nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Piotra, Pawła, Benity
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Łatwo wydawać nie swoje pieniądze

dodano: 2017-04-30 23:10:30, ostatnia aktualizacja: 2017-05-01 00:15:19

W ubiegłym roku miała miejsce dosyć ważna dla naszego miasta uroczystość związana z obchodami Tygodnia Antoniańskiego. Przez siedem dni w Centrum miasta miały miejsce koncerty i prezentacje. Kulminacją był fantastyczny koncert Piotra Rubika. Z tej okazji Starostwo Powiatowe postanowiło zamówić dokumentację fotograficzną, która została ułożona w formie albumu. Wytworzono ich 10 szt. Powiat z pieniędzy podatników zapłacił za nie ponad 10 tysięcy złotych. Czy na pewno był to niezbędny dla mieszkańców miasta i powiatu wydatek? W Starostwie Powiatowym oszczędza się ponoć na wszystkim. Pracownicy twierdzą, że nawet na ciepłej wodzie. I chyba nie jest to stwierdzenie całkiem na wyrost. Żałuje się pieniędzy na animatorów sportu, testy narkotykowe. Brakuje pieniędzy na pomoce naukowe dla dzieci, środki czystości. A tu taki niespodziewany wydatek. Kolejna ekstrawagancja osób zarządzających naszym powiatem po soku z brzozy, którym pisaliśmy kilka dni temu. Komu i do czego potrzebna?

 


Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
też ciekawski...: Proponuję zmienić temat "Łatwo wydawać nie swoje pieniądze" na b. wiele innych podobnych. A akcję władz opisaną w kom. 29 ponowić na lato zdrową obniżką ceny ciepła.
Jest jeszcze inne normalne na dzisiejsze czasy działanie: nic nie robić i nic nie pisać.
sobota, 6 maja 2017, godzina 15:25:36
Komentarz odrzucony. Powód: ok
sobota, 6 maja 2017, godzina 12:19:16
Komentarz odrzucony. Powód: To nie jest ten temat.
sobota, 6 maja 2017, godzina 12:11:01
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
też ciekawski...: dot. @29 i 30 ależ to jest temat i sądzę, że p. Strzępek o tym napisze w innym miejscu. Było pisane w górę, jest w dół na na ten sam temat, trzeba też napisać, żeby mieć czyste sumienie. Albo tylko dla wymaganej logicznej konsekwencji.
piątek, 5 maja 2017, godzina 15:16:24
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
klug: Brawo Strzępek!!!!
czwartek, 4 maja 2017, godzina 20:17:41
Komentarz odrzucony. Powód: To nie jest ten temat
czwartek, 4 maja 2017, godzina 19:44:56
-6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kret: Czy ujawnienie tego dokumentu nie jest naruszeniem "tajemnicy służbowej"???? bo o lojalności do pracodawcy nie wspomnę !!!
środa, 3 maja 2017, godzina 13:49:09
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @17
xxxx: I jeszcze szklane drzwi by ,,narcyza" nikt nie podeptał.
wtorek, 2 maja 2017, godzina 21:34:30
+12 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @24
xmen: tak, przetargi bo to publiczna kasa a nie starosty
tak, wydaje nasze pieniądze
tak, robi to bez umiaru nie licząc się z ludźmi

tak, tak, tak prywata w tym starostwie ! to nie starosta jesli takie decyzje a zwykły członek partii
wtorek, 2 maja 2017, godzina 12:47:41
+4 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Anna Kowalska: Rozumiem, że osoba która udostępniła owe dokumenty jest już spakowana, ustalenie jej tożsamości raczej nie potrwa długo.
wtorek, 2 maja 2017, godzina 12:44:20
-5 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @17
shahjohar: Tak przetarg i co jeszcze??? moze na wszystko przetargi nie przesadzajcie...Fakt pieniadze są rozwalane ale bez przesady
wtorek, 2 maja 2017, godzina 11:00:12
-3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
shahjohar: Fakt mówią pięknie o oszczednościach a sami rozwalają pieniądze...a może na wszystko robić przetargi co???bez przesady z tymi przetargami
wtorek, 2 maja 2017, godzina 10:59:17
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
SportTM : On czyta uwaznie, ty czytaj ze zrozumieniem :-) "1000zl za album, 9 kopii w tej samej cenie" czyli 10 tysięcy :-)
wtorek, 2 maja 2017, godzina 00:06:14
+9 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
świniak przy korycie: No patrz pan. A jednego dyrektora zdjęli, bo se kurtkę narciarską za 500 zł kupił. To coś nie tak ...
poniedziałek, 1 maja 2017, godzina 22:44:32
-1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
i co z tego?: felietonik pójdzie dali, chętni już ponarzekali, nikogo nie ukarali, życie toczy się dali. A lewe zawsze będą wypłacali.
I będą się śmiali z tych, co ich lewi krytykowali.
poniedziałek, 1 maja 2017, godzina 14:42:46
+10 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Gooooooo: "Hulaj dusza piekła nimi", przynajmniej na razie. Dobra zamiana już zauważa jak suweren się raduje.
poniedziałek, 1 maja 2017, godzina 13:26:24
-8 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ja: ja pitole :) żal,żal,żal a wiecie że beda Dni Tomaszowa ????!!!! tam dopiero pojdzie kasy !!!!! kurde marnotractwo !!!!! niech znowu bedzie jak w grobowcu, od czasu do czasu jakis festyn gdzie nasze dzieci wystapia :) frajda bedzie zwsze jakas rozrywka nie ? i zaoszczedzimy podatki :) tylko co z nimi było do tej pory co ? gdzie wedrowały ? skoro teraz stac miasto na takie rzeczy ? aaaa wiem,nie płacilismy podatkow wcale i nie było problemu, dziady od roku wprowadzili no :( żal,żal
poniedziałek, 1 maja 2017, godzina 08:50:43
+19 (23) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
x: Soczki, albumy, wycieczki. Co to k a ja pytam jest za rządzenie ? Prywatny folwark ? To są nasze pieniądze Panie Starosto a nie Pańskie by tak brylować. Na wykonanie tych albumów był ogłoszony przetarg ???
niedziela, 30 kwietnia 2017, godzina 23:45:33
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
Sorki: Nie komentarz 10 tylko 9.
niedziela, 30 kwietnia 2017, godzina 23:32:11
0 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
anonim: Patrz komentarz 10 i pomyśl dogłębnie.
niedziela, 30 kwietnia 2017, godzina 22:29:42

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
zobacz również