nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W Starostwie stawiają na zdrowie - zamawiają soczki

dodano: 2017-04-19 15:40:00, ostatnia aktualizacja: 2017-04-19 15:40:32

Jeśli jesteś wytwórcą świeżo wyciskanych soków z owoców oraz warzyw możesz wziąć teraz udział w przetargu na dostawę butelkowanych witamin dla Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim. Soczki powinny być butelkowane w butelki o pojemności do 250 ml, a okres przydatności do spożycia nie może przekraczać 6 miesięcy, ale nie może być krótszy niż 4 miesiące. Jak widać tomaszowscy samorządowcy przechodzą na zdrowy styl życia. Jeszcze tylko całkowity zakaz palenia i likwidacja palarni przy każdym wyjściu ze Starostwa i będziemy mieli w pełni zdrową i wydajną kadrę urzędniczą. Co do wymogów i walorów smakowo - witaminowych, to soczki powinny być wyciśnięte z jabłek i żurawiny (250szt), pomidorów (świetne na kaca - 125 szt.), mandarynek (250 szt.) oraz brzozy (250 szt.).

 


Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ludzki Pan z magistratu: A takie przysłowie znacie? "Co wolno wojewodzie, to nie tobie - smrodzie!"
sobota, 22 kwietnia 2017, godzina 12:46:17
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Dodatek: ja prowadzę prywatny "gieszeft" i mnie nie byłoby stać na kupowanie pracownikom soczków. Więc kupuję zwykłą, gazowaną wodę i jest O.K.
Tylko - pomiędzy mną a starostwem jest zasadnicza różnica: ja płacę za tę wodę z własnych, ciężko zarobionych pieniędzy, a starostwo płaci ze te soczki (smakowe i zapachowe) nie ze swoich, ale z cudzych (moich - też) ciężko wypracowanych podatków.
I to się nazywa - zwykłe okradanie tzw. "społeczeństwa", czyli zwykłych, szarych jeleni, którzy zapier.... na leniwych i wrogich dla swoich sponsorów urzędasów.
Pytam: kto tu jest dla kogo ?!?!?! My mamy podlegać dominacji nygusów-urzędników, czy może odwrotnie: nygusy-urzędnicy mają nam służyć i nie robić specjalnej łaski tylko dlatego ,że żyją - co ?!?!?!
sobota, 22 kwietnia 2017, godzina 09:12:54
+6 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Roy: Po co Tyle? Starosty więcej nie ma na urzędzie nie jest.Jeno tam 80% z PSL to może oni dbają o zdrówko za darmoszkę
piątek, 21 kwietnia 2017, godzina 00:11:27
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @11
750 butelek?: Mnie wyszło 825 szt na 6 m-cy, to jest około 146 butelek miesięcznie, czyli pi razy oko daje 6,6 butelek dziennie. Ciekawe ile osób pracuje w tym urzędzie.
czwartek, 20 kwietnia 2017, godzina 17:18:05
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
A może: starosta cierpi na jakieś schorzenia, które można wyleczyć tylko poprzez zastosowanie medycyny niekonwencjonalnej
http://www.poradnikzdrowie.pl/...41327.html
czwartek, 20 kwietnia 2017, godzina 17:07:08
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ajdejano: Do zasyfiałych urzędników starostwa i do Pana Starosty Tomaszowskiego:
jeśli to jest prawda - co piszą pismaki w tym portalu, to nie dziwię się wpisowiczom na tym portalu.
Szanowny Panie Starosto czy naprawdę nie może Pan opanować tego urzędniczego badziewia ?!?!
czwartek, 20 kwietnia 2017, godzina 17:06:59
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
a gdzie te soki: będziecie zamawiać ? jak jutro w sejmie ustawo o gomo! http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.n...omisja=RRW https://www.youtube.com/watch?...0C2985j6xA Stowarzyszenie Polska Wolna od GMO - jest za zdrowymi sokami i żywnością !
czwartek, 20 kwietnia 2017, godzina 13:31:44
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
,a znasz..li sok dinozaurowy ?: nie potrzebnie się zamartwiać ! zawsze w marketach jest dzień owoców, gdzie ich magia nigdy się nie kończy .. trwa cały rok ..nie ma tylko tego z brzozy ,ale każdy Dżordż i Skarlet coś wybierze dla siebie .Później dla zdrowotności ,świadomi siatki witamin zajarają ..takie to ludzkie myślenie... https://www.youtube.com/watch?...DDqbhkwlLo
czwartek, 20 kwietnia 2017, godzina 00:12:11
+9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
pomidor ...: znasz taką grę ? - ciemny lud raczej zna. Są miejsca pracy gdzie o kubek wody ciężko . Trochę skromności i mniej buty! Ktokolwiek by tego akurat nie pisał to ameryki nie odkrył. Ludzie czują, widzą i wiedzą co wokoło nich.Doświadczają codzienności życia ,której nikt nie zakrzyczy i nie zaczaruje bajerami z jakiej strony by nie wiał wiatr. Te soczki to tylko symbol potwierdzający mentalność wielu .. co im tak wygodnie gdy już na fotelach . Choć nie wszystkich to może tyczy ,ale faktem się stało ,że wielu wartościowych ludzi - dzisiaj zastąpiono jakimiś swoimi ,,kartoflami,, na których nikt nie głosował. Dobra zmiana w wielu zaściankach ,- to powinno być hasło nie tylko na zmianę podniebienia i chimerycznych pobudek , no - ale cóż ! nasuwa się sparafrazować,, fragment,, z Juliana Tuwima i użyć wyobraźni ; dobrze nawet dwa fragmenta użyć : ,, a może byśmy rozejrzeli się i poczuli sumienie, powołanie ,uczciwość wobec siebie i pracy dla społeczeństwa za którego to kasę takie soki wyciskamy .. bo ty niejeden co mieszkasz dziś w ,, stargate,, tak niedawno chodziłeś ,, srać pod ,, chałupę... ( - soczki raczej nie dobre na wszelakie laksacje więc zawsze mogą być zamienniki na dobre zdrowie)
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 22:30:39
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Sokowirówka: sok z brzozy sie już skonczył tzn. nie leci juz z niej po jej nacięciu,bo przestaje lecieć z momentem gdy brzoza wypuszcza liście ,najlepszy czas na jej pozyskanie to marzec. Sok z pomidorów to dopiero w przyszłości,gdyż sezon na pomidory zaczyna się najwcześniej w lipcu i nawet wtedy sa zbyt drogie aby bawić się w ich obróbką aby uzyskać sok.Jabłka też nie wcześniej niz sierpień,bo wtedy są dobre owoce z jabłoni głownie antonówka,reneta szara i złota która raczej jest dobra we wrześniu,manadarynki? toż to syf którego sie wystrzegać,przeciez ten syf płynie statkiem z małpich krajów w stanie zielonym i jest pryskany czym popadnie aby tylko nie zepsuł sie po drodze,a nastpenie jest gazowany w odpowiednich pomieszczeniach aby dojrzewał,reasumując ,to jaki jest cel w tym przetargu? czyżby wygrany już był i trzeba tylko odwalić teatrzyk z przetargiem,bo coś tu nie tak,a co do palarni czyli popileniczek to czemu miałby niby zniknąć,jestem palaczem i nie życzę sobie ,abym był dyskryminowany w ten sposób.
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 21:12:17
+12 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Dąb: Zastanawia mnie tak silne zamiłowanie do brzozy. co się z tym chłopem dzieje.
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 20:58:47
+13 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Koń by się uśmiał: Co do palenia to racja święta racja a te kolejki to może w komunikacji stąd że naczelnika najczęściej można spotkać na fajce przed lub za budynkiem starostwa
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 20:01:20
+10 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Koń by się uśmiał: Ej tam, raptem 1,5 l soku dziennie uwzględniając 6 m termin przydatności, zakładając 5 członków to raptem 0,3 litra na członka. Zakładając cenę 2,90 za butelkę to przy tej ilości 750 butelek wyjdzie ze 2 200 zł. Wszak zdrowie najważniejsze. Mnie tam bardziej zastanawia kto ten brzozowy będzie łykał, cytując mistrza brzozowa raz. News jak cholera
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 19:53:15
+14 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Szklarz: Jeśli do tych soków dodamy drzwi szklane chroniące gabinety Zarządu i Starosty to mamy obraz dobrej zmiany. Brawo chłopaki.Tak trzymać.
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 14:59:44
+15 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
A czemu bez: kilku kropelek waleriany. Waleriana uspokaja, łagodzi stany zwiększonego napięcia, niepokoju, rozdrażnienia i depresji. Pomaga w usypianiu i usuwaniu trudności w kontaktach z innymi ludźmi.
Jest b. dobrze tolerowana przez ludzki organizm (ale koty przepędza!).
Polecam.
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 14:53:47
+19 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Toni Chalik: Ciekawe kiedy kolejne szkolenie wyjazdowe na Teneryfie albo w Egipcie?
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 13:52:57
+16 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
soczki są lepsze: od wody sodowej ,ale nie każdy pracownik gustuje w płynach pomidorowych !- stąd chyba takie wymagania ? Jak wyciskać świeżo - to teraz sezon na mlecze i pokrzywy - najtańsze i najzdrowsze.
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 13:15:12
+18 (22) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
question: Do Abc - a może autor miał na myśli kaca moralnego - bo taki naszym władzom powinien towarzyszyć na co dzireń
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 12:46:35
+20 (24) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
Tylko: nie ciemny! Swoją drogą dobrze wiedzieć co myślicie o wyborcach...
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 12:42:41
+16 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ŻUREK Z JAJKIEM: To i tak, że nie pomysł, aby na drugie śniadanie serwować zupy regeneracyjne z wkładką np. grochówka z kawałkiem kiełbasy +2 bułki. Tak jak kiedyś za komuny w zakładach bywało. Nawyków bardzo trudno się odzwyczaić.
środa, 19 kwietnia 2017, godzina 12:36:52

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż