nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Partia pomoże, czy raczej zaszkodzi?

dodano: 2018-05-27 10:05:19, ostatnia aktualizacja: 2018-05-27 10:13:51

Od kilku dni znane są rekomendacje Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Prezydentów niektórych polskich miast. Kandydatem PiS u nas będzie, jak już wczęsniej informowalismy, Marcin Witko. Uważacie, że lepiej by firmował partię Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, czy aby był kandydatem niezależnym? Szyld partyjny pomoże, czy raczej zaszkodzi? Zachęcamy do udziału w naszej sondzie i wyrażania włsnych opinii. Trudno się dziwić rekomendacji PiS, ponieważ obecny Prezydent jest osobą dosyć popularną wśród mieszkańców Tomaszowa. Wystawienie więc przez partię innego kandydata, skazywałoby ją na wstydliwą porażkę.

 

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @23
klug: "Tylko nasuwa się jedno pytanie: czy o to Panu chodzi ?! Myślę, trochę znając Pana, że jednak chyba nie o to."
Autorowi, zapewne chodzi o kasę, bo naszeopoczno cienko przędzie.
środa, 30 maja 2018, godzina 20:26:26
0 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
44: No nie bądź też taki pewien. Jedna jakaś muka obyczajowa, nawet nie zawioniona Witki i 4 lata sprawnych rządów nie pomogą.

Baba na boku, niewłaściwy kociął do palenia meblami w domu, ukraińska sprzataczka. Nie tacy już odpadali.

Włodzimierz Fulbrajt Cimoszewicz zrezygnował, gdy mu rozhisteryzowana sekretarka faksymile wyciągnęła. Nie byłoby Lecha Kaczyńskiego jako prezydenta, Smoleńska... echhh

Przez takie bzdury. Włodzimierz Beksa Cimoszewicz.

Ale przeciez w TVN24 do dziś jest zapraszany jako jaki to on doświadczony, czego nie widział, ile wytrwał.

Dla mnie beksa.

Polecam przy okazji You Tube "Artur Rojek Beksa". Jeden z nielicznych na którego twórczość czas wpływa wyśmienicie.
środa, 30 maja 2018, godzina 17:57:43
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Wyborca Prawicy: Panie Redaktorze,oczywiście czekamy na podobny artykuł związany z Panią kandydatka z p.o
I gdyby tak było jeszcze bez Pana Cenzury,to by się mieszkańcy i sama kandydatka dowiedziała co wyborcy o niej a zwłaszcza o jej partii myśla.
środa, 30 maja 2018, godzina 09:43:56
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: P. Mariuszu. Myślę, że ten gorący kartofel, wrzucony w ręce pańskich czytelników, to była cwana, pańska robota. Dlaczego ? Bo wyszedł Pan z założenia: niech te głupki się kłócą i na tym medium niech się zarzynają. I to się Panu w 100% udało.

Tylko nasuwa się jedno pytanie: czy o to Panu chodzi ?! Myślę, trochę znając Pana, że jednak chyba nie o to.
wtorek, 29 maja 2018, godzina 19:53:42
+4 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @16
44: Piotr Tymochowicz = Agnieszka Ł. Czuć na kilometr.

Znam akurat większość jej opublikowanych tekstów z ostatnich 10 lat i można to wyczuć.
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 23:06:14
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
news: masz racje z nią tak ale nie znamy kolejnych ... a tu pot się pojawia i stres u ... więc pożyjemy zobaczymy ... zapomniałeś o naszej klasie ;)
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 23:01:31
+1 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Wyborca Prawicy: Panie Mariuszu,fantastycznie że Pan tak bardzo martwi sie losem obecnego prezydenta Tomaszowa.Czy z pisiorami wygra czy nie wygra.To ja postaram sie odpowiedziec.Z Panią Klatką która jest przedstawicielem totalnej opozycji wygra nawet gdyby miał poparcie dzieci z Bulerbyn i ufoludków.
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 21:58:02
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
podrzędny pracownik um: A mnie traktuje bardzo dobrze. Może to kwestia osobowości?
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 19:09:04
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
44: Przy całym szacunku panie Jakubie z wtyczki facebookowej, ale nie jest pan dla mnie żadnym autorytetem. Gwoli uczciwiości wartoby napisać, że pracowało się w Urzędzie Miasta za rządów poprzedniej ekipy.
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 17:36:06
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
znudzony: Witko czy Macierewicz tu tutejsze szyldy i emanacja PIS. Więc o czym ta rozmowa? Bez sensu. WItko to PIS i każdy to wie
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 13:20:30
+2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
Dorota: I tak wygra bez pańskiego szkolenia, poprą go ludzie bo wiele robi dla miasta i dużo więcej jeszcze dokona w kolejnej kadencji.
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 11:29:42
-2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Piotr Tymochowicz: Mój układ dłoni. Piramidka, stary patent. Tak szkoliłem najlepszych (Leppera). W tle zabrakło symboli miasta. Niech uczy się mowy ciała. Zapraszam na szkolenie;)
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 10:56:42
+4 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Jak to mówią? Better together?: Patrzę teraz tak dłuzej na to zdjęcie panaMarcina na ławce bo wcześniej tylko wleciałem powalić postkomuchów pałą po łbach by onieśmielić mi podobnych, a z różnych powodów milczących.

Teraz mam czas na dłuższą refleksje i tak myślę sobie, że Marcin (takie sprawie wrażenie na zdjeciu, nie pan a tomaszowski Tony Blair), taki wyluzowany bo pogodził się z macierzystym środowiskiem. Spójny, wiarygodny, odprężony, uśmiechnięty. Aż miło popatrzeć i w takiej aurze rozpoczynać kolejny tydzień. Miło popatrzeć, że nie ma się sfrustrowanego prezydenta.

Gdyby posłuchał czosnkowo pachnących podszeptów to całkiem prawdopodobne, że za 5 lat nie dostałby się nigdzie. Palił by papierosa za papierosem, lub sapał jak jego kontrkandydatka z wyborów 2014.

https://www.youtube.com/watch?...eZMOTGCDag
poniedziałek, 28 maja 2018, godzina 04:26:22
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
news: widać że z ciebie krzyżowiec bo wierzysz w cuda i cudaków ... he he he
niedziela, 27 maja 2018, godzina 22:54:41
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
news: z patronem NT to ma szanse ale życie jest pełne niespodzianek ...
niedziela, 27 maja 2018, godzina 22:51:30
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
ja: Z tą dynastią to prawda tylko jeden szczegół. Od 12 lat PiS ma koalicję z SLD a teraz sam rządzi. Jak myślisz jakie dynastie funkcjonują od tego czasu?
niedziela, 27 maja 2018, godzina 22:30:09
-2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Znajomy: Znam Prezydenta od ladnych paru albo wiecej lat. Nie nie nie mam od niego zadnej fuchy żeby była jasność. Uważam że z poparciem macierzystej partii nie ma konkurencji. To osoba zdeterminowana a jeśli dochodzi do tego brak dezorientacji ktora mogła by nastąpić przy braku tej rekomendacji to można się obawiać o drugą ture... Której może zabraknąć :)
niedziela, 27 maja 2018, godzina 22:27:47
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ja: Trzeba zadać sobie pytanie czy bycie prezydentem za 7800zł to taki rodzynek? Bonusem jest rozdanie w 5 spółkach i mieście stanowisk prezesowskich i dyrektorskich. 20-30 osób po znajomości dostanie pracę za konkretną kasę.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 22:25:41
+3 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
tom: Może zgarnie wszystko albo nie, różnie to bywa. W każdym razie będzie mocno uzależniony od PiS i bez względu na potrzeby miasta jak przyjdzie polecenie np. oddaj, dołóż się itp. zrobi to bez skrupułów bo nie będzie miał wyjścia. W tej partii nie ma demokracji i nie można głosić własnych pomysłów choćby mu było bardzo przykro...
niedziela, 27 maja 2018, godzina 21:34:23
+2 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
wert: Ależ nam się namnożyło na forum chiromantów. Obecny prezydent zgarnie wszystko i to w pierwszej turze. Zostaje wam tylko ujadanie.
niedziela, 27 maja 2018, godzina 20:47:41

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry