nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Już dzisiaj. Pierwsza debata Prezydencka

dodano: 2018-09-19 12:23:15, ostatnia aktualizacja: 2018-09-20 11:15:28

Od godz. 18:05 rozmowę z kandydatami na Prezydenta Tomaszowa Mazowieckigo będzie można śledzić na antenie Radia Łódź, na stronach internetowych Radia Łódź i TVP3 Łódź, jak również w mediach społecznościowych. Polecamy!

 

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ok: p.PREZYDENT WYGRA!Ma dobrych kandydatów na samorządowców,którzy spelniają oczekiwania obywateli naszego miasta,a PREZYDENT musi miec radnych,przygotowanych do wsparcia i wspólnego rządzenia i wzięcia odpowiedzialności za los miasta.uwazam,ze kazdy kandydatów p.prezydenta spełnia te walory. MAMY WSZYSCY IŚĆ NA WYBORY I ODDAĆ GŁOS NA OBECNEGO PREZYDENTA M. WITKO,BY ZAKOŃCZYĆ PIERWSZEJ TURZE,SZKODA KASY NA DRUGA!
czwartek, 20 września 2018, godzina 10:16:38
-3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
jurek ogórek: Widzę że komentarze są zaciekłe hehe. Przecież te debaty nic nie zmienią wiadomym jest że Witko utrzyma fotel prezydenta i to prawdopodobnie w 1 turze. Pozostałe 2 miejsca to Kucharski i Klatka.
czwartek, 20 września 2018, godzina 07:50:08
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
szkoda że co 4 lata: oj ból d... mają niektóre fachury a tu widać jasno kto ma głowę do kierowania miastem. Pan dr Kucharski nie odpłynął a wrecz pokazał kurs ten odległy i ten bliski. Obecny pijarowsko dobrze przygotowany, szkoda tylko że przez tyle lat zamiast Pani B. nie umiał wykorzystać wiedze pana S. jak to wspomniał ponad podziałami. O kandydatce z Łodz? ;) Brzustowa! krótko ... nie kopie się leżącego. Można stwierdzić że debata potwierdziła wyniki sondy czyli jest szansa na dogrywkę. Chyba że jeszcze ktoś się pojawi.
czwartek, 20 września 2018, godzina 00:42:52
-1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
...: Puści, nie chrzan. Już przecież "robiliście" sondę tutaj głosujących z jednego komputera po 100 razy. Kucharski zgrywa wyważonego technokrate, ale już tam czuje jak bluzgi lecą. I oby tylko to. Po oczach widać.
środa, 19 września 2018, godzina 22:23:18
0 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Edek: Pani Klatka nie nadaje się na prezydenta. Nie ma pojęcia o funkcjonowaniu i potrzebach naszego miasta. Może wie co należy dokonać tam gdzie mieszka. Pan Witko to właściwy kandydat na to stanowisko. Takich ludzi nam potrzeba.
środa, 19 września 2018, godzina 22:03:16
-2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
Waldek: Dlaczego jak ma taka wiedzę i umiejętności to żadnego projektu nie zrealizował? Żadna ekipa nie chciała go słuchać? Może po za bajkami nie było sensownych cyfr i biznes planu? Pozostawiam to do analizy zainteresowanym.
środa, 19 września 2018, godzina 20:34:02
+2 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
BUŹKA: Pan Prezydent górą.!!!...malutkie pomysły w malutkich głowach konkurencji. Bez pomysłu na Tomaszów...z wielkim apetytem na władzę nic poza tym
środa, 19 września 2018, godzina 20:04:36
+1 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
@ 5: Jak dostaniesz za pól roku rachunek za wodę, sam po doktora zadzwonisz. Pan Kucharski myśli o zbudowaniu podwalin pod samowystarczalne miasto, dające rzeczywiste miliardowe oszczędności z tego wynikajace , a nie tu kredyt tam kredyt i zadłużanie. Po prostu ma wizję funkcjonowania miasta w XXIw, najważniejszych jego spółek. Ale właďciciel tego portalu i tak nie puści komentarzy zbyt pochlebnych Panu Kucharskiemu.
środa, 19 września 2018, godzina 19:17:49
0 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
.: Ale dzięki NaszTomaszów za informacje i okno z YT, by można kurkę pooglądać. Rozluźniło mnie to na wieczór. Dziękuję!
środa, 19 września 2018, godzina 19:15:03
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
jaja: Słuchałeś też Waldek? Niezłe jaja co? Na końcu coś tam mruknął o statku na Pilicy, który miasto powinno kupić.
środa, 19 września 2018, godzina 19:12:17
+5 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Waldek.: Doktorowi trzeba kupić kajak i niech płynie w świat. Będzie miał wodę pod ręką za darmo:-)
środa, 19 września 2018, godzina 19:00:52
+8 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Nerwowa i agresywna: Kura w Klatce. Nic nie załatwi nigdzie. Zero charyzmy, trzema przed wystąpienia i publicznymi. Jeśli by wygrała stracimy 4 lata :(
środa, 19 września 2018, godzina 18:53:31
+9 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
relacja: Klatka nerwowa, Kucharski wyluzowany jakby miał to wszystko gdzies.
środa, 19 września 2018, godzina 18:32:39
+8 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
aa: Klatka dyszy, strasznie stremowana. Nie nadaje się. Boi się wystąpień publicznych. Żenujace.
środa, 19 września 2018, godzina 18:15:11
-4 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Następnym razem dwa razy się zastanowić.: Lider nie powinien spotykać się z kandydatami którzą są dużo dalej od niego.
To raz.

Dwa, to mało kto w TM słucha radia Łódź - bo zwyczajnie trudno je odbierać.

Trzy, to jest postkomunistyczna szczujnia, co widzieliśmy jak traktowali dyszącą Łuczak cztery lata temu i jak atakowali Witkę.
Zapis oby wywiadów sprzed 4 lat dostępne na antenie.

Jednym słowem niech się gonią. To nie jest jakieś nie wiadomo jak popularne medium, któremu trudno odmówić.
środa, 19 września 2018, godzina 13:18:54

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
 Przypominamy o ciszy wyborczej