nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Barbara Klatka powalczy o urząd Prezydenta Miasta

dodano: 2018-05-05 09:27:42, ostatnia aktualizacja: 2018-05-05 15:01:18

Żródło: Facebook.com

Żródło: Facebook.com

Kilkanaście dni temu swój kolejny start w wyborach prezydenckich ogłosił obecnie urzędujący Prezydent Marcin Witko. Obecnie wiadomo już, że jego kontrkandydatką będzie Barbara Klatka. Decyzję o jej poparciu podjęła w minionym tygodniu Rada Powiatowa tomaszowskiej Platformy Obywatelskiej. Kandydatka, to była dyrektor COS w Spale 2013-2016, aktualna członkini PK OL oraz od 2016r. Zarządu Atlas Areny w Łodzi. W przeszłości była 10 lat dyrektorem szkoły oraz 3 razy radną, w tym 2 razy Powiatu Tomaszowskiego.

Mieszka tuż pod Tomaszowem, ma męża i troje dorosłych dzieci. W ostatnich wyborach do Seantu w 2015 roku wygrała zdecydowanie w samym Tomaszowie z zaufaniem blisko 10.000 tomaszowian i pokonała wyraźnie m.in. kandydata PIS i innych.

 

W nadchodzących wyborach chce ubiegać się o urząd prezydencki w ramach szerokiego komitetu obywatleskiego, zrzeszającego m.in. przedstawicieli organizacji społecznych i lokalnych osobistości. Więcej informacji w poniedziałek po oficjalnej konferencji prasowej. Zachęcamy Was do udziału w ankiecie. Sondaże będziemy co kilka dni lub tygodni powtarzać, by zbadać aktualne trendy i preferencje wyborcze tomaszowian..

 

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @37
^: Chcę tego doświadczyć. Ciekawe gdzie będą pracować ci wszyscy urzędnicy. Prawdopodobnie zasilą "armię" bezrobotnych.
środa, 23 maja 2018, godzina 11:10:52
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
Quick: Miasto się wyludnia zapewne przez prezydenta Witko tak? Śmieszny jesteś człowieku,a dalszych twoich danych nawet czytać nie chciałem skoro zaczynasz od takich głupot.
niedziela, 20 maja 2018, godzina 22:18:18
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @75
do xxx: A właśnie ,że mam rację odnośnie pisowni wielką literą i żadna inna opcja tzw. pisania dużą literą nie wchodzi w tu w grę.Jeżeli nie wierzysz to sprawdź sobie gdzie chcesz,a wiedzę swoją podpieram tym,że była kiedyś dyskusja z językoznawcą na antenie programu pierwszego polskiego radia ,a audycję tą prowadziła nie mniejsza znawczynie języka polskiego pani Sława Bieńczycka.
niedziela, 20 maja 2018, godzina 22:13:49
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @74
: Nie masz racji.
Obydwie formy są poprawne. Poprawnie jest zatem pisać wielką literą, albo dużą literą.
niedziela, 20 maja 2018, godzina 20:50:41
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @72
do xxx: Szanowny panie xxx,jeżeli zwraca pan komuś uwagę na temat pisowni języka polskiego,to ja teraz panu zwrócę uwagę bowiem w naszej pisowni nie ma takiego terminu jak duża litera,a raczej wielka litera.Dodatkowo pragnę zauważyć,że w ani jednym słowie swoich wypocin nie odniósł się pan do treści,lecz do pisowni.Reasumując nie miał pan żadnych argumentów do odpisywania wyborcy prawicy o czym świadczy treść pańskiego komentarza.
niedziela, 20 maja 2018, godzina 19:48:52
+2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @72
wyborca prawicy: Co do zasad pisowni oczywiście masz racje wybitnie mądry XXX-ie.Ale jak Twoi ulubieńcy przedstawiali Polskę mówiąc "TEN KRAJ"bo przez komusze gardła Polska nie przechodziła,to też byłeś taki oburzony?
sobota, 12 maja 2018, godzina 21:29:44
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @69
XXX: wyborco prawicy- jeśli już życzysz to najpierw naucz się pisać i szanować tę Polskę. Bo jak widzę to zgnoiłeś JĄ i to dwa razy. Polska nieuku piszemy z dużej litery ,nie jak ty napisałeś 2 razy z małej. Najpierw do szkoły , a potem w dyskuty na forum. KAPISZI !!!
sobota, 12 maja 2018, godzina 13:11:52
-3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @70
ja: Czyli wczesniej mieszkancy placili dwa razy, a teraz raz:)
piątek, 11 maja 2018, godzina 17:36:06
+9 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @9
vlad_palovnick: Odpowiedź jest banalnie prosta, choć jak widać, nie dla wyznawców obecnego Prezydenta. Otóż "darmową" komunikację miejską utrzymują mieszkańcy. Urząd Miasta nie ma swoich pieniędzy, którymi płaci za utrzymanie taboru, lecz ma na to tylko takie pieniądze które zabierze mieszkańcom w formie podatków i przeróznych opłat. Tak więc pytanie czy p. Klatka utrzyma "darmową" komunikację jest-delikatnie mówiąc-mało roztropne. Nalezy pytać, czy my jako mieszkańcy jesteśmy gotowi na ponoszenie coraz to większych podatków i opłat, by p. Witko miał sutą kiełbasę wyborczą.
czwartek, 10 maja 2018, godzina 10:54:52
+5 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
wyborca prawicy: Szanowni wyborcy po+cała reszta postkomunistyczna.
Od 89 roku pokazujecie gdzie macie polske,obywateli,godpodarke.Dl a was nie ma żadnej świętości tylko jest kasa i władza.To wasi bogowie.
O nas przypominacie sobie tylko przy wyborach.Pani kandydatka,mimo tego że jest osobą miłą i może nawet i kompetentną nie może wygrać tych wyborów.Ani żadnych innych.A partia po z dostawkami nie może wygrać w całej polsce już nic.Czego życze polsce i polakom.
wtorek, 8 maja 2018, godzina 08:53:00
0 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ABC: Na razie 2 nazwiska. W odpowiednim czasie wyborcy poznają nie urzędnika skrupulatnie wypełniającego rubryki ale WIZJONERA, za którym ciężko Wam będzie nadążyć. Jednak jego propozycja będzie słuszna, i nie będzie się sprowadzać do magii. Tylko do czynów.
wtorek, 8 maja 2018, godzina 01:56:21
-4 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ostrozny: Poszła fama na mieście , że spisują te głosy fajsbukowe w SB. To pokażemy Wam przy urnach bo nikt już nie zagłosuje jak PISowskie ZOMO już w sądach siedzi
wtorek, 8 maja 2018, godzina 01:26:38
+2 (26) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
miłośnik koni: Ja na konia zagłosuje, byle by nie był z tej pisowskiej zakłamanej targowicy
wtorek, 8 maja 2018, godzina 01:19:03
+1 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
teges: POmylili drogi. Wysłuchałem tej zjednoczonej mowy i sama pani Klatka cienko coś mówi. Siły nie ma. I ten dzióbek. Taka nienaturalna mi się wydaje. Jak nie muzyk to inny sztuczny człowiek. Biedny ten Tomaszów. Oj biedny.
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 22:45:05
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @60
: A ja jeszcze bardziej, bo tam płacę wszelkie daniny.
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 20:53:24
-1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @53
: Kadencja Prezydenta miasta trwa chyba 4 lata, a nie 5.
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 20:50:50
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @55
Nie: wiem dlaczego mój wcześniejszy wpis nie poszedł, przecież cytowałem wypowiedź Constansa z wpisu 28. Sposób narracji rzeczywistości tego pana naprawdę daje dużo do myślenia.
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 20:44:03
-1 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Nieźle: Jak Klatka na starcie bez żadnego słowa i kampanii ma 1/4 głosów to PISowska katecheci mogą się zabierać do Watykanu już teraz, bo po kampanii będzie 75\25 dla niej...
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 18:51:37
+4 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @55
Zapomniałem: dodać, że jestem uzależniony od magistratu bo często tamtędy przechodzę;)!
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 18:14:55
+5 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
mmm: Gdy w grudniu 2010 r. Hanna Zdanowska zostawała prezydentem Łodzi zadłużenie miasta wynosiło 1,3 mld zł. Po pięciu latach, wzrosło do 2,8 mld zł. Brawo PO.
poniedziałek, 7 maja 2018, godzina 15:43:43

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry