nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Kolejne konsultacje programowe przed nami

dodano: 2018-05-28 21:06:45, ostatnia aktualizacja: 2018-05-29 21:30:09

Zapraszamy na kolejne konsultacje programowe z mieszkańcami Tomaszowa, kandydatki na urząd Prezydenta, Babraby Klatki. Rozmowa o problemach i szansach naszego miasta. Spotkanie odbędzie się jutro tj. 29 maja w godzinach 18:00 - 20:00 w Kawiarni "Sploty" ul. Prez. I. Mościckiego 34/36

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
Niech jej ziemia lekką będzie <- BBC: ty jestes tu najbardziej merytoryczny, wiejski filozofie
środa, 30 maja 2018, godzina 19:29:53
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
Wyborca Prawicy: mirku,Pani doktor Siniarska przyjmuje chyba codziennie:) peło jako partia post-komunistyczna swoją retoryką,elektoratem,kadrami jest na Białorusi non-stop.Za dużo tefałenu i gw w twojej głowie siedzi
środa, 30 maja 2018, godzina 19:23:31
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
Darek: Ten wpis to typowy szczur! wpuszczony w merytoryczną dyskusję o naszej kandydatce na Prezydenta aby odwrócić uwagę szanownych czytelników.
środa, 30 maja 2018, godzina 07:24:14
0 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
mirek: Basia jest nadzieją, żeby kruchtę i Azjatów pisowskich przegnać na Białoruś gdzie ich miejsce - sukcesu Pani Basiu
środa, 30 maja 2018, godzina 00:22:21
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @4
antywitko: Tak jak WItko z Białej Rawskiej Macierewicza i PISu co za pieprzenie
środa, 30 maja 2018, godzina 00:21:21
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Nie żyje Pani Helena Skrzydlewska: Tutaj wywiad z nią który został przeprowadzony na kolanach

http://www.dzienniklodzki.pl/a...,t,sa.html
wtorek, 29 maja 2018, godzina 22:25:04
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Ta p. Klatka - to, w sumie, porządna dziewczyna. Jednak takie porządne dziewczyny z prowincji nie nadają się na jakiekolwiek stanowiska do zarządzania i kierowania jakimikolwiek firmami, zarządami, instytucjami samorządowymi itp. Pani Klatka - ZAWSZE będzie ulegała partyjnym gremiom ( vide: Gajewski i inni kacykowie po z Łodzi ) i to będzie BEZWOLNA funkcjonariuszka po.
wtorek, 29 maja 2018, godzina 19:32:34
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
@Bartłomiej Grzywacz z Facebooka!: W punkt!
wtorek, 29 maja 2018, godzina 15:21:42
-2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
On.a: Tomaszów jest PISowski więc pewnie tak się stanie. Mimo wszystko życzę Basi dobrego wyniku