nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Korwin Mikke ponownie w Tomaszowie

dodano: 2018-03-04 10:04:37

Zapraszamy na spotkanie otwarte z Prezesem Partii Wolność Januszem Korwin-Mikke i wiceprezesem Konradem Berkowiczem! Spotkanie odbędzie się 14.04 (Sobota) w Hotelu Mazowieckim znajdującym się na ul. św. Antoniego 19 o godzinie 20:00 Organizatorem spotkania są struktury Partii Wolność z Tomaszowa Mazowieckiego.

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
aj..kiu mieć i rozumieć: to takie przeniesienie do oceny kondycji oczyszczenia i przywłaszczania norm schematu .dużo fajnych spostrzeżeń i myśli ,,zawsze warto ..Z K
sobota, 14 kwietnia 2018, godzina 19:23:18
-2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
m&m: Korwin jest znacznie inteligentniejszym gościem od reszty politycznego towarzystwa. Poza tym wyznaje jakiś system wartości i poglądów, które raczej się nie zmieniają i nie naginają w zależności od sytuacji. Jest po prostu szczery i uczciwy w tym co mówi i robi. Zbierając to wszystko do kupy otrzymujemy osobnika, który, choć w polityce jest obecny, wyrazisty i widoczny, to raczej na wielki sukces nigdy się nie naraził, bo w tym bagnie liczy się kłamstwo, chamstwo, prostactwo, lizanie odpowiedniego tyłka, nastawienie na karierę i mówienie odpowiednich rzeczy w zależności od tego, co jest potrzebne do zwiększenia sondaży. Poza tym jego poglądy i pomysły są czasami dosyć radykalne i rewolucyjne,co też utrudnia ich wdrożenie. Choć zdrowego rozsądku mu odmówić nie można. A co do Norwegii itd. Chyba nie da się porównać mimo wszystko z Chinami. Bez kontekstu historycznego blablabla itd. Szwecja to chory kraj. Nie chciałbym się tam urodzić.
piątek, 9 marca 2018, godzina 08:27:51
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Maniek: Pan Janusz faktycznie gada mądrze, nie zawsze ale mimo wszystko mądrzej od wielu innych. Nie zmienia to faktu, że do polityki się nie nadaje, co sam zbuduje to zniszczy, porusza głupie tematy, które nie mają żadnego znaczenia a pogrążają go wizerunkowo, zakłada i zmienia partie jak rękawiczki co raczej go nie uwiarygadnia. Jednym zdaniem sam zniszczył to co zbudował, jest zapatrzony w siebie i swoje mądrości co pokazał przy okazji wyborów prezydenckich i szopki z Kukizem a konkretniej z nie przekazaniem mu swojego poparcia i wycofaniem się z wyborów co pokazało by na czym naprawdę mu zależy. Poza tym to, że Chiny się najszybciej rozwijają nie przekłada się na zadowolenie obywateli tego kraju, wbrew pozorom najlepiej żyje się społeczeństwu tam gdzie podatki są najwyższe czyli Norwegia, Finlandia, Szwecja, Szwajcaria, kraje przez Korwina uznawane za komunistyczne i beee. I na chwilę obecną ja zdecydowanie bardziej wolał bym urodzić się na norweskiej wsi niż na chińskiej.
środa, 7 marca 2018, godzina 17:45:36
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
m&m: Albo nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi, albo Twoje myśli są przy innym osobniku i z innej partii ;D. Janusz. Nie Antoni.
wtorek, 6 marca 2018, godzina 10:51:07
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
MEwka: A można własnym czołgiem wjechać? Chętnie jakby coś. na spotkanie z wielkim Antonim. Nawet załaduję, specjalnie na tę okazję.
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 20:15:40
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
m&m: Król nawiedzi nasze miasto. Na kolana komuchy!;)
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 19:42:05
+1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
fctm: 1) Likwidacja pracy minimalnej
2) Likwidacja zasiłków dla nierobów
3) przywrócenie kary śmierci
4) łatwiejszy dostęp do broni chociaż tu twierdzę ze potrzeba nad tym jeszcze długo myśleć i debatować.
5) obniżka podatków
6) jeżeli masz swoją działkę i znajdziesz na niej skarb to jest twój nie państwa ;-)
7) jedziesz samochodem sam podejmujesz decyzję czy zapinasz pasy czy np. wolisz się uwędzić jak się zapali ;-)
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 13:05:39
-1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @3
maniek: Na przykład co takiego?
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 00:49:14
0 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @4
<>: Pleciesz bzdury. Najlepiej świadczy o tym fakt, że ma 8 dzieci z 3 kobietami i kochankę o 43 lata młodszą.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 22:21:16
-2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @1
Paweł: JKM oddaje swoje serce krajom które powinny być dla nas przykładem gospodarczym. Kiedyś USA miało najwięcej kapitalizmu i najszybciej się rozwijało dziś w ilości kapitalizmu górują chiny i to one się najszybciej rozwijają, dlatego JKM podziwia tamtą gospodarkę i mówi by brać z niej przykład.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 21:09:45
-5 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
Paweł: Przepraszam szanownego Pana ale JKM Nigdy nie żył na nasz czyli podatnika koszt, wręcz odwrotnie do polityki z tego co wiem to często dokłada. Najlepszym dowodem jest to że ostatnio nawet zrezygnował z (dobrze płatnej) posady europosła by więcej czasu poświęcić sprawom w Polsce.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 18:32:13
-2 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Paweł: Noo nareszcie w Tomaszowie! Fajnie że ktoś zorganizował to spotkanie, warto posłuchać naprawdę mądrze facet gada.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 18:23:01
0 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @1
Jak to kogo???: najbardziej siebie... wciąż marzy mu się życie na koszt Twój, mój, nas wszystkich. Pokarzmy mu że się na to nie godzimy i przyjmijmy go w Tomaszowie wygwizdaniem !!!
niedziela, 4 marca 2018, godzina 17:35:08
0 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Kogo kocha Korwin - Mikke?: Dawniej był zakochany po uszy w USA. Wszystko co amerykańskie przyprawiało go o orgazm. Ostatnio na pl. Kościuszki dawał dowody miłości Chinom. Który kraj jest teraz obiektem westchnień Korwin -Mikkego? Nie zdziwię się, jak odda swe serce Rosji...