nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Sonda po konwencji: Nowoczesna i PO razem wspierają Klatkę

dodano: 2018-07-08 09:22:11, ostatnia aktualizacja: 2018-07-08 09:52:01

W hali targów Expo w Łodzi odbyła się Konwencja Wyborcza Koalicji Obywatelskiej, w skład której wchodzą przedstawiciele partii .Nowoczesna oraz Platforma Obywatelska. Przedsatwiono między innymi kandydatów na burmistrzów i prezydentów miast. Wśród nich także Barbarę Klatkę, która zamierza starać się o fotel Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego. Zachęcamy Was do udziału w kilku sondażach. W poprzednim sondażu, jaki przeprwadziliśmy kilka tygodni temu zdecydowanym zwycięzcą okazał się Marcin Witko. Wygrał głosowanie w stosunku 75:25. Czy coś się od tego czasu zmieniło? Głosowanie tym razem rozszerzymy. W międzyczasie przybył nam bowiem jeszcze jeden pretendent do tomaszowskiego "tronu"

   

 

Gdybyś miał wybrać na Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego jednego z poniższych kandydatów, to zagłosowałbyś na:

  • Marcina Witko (58,89%)
  • Barbarę Klatkę (37,26%)
  • Grzegorza Kowalskiego (3,85%)



Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Silv: Minęło kilka tygodni i Pani Barbara mimo oznaczeń nie odpowiedziała... Widać jak zależy jej na mieszkańcach ... czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ?
czwartek, 26 lipca 2018, godzina 10:41:36
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @16
szkoda że co 4 lata: 1000 % racji!!!! to dwa kręty
środa, 11 lipca 2018, godzina 23:51:13
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
ccc: Trzeba by było zapytać ludzi którzy z nim pracowali , jak to się robi i jak to wyglądało.Oczywiście jeśli ktoś odważy się zabrać głos bo za prawdę się wylatuje.
środa, 11 lipca 2018, godzina 20:24:55
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @22
ja: Czytajże pan ze zrozumieniem...
wtorek, 10 lipca 2018, godzina 12:29:08
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @19
Pan Samochodzik: Jak to nie mieszajmy skoro po wygranej Witko to właśnie ludzie z nadania politycznego zajęli wszystkie najbardziej intratne posady w miejskich spółkach. Jeśli Witko ma zostać prezydentem to należy wybrać konkretnych i mających swoje zdanie radnych. Obecna rada nie zrobiła dla tego miasta nic - jedynie dla siebie radni potrafili coś załatwić.
wtorek, 10 lipca 2018, godzina 07:55:20
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @21
Pan Samochodzik: Nie chcę nikogo bronic ale porównywanie kandydatki na prezydenta powiatowego miasteczka do Prezydenta czy Premiera RP to lekkie przegięcie. A tak na marginesie to trzeba być naprawdę ślepym albo zaślepionym aby nie widzieć tego kto tak naprawdę rządzi w tym kraju.
wtorek, 10 lipca 2018, godzina 07:48:30
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ja: Może i fejkowe, ale pytania konkretne. Myśle, ze biorąc pod uwagę jak długo Witko jest w samorządzie, był posłem, nie będzie miał żadnego problemu z odpowiedzią na te pytania. A Po i nowoczesna jest śmieszna. Śmieją się z Morawickiego, dudy, śmiali z szydło, ze marionetki, a pytam się kim jest Pani Klatka??? Nawet na konferencjach widać, ze Gajewski tam rządzi. A proszę sobie przypomnieć co się działo jak był skarbnikiem. Ja mu mówię NIE!
wtorek, 10 lipca 2018, godzina 06:48:10
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Tajny współpracownik redakcji: Halo?! Tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, wypłata szekli w każdą środę!
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 18:15:03
+1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
wyborca: Nie lubię pis, ale Witko jako samorządowiec jet ok. I pewnie dzieki temu wygra. Nie mieszajmy polityki do samorządów, chociaż w powiecie nie jest tak pięknie jak w UM. Pod względem partyjniactwa i UR ( UR Ucz Reli ) boje sie pisać bo przecież mimo demokracji pewni ludzie oskarżają.
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 18:05:03
+6 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Mariusz Strzepek : Wszystkie fejkowe konta na FB są własnością redakcji. Czasem je tylko użyczamy różnym osobom, pobierając za to opłatę abonamentową. hough
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 17:44:06
0 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Edek: @10: te, kolego, nienawiść do pisu zeżarła ci rozum, rozsądek i godność człowieka. Nie różnisz się (ty i tobie podobni) do osób chorych z nienawiści do platfusów pseudo obywatelskich! NICZYM! Wszyscy wy jesteście po tych samych pieniądzach, za grosz zdrowego rozsądku, obiektywności, rzetelności czy też przede wszystkim godności człowieka.

Jestem konserwatywnym liberałem (gwoli wyjaśnienia - jest to pogląd będący połączeniem liberalizmu w gospodarce i konserwatyzmu w kwestiach społeczno-obyczajowych i politycznych, a także ustrojowych) a nie paskudnym tudzież obrzydliwym do granic możliwości socjaldemokratą.

Jestem prawdziwą osobą a nie fejkiem, jak ty - nie wstydzę się podpisać pod swoimi słowami swoim prawdziwym nazwiskiem i imieniem. A ty? I tobie podobni tchórze? Chowacie się za kretyńskimi nickami, myślicie, że jesteście anonimowi, ale że przede wszystkim jesteście najmądrzejsi, wszyscy wkoło to debile. Żadne z was nie ma jaj, odwagi i honoru. Jesteście żałosnymi imitacjami ludzi.

Pasuje ci wyjaśnień?
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 17:33:04
+12 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Wkurzona Ania: Głosowanie na Klatke to głosowanie na Gajewskiego. Trzeba to w koncu głosno powiedziec. To polityczna ladna buzia, polityczna maska, sztuczny byt uzależniony w 100% od lidera. Brutalna prawda o roli kobiet w polityce. Nie wazne Pis czy PO, schemat ten sam. Smutne, ale prawdziwe, bo to sympatyczna kobieta ale godzi sie na te mala szlachetna forme politycznego istnienia w zamian za mozliwosc "rozwoju". Wystarczy popatrzec na zdjecia z tych wszystkich happeningów PO w Tomaszowie i Łodzi. Puppet Master zawsze za plecami
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 16:16:12
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
jurek ogórek: Przecież to bez różnicy kto wygra. CI ludzie mają to samo w głowach, wygrać na 4 lata zapewnić sobie spokój i jak najwięcej załatwić sobie i kolesią żeby kiedyś mogli się odwdzięczyć.
Kto tam by myślał o mieście czy jego mieszkańcach no może pół roku przed kampanią to tak.
30 lat układu- zawsze to samo!
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 07:51:27
-1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
Nie: ma takiego programu.
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 01:27:51
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
N: Masz rację. Trzeba Witko zapytać co robi nonprofit, co zrobił dla miasta zanim został prezydentem. Wystarczy kopiować pytania z tych fejkowych kont i na koniec najlepiej powiedzieć: Przekonaj mnie, że zakończysz program koryto+.
poniedziałek, 9 lipca 2018, godzina 00:49:46
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Silv: TY widziałeś w życiu fejkowe konta ??
Jeśli chcesz to zadaj te pytania prezydentowi Witko przecież też masz taką możliwość ?
niedziela, 8 lipca 2018, godzina 21:47:09
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
he-man: Uzaleznianie wyboru wójta/burmistrza/prezydenta miasta od takiej rzeczy jak przynalezność partyjna jets tak samo logiczna jak kuono domu ze wzgledu na kolor elewacji. Taką osoba musi bc ktoś, kto działa dla dobra miasta, lokalnej społeczności i przedsiębiorców. Ktoś, kto, by realizować swoje kolejne plany, potrzebuje większej władzy niż dotychczas. Nie może byc to osoba z nadania parti, tzw. mierny ale wierny. I niech wszyscy, którzy będa głosowali, bez wzgledu na kogo oddadzą głos. Chcecie osoby, która będzie poprawiała komfort zycia mieszkańców, czy chcecie tylko by dana partia miała "we władaniu" to miasto i dzięki temu miała lepsze statyystyki czy dosponowała większym terytorium od przeciwnika.
niedziela, 8 lipca 2018, godzina 18:55:54
+3 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Dimos: Dwa fejkowe konta. Co za czasy.
Robert Ziobro ( konto redakcji) i kolejne działacza PiSu. Panie Żyła proszę podobne pytanie zadać na profilu Witko :)
niedziela, 8 lipca 2018, godzina 17:08:25
+4 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
amber: szkoda prądu ... POrażka bliska
niedziela, 8 lipca 2018, godzina 16:58:04
+3 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
DO ABC: Może być i konto fejkowe a może i nie, jednak zostały zadane konkretne pytania, które powtarzają się od czasu do czasu a jeśli Pani Kandydatce faktycznie zależy na głosie mieszkańców to chyba nie jest problemem odpowiedzi na takie pytania ?
niedziela, 8 lipca 2018, godzina 16:34:47

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry