nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Spotkaj się z prezydentem Marcinem Witko w ZS-P nr 6

dodano: 2018-04-23 09:42:06, ostatnia aktualizacja: 2018-04-24 20:59:09
autor: UM Tomaszów Mazowiecki

Kolejne spotkanie Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, Marcina Witko, z mieszkańcami odbędzie się w środę (25 kwietnia 2018 roku) o godzinie 18.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 przy ulicy Słowackiego 32/42. Wezmą w nim również udział dyrektorzy komórek organizacyjnych Urzędu Miasta.

 

 

 




Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
: Masz rację. Zgłoś ten fakt odpowiednim władzom, a ja będę świadkiem, bo widziałem wśród tych złoczyńców twoją babcię.
sobota, 28 kwietnia 2018, godzina 19:17:02
0 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
klug: Bo tomaszowskie pisiory lód ukradły. Ha Cha Ha!!!
sobota, 28 kwietnia 2018, godzina 14:02:35
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ALA: dlaczego arena lodowa stoi pusta
sobota, 28 kwietnia 2018, godzina 10:23:11
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
...nie omieszkałbym to zrobić: ...gdybym miał ze dwadzieścia lat mniej...
wtorek, 24 kwietnia 2018, godzina 17:49:45
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Silv: W takim razie liczę, że wystartujesz w wyborach i pokażesz nam wszystkim jak to robi prawdziwy gospodarz?
wtorek, 24 kwietnia 2018, godzina 12:38:17
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
Silv: A mamy w mieście jakąś rozsądną opozycję ? które nie tylko słowami ale również czynami coś dokonała?
wtorek, 24 kwietnia 2018, godzina 09:11:24
+3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @9
...wybuduj sobie dom na kredyt,: kup na kredyt samochód... a potem niech ci braknie na raty... ! Taki los czeka nasze miasto przy tym pseudo gospodarzu !!!
wtorek, 24 kwietnia 2018, godzina 09:07:03
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Rafał Goździk: Zgadza się baza MZK Tomaszów Maz jest super i tabor .
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godzina 23:59:56
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
DO MULTI 99: TY SIE WYROWNAJ W PISOWNI
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godzina 21:40:47
+5 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
PKW: Czy to już kampania wyborcza
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godzina 15:39:01
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Mariusz Strzepek : Internet wszystko przyjmie. W środę spotkanie z Prezydentem. Dawno na żadnym nie byłem ale tym razem wybiorę się aby posłuchać nie tego, co ma do powiedzenia Marcin Witko, ale opozycja. Każdy może przyjść, zadać pytanie, zaatakować i wyrazić swą dezaprobatę.
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godzina 10:22:05
+11 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @3
... co ty pleciesz za bzdury...: i jedno / hala/ i drugie /MZK/ generuje jeszcze większe długi...
sobota, 21 kwietnia 2018, godzina 19:51:12
+8 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @3
do multi99: "kraje UE sie zapozyczają i wyruwnują " Chyba wyrównują.
sobota, 21 kwietnia 2018, godzina 16:26:22
-5 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
multi99: Co Ty za bzdury opowiadasz ... Dzieki tym długom mamy najnowoczesniejszy transport MZK i darmowy ... Mamy arene lodową ... To miasto sie zmienia .... Wszystkie biedniejsze kraje UE sie zapozyczają i wyruwnują różnice ekonomiczne
sobota, 21 kwietnia 2018, godzina 15:56:03
+7 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @1
Pewnie ... chociażby: za długi jakie zostawi nam do spłaty po swojej beztroskiej gospodarce.
sobota, 21 kwietnia 2018, godzina 15:47:53
-3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Tony z TM: To jest tomaszowski Tony Blair. I tak jak brytyjski odpowiednik będzie dobrze zapamiętany.
sobota, 21 kwietnia 2018, godzina 03:19:15

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry