nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Marcin Witko jednak z PiS-em

dodano: 2018-05-23 16:31:33, ostatnia aktualizacja: 2018-05-23 22:20:42

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek poinformowała o ustaleniu ponad 40 kandydatur na fotele prezydentów i burmistrzów polskich miast. Ich wyłonienie nastąpiło podczas środowego (23 maja) posiedzenia Komitetu Politycznego PiS. Wśród tych osób znalazł się też Marcin Witko, aktualny Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. Od jakiegoś czasu mówiło się o możliwości kandydowania Witko z własnego komitetu wyborczego. Komunikat PiS te pogłoski rozwiewa.

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @30
Miasto dla ludzi. Nie odwrotnie. Żyć naprawdę.: Ten pan ma rację. To znaczy zgadzam się z nim. Po Warszawie nie jeździ się własnym samochodem. Platforma wydała (łącznie licząc), budżet Polski na to miasto, a na drogach jest gorzej niż było.

Dobra wiadomością jest to, że można sobie samemu zrobić tam bezpłatną komunikację. Jako słój z dłuższym stażem służę radami. Wystarczy opracować sobie w głowie profil kanara. Tak z grubsza.

Do każdego pojazdu są tylko trzy wejścia. Maksymalnie trzy wejścia. Ogarnąć to wzrokiem nie jest takie trudne. Typ wsiada my wysiadamy. Za max 5 min, będzie następny. {

Jeśli Patryk wygra, ja koncze z tym, no ale i bilety będą tańsze wtedy.

Poza tym rower. I to wszędzie i na codzień.

PS unikaj ie Metra Centrum. z Świętokrzyskiej jest kilka metrów dalej a tam nigdy nie stoją.
środa, 30 maja 2018, godzina 17:41:11
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @47
DD: Mam takie same spostrzeżenia.
środa, 30 maja 2018, godzina 17:19:09
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @47
zniesmaczony: nie ściemniaj to też zasługa Witko?
wtorek, 29 maja 2018, godzina 17:23:55
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @46
Stachu: Trzeba przyznać że niektórym we łbach się poprzewracało z dobrobytu za PIS-u. Dzisiaj przed Świętem Bożego Ciała ludziska znów gorączkowo gromadzą zapasy żywności, korki w Alejach i przy Rynku, tak że moja MZK-a opóżniła się o 10 minut. Nie da się ukryć że stopa dobrobytu tomaszowian wzrosła a w dni targowe liczba ludności prawie się podwaja dzięki okolicznym przyjezdnym przybywającym tu już nie pekaesem ale wypasioną furą.
wtorek, 29 maja 2018, godzina 14:06:35
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @27
wupe : Parę lat temu siedziałbyś w domu a nie myślał o wydaniu 500plus w Biedronce;-)
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 12:47:24
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @23
wupe : Dokładnie, żaden inwestor nie weźmie bezludnego miasta na poważnie i nie postawi tu fabryki. Ile mamy Ukraińców w TM? Już 6 000?
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 12:39:42
-2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @22
wupe : ,,Jego zasługa to ucieczka kilku tysięcy mieszkańców" - wydaje mi się, że to bezpośrednia zasługa wprowadzenia strefy Schengen i efektu bezludnej zielonej wyspy Donalda Tuska. Tomaszowskie supermarkety pękają w szwach, więc z zarobkami nie może być źle. To za kadencji pana Zagozdona można było postawić auto na parkingu blisko wejścia do sklepu, teraz tego nie zrobisz;-> Jeśli ludzie z Tumanowa wolą całą wypłatę przeżreć niż zainwestować, odłożyć na np. mieszkanie, to kogo winić? Źle jest z rozrywką i infrastrukturą do niej. Młody człowiek potrzebuje się rozerwać, wybierze więc Łódź, czy Warszawę bo ma większy komfort życia. Dlatego tor lodowy i darmowa komunikacja podnoszące choć trochę prestiż miasta są jak najbardziej na tak. Druga kadencja niech będzie na ściąganie inwestorów do miasta, które można traktować jako poważnego partnera nastawionego na rozwój.
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 12:36:53
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @42
44: Nie wskazujesz domniemanego płatnego klakiera, bo boisz sie procesu. Po tym jakby się okazało, że autorzy wpisów które wskazałaś to emeryci, jacyś nie zwiażani w ogóle z PiSem mieszkańcy miasta. Teraz każdy wpis który będzie pozytywnie przedsstawiał Prawo i Sprawiedliwość jest pisany za pieniadze tak? Heh :\ Nie mierz ludz własna miarką. To, że ty jesteś na usługach ludzi, na których do niedawna rzygałaś to znaczy, że wszyscy są bezideowi.

Skończyły Ci sie pomysły na politykę? Wyczerpała sie lista partii z których miałabyś jakiekolwiek szanse by się dostać? Dotychczasowe zmarnotrawiałaś. Trudno się przyznać przez samą sobą, że nie tylko na macierzyństwo jest już za późno? Że się już dyszy przy 20 minutowym wywiadzie w radio? Kwoko. Zrzędliwa kwoko.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 18:13:13
-1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @39
N: Sztuka marketingu politycznego polega na tym byś tego nie widział na pierwszy rzut oka. Jak już wiesz, że płatny piewca działa to wyłapiesz te sztuczne pochwały.
Odnosząc się do dokonań poprzednika. Zagozdon leniwy prezydent miał farta. Po pierwsze otrzymał po Kuklińskim kilka koncepcji rewitalizacji i udało mu się z placem Kościuszki. Za jego rządów rozpoczęto projekty przebudowy centrum, rewitalizacji Bulwarów, budowy galerii i 2 osiedli w centrum. Obrzeża miasta zyskały asfalt a szkoły środki na remonty. Ruszył wielki projekt (największy w tej części Polski) przebudowy oczyszczalni. Ciepłownia miejska rozbudowała swoją się i została poddana renowacji.
W drugiej kadencji niestety pozbył się Haraśnego, który tworzył podwaliny pod większość projektów i uwaga do gry wszedł niszczyciel radny Witko. Zanim został posłem skutecznie niszczył wszystkie projekty w tym z sukcesem wstrzymał budowę galerii na kilka lat. Zagozdon w 2 kadencji pozbył się dobrych ludzi i ludzie wystawili mu CZERWONĄ kartkę. Ta historia ma szanse się powtórzyć.
Problem w tym, że ktoś kto wygra wybory wchodzi do biednego upadającego miasta z narastającym problemem smogu. Dodatkowo zmniejszone będzie wynagrodzenie prezydenta o 20%. Obecny otrzymał maksymalne możliwe (niecałe 13.000zł brutto) a jego następca będzie mieć maksymalnie nieco ponad 10.000 zł brutto co w przypadku dobrego menedżera oznacza "chude lata". Jak trafi na nieżyczliwych radnych to wynagrodzenie spadnie do 9000zł czyli niecałych 7000zł na rękę bez premii i innych bonusów jakie czekają w spółkach kontrolowanych przez miasto. Obecnie jest ich 5 i zanosi się, że to dopiero początek KORYTA+.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 16:15:06
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @32
44: Gomułka i Gierek maja juz pomniki.

Pierwszy w postaci polskiego Szczecina i Wrocławia. Kler katolicki na ziemiach zachodnich jeszcze w latach 60 był tymczasowy, bo biskupi tych terenów byli... nadal Niemcami. Do jest ciemna karta historia Kościoła w PL, a raczej polityki Watykanu wobec naszego Kraju.

Gierek ma pomnik, a raczej tysiące pomników - w postaci bloków w których mieszkamy, przedszkoli do których chodziliśmy i jeszcze miliona inwestycji z których na codzień korzystamy nie mając tego świadomości.

Rzeczywistość jest skomplikowana i niejednoznaczna. Syn Gomułki pochowany ... na kirkucie w Zabrzu.
Jest wzmianka w Dzienniku Zachodnim, łatwo wygooglac, i to jest prawda, pytalem historyka - Andrzeja Friszkego.

Gierek zniszczył Radom i cały przemysł po COPie, który dopiero teraz próbuje się odbudować.

Niemniej z perspektywy ogolnokrakowej zasługi tych dwóch polityków PRLu są pozytywne.

Gdyby żyli dzisiaj pewnie pozytywnie mówili by o Prawie i Sprawiedliwości tak jak czasami mówi Leszek Miller.

Prawda jest również to, że część wyborców SLD głosuje dziś na PiS.

Ja jestem taka osobą. Co więcej, zdarzyło mi się również głosować na LPR... Jaja, co? :))

Niekoniecznie to takie dziwne, ale wymagałoby dłuższego wywodu.

Także tak, zgadzam się Panie Redaktorze z Panem.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 15:43:11
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @39
44: No i właśnie. Konkretów zero. Co do reszty wpisu, nie ma się co odnosić, ludzie sami ocenia jego autorstwo po intencjach. Wypowiadasz się na temat spalania, nie nie mając o tym pojęcia, jedyna w Polsce Arena Lodowa, o której brak sygnalizowala cała Polska - że duże Państwo, że medialowa reprezentacja mus. tłuc się busami do Berlina by trening zrobić... To Ci wszystko nie pasuje, bo... ty rządziłby na pewno lepiej.

A tak naprawdę nie powinnas zarządzać nawet własnym kotem. Życiową nieudacznico, frustratlko, nienawidzą obcego etniczne społeczeństwa.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 15:27:27
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @26
44: A możesz przytoczyć trzy cytaty tego etatowego piewcy prezydenta który za pochwały w internecie ma dostawać kasę? Skoro są kwieciste to trzy bez trudu na pewno pamiętasz.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 00:51:02
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
666: Mariusz daj spokój ten Pan spod wpisu 37 to miał ciekawe ekscesy w trakcie swojej kariery politycznej a teraz pali głupa i obraża wszystkich dookoła swoimi prymitywnymi wypowiedziami, wszyscy wiedzą kto Ci on i dziw się że najbliżej mu do antka, swój swego zawsze późną.
sobota, 26 maja 2018, godzina 22:38:09
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: To jest Pańska odpowiedź ?!
Więcej nie dyskutujemy.
Nie ma sensu. Nie leć Pan w kulki.
sobota, 26 maja 2018, godzina 21:06:47
-2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @35
Mariusz Strzepek : Też nie rozumiem czemu Pan się denerwuje.
sobota, 26 maja 2018, godzina 20:58:38
0 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Dobra - mistrzu: chcesz mi udowodnić, że PIS to jest partia komunistyczna ?!
No to napiszę tak: moja cała rodzina (ze strony matki i ojca) - to byli żołnierze AK i BCH.

I w związku z tym, byłem wychowany w NIENAWIŚCI , zarówno do Niemców jak i do sowietów. I, niestety, to mi pozostało.
Tak więc, nie zarzucaj mi Pan jakiejkolwiek przyjaźni do Rosjan i Niemców. I ich domniemanych przyjaciół z Niemiec lub z Rosji.

PS. Panie Mariuszu: może trochę spokoju - co ?
sobota, 26 maja 2018, godzina 20:57:48
-4 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
Mariusz Strzepek : No i widzi Pan, że potwierdza się moja teza. PIS i SLD to najbliższe sobie formacje.
sobota, 26 maja 2018, godzina 20:29:57
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Z przyjemnością odbieram ten Pański wpis.
Ostatnio, po tzw. buncie politycznym degeneratów z po, psl i .N przeciwko Rachoniowi, ten redaktor zaprosił Wunderlicha z sld. I ten facio (oczywiście - za zgodą Czarzastego i ferajny) takie zaproszenie przyjął.
Dlaczego ? A no dlatego, że dla Was - XIX wiecznych oportunistów, wszystko, co jest niezgodne z partią (po, psl, .N) - to istna zaraza !!!

PS. co Pan może wiedzieć na temat mojej przeszłości??? Proszę: niech Pan dalej nie bredzi w tych swoich odkrywczych rozważaniach.
Panie Mariuszu: trochę więcej rozsądku. (A może to sobotni grill ?!)
sobota, 26 maja 2018, godzina 20:27:49
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @31
Mariusz Strzepek : Panie Janku wierzyłem w Pana. Wiedziałem, że kiedyś zaprezentuje nam płomienną miłość do młodych janczarów z dawnego ZSMP. Tak trzymać. Słuszną linię ma wasza partia. Słyszałem gdzieś, że obok pomników Kaczyńskiego mają być stawiane pomniki Gierka i Gomułki
sobota, 26 maja 2018, godzina 20:01:40
+3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Do wpisu nr 2: nie bądź takim nachalnym włazidupem. Ja też uważam, że PiS w naszym Tomaszowie nie ma innego, bardziej sensownego kandydata. Dlatego, ci z centrali na Nowogrodzkiej, nie brali pod uwagę informacji Macierewicza (poseł z naszego okręgu) i postawili na obecnego Prezia.

I uważam, że chłopaki z PiS-u powinni stosować wszystkie metody do wygrania z czerwoną, durnowatą postkomuną: po, psl, .N i pozostałymi komuchami.

Dlaczego nie wymieniłem sld ?! A no dlatego, że oni wyciągnęli wnioski z ostatnich przegranych, wszelkich wyborów i teraz zachowują się we wszystkich mediach jak normalni ludzie, a nie - jak XXI-wieczni hunwejbini: po, .N, psl i inne terrorystyczne organizacje.
sobota, 26 maja 2018, godzina 19:54:00

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry