujcie sobie Ajax`a, co? Dobry programista zrobi to w godzinkę i za marne 200-300 złotych. Zróbcie to jak najszybciej bo różnego rodzaju swołocz to wykorzystuje. Generalnie na Waszym miejscu zgłaszałbym takie rzeczy na policji jako destabilizacja infrastruktury.
niedziela, 25 czerwca 2017, godzina 10:19:52
-55 (63) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @38
maniek: Już w latach 90 jak Cimoszewicz przyjeżdżał to pokazywali w głównych Wiadomościach.
sobota, 24 czerwca 2017, godzina 09:46:00
-39 (53) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @38
slawek: "Ktoś wcześniej mówił o naszym Mieście na antenach ogólnopolskich w czasie największej oglądalności?" - o tak i to nie tylko w kraju ale i na całym świecie. Przez Halloween wzrasta liczba opętanych - uważa radny PiS - Fakt
www.fakt.pl › Wydarzenia › Polityka
1 lis 2015 - Radny PiS o Halloween: to symbole szatana. Radny Tomaszowa Mazowieckiego Krzysztof Misiak. 2Zobacz zdjęcia. Radny Tomaszowa ...
Radny PiS: Halloween jak satanizm, może opętać dzieci - Polska ...
www.newsweek.pl/.../radny-pis-...tykuly,...
1 lis 2015 - ... radny Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Misiak podczas sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego. Opętane dzieci zdaniem radnego ... o tej wypowiedzi radnego Misiaka informowano również w USA.
sobota, 24 czerwca 2017, godzina 09:05:28
+106 (118) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kiki: Qrde....jakiś nieuczciwy stróż portalu !!!
Co ma jakieś klikanie na niszczenie państwa przez PiS ?...
PiS państwo naprawia konstytucyjnie, prawnie i gospodarczo.]
Ten portal stał się stronniczy i wrogi wobec PiS, o czym świadczy wpis moderatora nr. 45....wstyd.
sobota, 24 czerwca 2017, godzina 08:05:32
-10 (18) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @38
slawek: o tak i to również na całym świecie:https://www.google.pl /url?sa=t&rct=j&q=& ;esrc=s&source=web&cd= 3&cad=rja&uact=8&v ed=0ahUKEwiCvaTq4tXUAhUKORoKHS CWBIAQFggxMAI&url=http%3A% 2F%2Ftomaszowmazowiecki.naszem iasto.pl%2Fartykul%2Fradny-tom aszowa-o-opetaniu-halloween-fi lmik-zobaczyla-cala%2C3563160% 2Cart%2Ct%2Cid%2Ctm.html&u sg=AFQjCNGoB8EYxVkfIjOHZtSRtdk psS_Kbw
sobota, 24 czerwca 2017, godzina 07:42:58
Komentarz odrzucony. Powód: Dlatego, że deformujesz wyniki i zachowujesz się nieuczciwie. Przy tum zarzucasz nieuczciwość wszystkim wokół. Dosyć tego. Klikaj dalej jeśli cię to satysfakcjonuje. Miej tylko świadomość, że psujesz w ten sposób naszą pracę. Programista faktycznie tu nawalił ale uczciwi ludzie nie mają potrzeby deformowania rzeczywistości wokół siebie. Sa tu osoby, które mają konta od lat i sumują im się wyniki głosowań a ty lata ich funkcjoonowania na NT niszczysz. Zresztą tak jak PiS niszczy ten kraj. nie potraficie uczciwie i honorowo nic zrobić?
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 21:49:54
Komentarz odrzucony. Powód: Może gdybyś nie pompował "lajków" byłoby mniej problemów. Postaramy się jutro wyeliminowac ten bład systemowy.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 21:41:11
+174 (186) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kiki: Na samo wspomnienie nazwiska ministra MON agentura sowieckiego szkolenia opuszcza szeregi Wojska Polskiego....
uciekają jak szczury bo boją się za zdradę kary i deportacji do Rosji.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 20:20:52
-85 (103) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
S: Podobno dzisiaj w Tomaszowie był jakiś gostek od Putina i po cichu mówi się o odbudowie GWIAZDY na Pł.Kościuszki.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 19:54:17
-34 (138) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Oddział Dezinformacji OT: Szanowny Panie obserwator (z poz. 33) , jak Pan zapewne już zauważył , udało nam się naprawić gafę młodego patrioty który Pana zminusował (było 70 na czerwono) i już ma Pan ponad 260 na zielono a jak czas i zdrowie pozwolą to będzie miał Pan 300 zielonych łapek. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za to wcześniejsze nieporozumienie . Ze staropolskim "CZUWAJ ! BO WRÓG NIE ŚPI " - dyrektor Oddziału Dezinformacji B. M.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 19:48:49
-83 (87) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
edek: byłem dziś o 17 po pracy na boisku koszar i wszystko pozamykane. Nawet śmigłowca nie było, który rano stał więc z tym że było czynne 10-19 to nieprawda i wprowadzanie w błąd.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 19:34:05
+154 (164) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @34
odp: Ruskie samoloty na pewno lepsze od francuskich. A myśliwiec Su-27 jaki jednyny wykonuje Cobrę. Manewr ogłupiający nawet najnowoceśniejsze pociski...
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 19:12:32
+245 (255) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Panorama, Wydarzenia, Fakty z Tomaszowa.: Antoni Macirewicz na pl. Kościuszki w Tomaszowie Mazowiecki w:

- Panoramie 2 TVP

- Wydarzeniach Polsatu

- Faktach TVN

czekamy na Wiadomości 1TVP

Ktoś wcześnej mówił o naszym Mieście na antenach ogólopolskich w czasie największej oglądalności?

Dziękujemy,

Polska lokalna.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 19:05:36
-25 (99) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @36
37 PRZECIW: Na 37 komentarzy 21 przeciw Antoniemu I TO SIĘ LICZY
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 18:30:49
+99 (105) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @34
też się wzruszyłem: Uurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa!
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 15:25:42
-42 (122) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
Oddział Dezinformacji OT: Serdecznie przepraszamy Pana obserwatora za omyłkowe zminusowanie . Wynikło to z niezrozumienia Pańskiego postu przez młodego , oddanego dobrej zmianie patriotę który się dopiero wdraża do tej odpowiedzialnej pracy.Zobowiązujemy się do naprawienia tej niezamierzonej minusacji przy następnym Pańskim wpisie.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 15:24:17
-68 (90) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Gratulacje: Defilada była przednia. 4 słownie: cztery helikoptery Made in ZSRR :-D
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 14:18:48
+79 (641) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
obserwator: Ciemnia masa z wykorzenionymi wartościami zachlyśnięta kulturą multikulti.Ludzie zacznijcie dostrzegać dobrą narodowe i budujcie lepsze mocne państwo.
piątek, 23 czerwca 2017, godzina 11:17:50

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry