nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z Barbarą Klatką

dodano: 2018-05-14 20:02:54, ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 17:48:10

Barbara Klatka zaprasza Mieszańców Tomaszowa do otwartej dyskusji o naszej przyszłości. O tym co możemy zrobić lepiej z poziomu samorządu dla naszego miasta. Pierwsze spotkanie już jutro w kawiarni "Sploty" o godz. 17:00 Zapraszamy!

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
irena: Tak jak Komorowski wygral tu niewiele ale jednak wygrał obie tury tak i Klatka wygra. Pisowcy to krótka i bolesna prfzygoda Tomaszowa po której zostanie mega długów i debilizmy jak arena lodowa do oddania do ministerstwa sportu. Pani Basiu do boju
środa, 30 maja 2018, godzina 00:32:42
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
MTAG: No cóż, bardzp przepraszam panią Basię, wykładowcę magistra i pana Matysiaka, że mne nie było. Byłbym trzynastą osobą, z tego co wyliczyłem ze zdjeć. Siła wyższa. A może tak miało być.
środa, 16 maja 2018, godzina 13:46:37
0 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
MTAG: Nic nie jest jeszcze powiedziane. Ludzie - nie tylko w Tomaszowie - głosują na podstawie impulsów jakie widzą w TV i to też podczas ostatnich 2 tyg przed wyborami. Wszystko się może zdarzyć. Marcinkiewicz w Warszawie do końca w sondażach wyprzedzal HGW...

Kluczowe jak zachować się muzyk, czy będzie gwiazdorzyl czy dogadamy się w zespole. Jeśli nie jest się dyktatorem to trzeba być losem w polityce. Tyle lat już siedzi powinien już umieć się zachować. Jeśli podziela się to rewolucja w Tomaszowie kończy się jesienią. I znowu marazm.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 23:03:53
0 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Wyborca Prawicy: Pani kandydatka z ramienia jedynie słusznej po nie ma w tych wyborach na szczęście szans.Kandydat jedynie słusznej pis myśle że wygra bez problemu,ale nie wiem czy to dla tego miasta dobrze,bo mimo wszystko jest też mizerny(delikatnie mówiąc)
Szkoda że nikt bez partyjnego namaszczenia nie chce się mieszać w tym szambie.Zresztą zobaczymy jako wyborcy kto jeszcze będzie kandydował.Oby ktoś bez czerwono-czarnych układów.Choć to chyba niemożliwe.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 17:44:08
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Do wpisu nr 8: mistrzu - może nie przesadzaj z tym "bardzo wysokim wykształceniem" p. Basieńki.
Całe życie marzę, aby jacykolwiek kandydaci do jakichkolwiek gremiów, przedstawiali się UCZCIWIE, tzn.: pochodzenie, wykształcenie ( gdzie i za ile), kwalifikacje zawodowe (musimy wiedzieć - co potrafi zrobić w życiu nasz kandydat, na co NAM- WYBORCOM będzie przydatny, jego inteligencja, itp., itd.).

Jeżeli tego nie będę wiedział, to moje głosowanie na jakiegokolwiek człowieka - zupełnie nie ma sensu !!!
No - chyba, że jest to mój: ojciec, matka, wujek, ciotka, żona, mąż, chrzestny, chrzestna, itd., itp.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 17:01:12
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
MTAG: Albo "historyk" Gross, który rzuca bardzo poważne oskarżenia w eseikach cytowanych w całej Polsce w których jest jeden przypis co 10 stron.

Na poważnej uczelnii nie obroniłby licencjatu w taki sposób.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 15:09:32
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
MTAG: Podyplomówki, podyplomówki jeszcze raz podyplomówki. Pińć a nawet dziesińć, przecież kształcić można się całe życie.

Papir mam? Mam! :)

Roczek czasem nawet semestr i jest wykształcenie. Z ufologa na ekonomistę.

Ale przykład idzie "z góry" (z góry w sensie takim, że są to nadrzędne autorytety - nie nasze lokalne, nominowane do patronatu ogólnopolskiego, z samej, panie, Warszawy, czasem z Krakówka - jak zieć Dudy - on mundry był jeszcze zanim doktorat zrobił, ba przed maturą juz był mundry), w mojej ocenie - hochsztapler Leder - ten od "Prześnionej rewolucji" po studiach medycznych stał się historykiem, mimo, że historii nigdy nie studiował. Pisze (i jest wydawany przez wydawałoby się poważne wydawnictwa!) na tematy takie jak mentalność Polaków, struktura społeczna i procesy jakie ją uformowały po wojnie. I nie ma bata! Jak coś napisze to ma być wtłaczane! Jest prawdą i tyle!

Na jakiej podstawie studiów medycznych?

Tyle, że u Żydów to łatwiejsze bo wśród zakompleksionych Polaków mają status mądrych z udzodzenia, więc nawet jeśli niczegoby nie pokończyli to mogą się wypowiadać.

A tutaj, wśród nas Słowan jednak jakieś papiery trzeba okazywać, więc się robi papiry w ciagu kilku miesięcy. A zastanawiam się czy ona chociaż prawo jazdy ma? Bo to są prawdziwe egzaminy, mimo, że często też dochodzi podczas nich do nadużyć, to jednak musisz kawałęk drogi przejechać, tę teorie wcześniej też troche musisz poznać, by na egzamini odpowiedni guzik wcisnąć. A potem podyplomówki to już jest edukacja na opinii z jaką się przychodzi. Coś tam podziamdzia, ubierze białą bluzeczkę okazując szacunek, poplecie w zgodzie z poprawnością polityczną i jest super.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 15:07:21
-5 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
zrozumcie: pani Klatka nie ma szans i nie chodzi o dokonania Witko czy osobę p.Klatki ale o to że PIS znowu pozamiata wybory w TM. PO nie ma żadnych szans sukcesem będzie jak wprowadzą kogoś do rady miasta.
Ciekawe czy jeszcze ktoś stanie do walki o fotel prezydenta? wg. mnie druga tura będzie i muzyk wygra gdzies 65% do 35%
wtorek, 15 maja 2018, godzina 13:26:10
+1 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
MT = AG: jesli wygra Klata, to bedzie kadencja załamywania rąk i " no ale co ja mogę zrobić?" "Umiarkowana" miła pani ze szkolnej akademii na część światowego dnia tabliczki mnożenia.

Już mamy trochę bab na stanowiskach, nic nie robią przeważnie tylko reprezentują, wyluzujcie trochę.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 12:56:55
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
Michał Tusk = Amber Gold: "dla ludzi, dla dobra miasta, patrząc w przyszłość" i tego typu komunały.

Bleeee...i przez kolejne 20 lat tylko interpelacje i jakieś papierzyska wysyłane do urzędów z żalami. Zmian nie dokonuje się jednoosobowo (mam poczucie banału, no ale jak widać nie do każdego to trafia), a z zapleczem decyzyjnym.

Tak było w PRLu tak z grubsza jest do dziś. W przypadku szczęśliwego rozdania w wyborach ogólnokrajowym ma szanse na odpalenie jeszcze jakichś inwestycji publicznych w mieście. Bez tego o ściągnieciu prywatnego biznesu zapomnijcie. Jesteśmy małą dziurą, wśród dziur o podobnym potencjale w najbliższej okolicy. W Rawie roi się od firemek, mimo, że 50 lat temu to była raczej mieścina która ożywała w sobotni targ.

Tę geotermie chociaż niech dokończy. Na razie wyżebrali tylko na PRÓBNY odwiert. A jeśli tryśnie? Z czego będą dziobać dalej?

Po 2019 jeśli w Polsce wygrałby PiS a nie wygrał Duda, trochę powinien przeorietnować sojusze. Spod żyrandola na Nowogrodzką. A jeśli Witko skłóci się teraz z drużyną, to będzie już tylko administrowanie = przesiadywanie na stanowisku. Kasa z Unii też najczęściej wymaga pozamiejskiego wsparcia. Z budzetu Tomaszowa moze co najwyzej tabliczki informacyjne wymieniać.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 12:54:07
-5 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
Jacek: Pani Barbara to bardzo wykształcona osoba A że była również nauczycielką to prawda.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 12:47:46
-3 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
maniek: Organista został najlepszym dotychczasowym Prezydentem Tomaszowa to i nauczycielka może :D
Dajmy jej szansę ale może jak już dotychczasowy Prezydent się "wypali" - póki co to najlepsze efekty jego pracy widać gołym okiem - wiem co mówię w 2010 r. przyjechałem do Tomaszowa - wielka marność i żałość była a teraz miasto w "niemieckim"wydaniu.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 12:03:40
0 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
N: Ajdejano Brzustów to wioska pod Tomaszowem. Klatka mieszka tu do prawie 40 lat. Nie wiem gdzie mieszkała wcześniej. A popatrz na Witko. Urodził się w Głównie mieszkał daleko od Tomaszowa. Wypromowany przez PSL i przywieziony do Tomaszowa jako działacz PiS i udało się. Nie bądź hipokrytą. Obydwaj kandydaci nie są rodowitymi mieszkańcami naszego miasta. Farbowanych lisów masz bez liku. Zobaczymy jak konflikt w PiSie przełoży się na wybory. W mojej ocenie 2 turę nieznacznie wygra Klatka.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 11:06:08
-3 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @3
Silv: Zdradzi ? Polityk, samorządowiec powinien być dla ludzi nie ważne jaką opcję polityczną reprezentuję jeśli uznał by, że jego obecna partia mogła by wpłynąć negatywnie na jego rejon to mógł by założyć własną. albo przejść do zupełnie innej..
wtorek, 15 maja 2018, godzina 07:35:37
-2 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Z tą panią , to tak jak z Jakim - posłem z Opola (od kilku lat warszawiak, ale całe życie mieszkający w Opolu) i z tym drugim - peowiakiem - warszawiakiem, ale posłem z Krakowa.
Takie jaj powstają dzięki wszechwładzy partyjnych-wsiowych-kołtuńsk ich układzików. Każda partyjna, na wpół przestępcza klika, MUSI mieć wszędzie swoich podejrzanych typów na wszystkich szczeblach "wadzy", co jest równoznaczne z dostępem do koryta. Za 100 lat nie wytępimy tego partyjniackiego-przestępczego badziewia - bez jednomandatowych okręgów.

Do wpisu nr 3: słabo się orientujesz w sprawie jedności lub podziałów w PiS-ie. Również w tomaszowskim-wsiowym PiS-ie. Żebyś jesienią nie był zdziwiony.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 07:16:30
-9 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
Michał Tusk = Amber Gold: "jak masz wizję to idź do lekarza" mawiał ten ryży kretacz o typowo słowiańskiej urodzie.

A w naszym mieście? Zaskoczeni są, że Witce tyle rzeczy wypaliło i poki co nie otrzasneli się. Gdyby było inaczej Gajewski nie oddalby kandydowania pani Basi z Brzustowa.

Wszystko się może zdarzyć, ale jeśli obecny Prezydent jednak nie zdradzi swojego obozu, nie dojdzie do publicznych szarpanin w PiSie to nie powinienem przegrać. Personalnie konkurencji nie widać, chociaż z drugiej strony kto wie ilu będzie takich jak ja, którzy jeśli Witko zdradzi, po prostu do wyborów nie pójdzie. Przynajmniej w Tomaszowie. Na złość zdrajcy.

Jest jeszcze czas Panie Prezydencie by się zastanowić. Polityki, szczególnie takich zmian nie robi się w pojedynkę.

Jedna partia, jedna pięść.
wtorek, 15 maja 2018, godzina 00:27:33
+6 (28) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
A.: A nie powinna najpierw przedstawić jakiegoś programu, który chce poddać dyskusji? Czy lud ma za nią go stworzyć. W sumie w PO to standard - Tusk kiedyś też pokazywał program, który mieścił się na jednej kartce.
poniedziałek, 14 maja 2018, godzina 22:23:50
+4 (30) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Zbys.: Nic Wam nie wyjdzie z tego natarczywego promowania totalniactwa !
poniedziałek, 14 maja 2018, godzina 22:11:20

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%     

 Wybory 2018 Rada Powiatu 

   KWW Witko + PiS 46,53%; Koalicja Obywatelska + PSL 40,07 %; KWW Wszyscy Razem 13,40%     

 Wybory 2018 na Prezydenta 

   Marcin Witko 65,51%; Barbara Klatka 22,18%; Sylwester Kucharski 12,30%     

 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%     

 Wybory 2018 Rada Powiatu 

   KWW Witko + PiS 46,53%; Koalicja Obywatelska + PSL 40,07 %; KWW Wszyscy Razem 13,40%     

 Wybory 2018 na Prezydenta 

   Marcin Witko 65,51%; Barbara Klatka 22,18%; Sylwester Kucharski 12,30%     

 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%     

 Wybory 2018 Rada Powiatu 

   KWW Witko + PiS 46,53%; Koalicja Obywatelska + PSL 40,07 %; KWW Wszyscy Razem 13,40%     

 Wybory 2018 na Prezydenta 

   Marcin Witko 65,51%; Barbara Klatka 22,18%; Sylwester Kucharski 12,30%     

 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%     

 Wybory 2018 Rada Powiatu 

   KWW Witko + PiS 46,53%; Koalicja Obywatelska + PSL 40,07 %; KWW Wszyscy Razem 13,40%     

 Wybory 2018 na Prezydenta 

   Marcin Witko 65,51%; Barbara Klatka 22,18%; Sylwester Kucharski 12,30%     

 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%     

 Wybory 2018 Rada Powiatu 

   KWW Witko + PiS 46,53%; Koalicja Obywatelska + PSL 40,07 %; KWW Wszyscy Razem 13,40%     

 Wybory 2018 na Prezydenta 

   Marcin Witko 65,51%; Barbara Klatka 22,18%; Sylwester Kucharski 12,30%     

 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%     

 Wybory 2018 Rada Powiatu 

   KWW Witko + PiS 46,53%; Koalicja Obywatelska + PSL 40,07 %; KWW Wszyscy Razem 13,40%     

 Wybory 2018 na Prezydenta 

   Marcin Witko 65,51%; Barbara Klatka 22,18%; Sylwester Kucharski 12,30%     

 Wybory 2018 Rada Miasta 

   KWW Witko + PIS 55,04%; Koalicja Obywatelska 26,53%; Wszyscy Razem 9,79%; SLD Lewica Razem 7,58%; KWW Nowa Jakość Tomaszów 1.06%