nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Janusza, Marii, Konrada
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wciąż nie ma chętnych na Borki

dodano: 2017-11-11 10:30:21, ostatnia aktualizacja: 2017-11-11 10:42:56

Na ubiegły czwartek wyznaczono termin negocjacji na zbycie tego, co pozostało po Ośrodku Wypoczynkowym w Borkach. Niestety nie znalazł się żaden chętny do nabycia nieruchomości. Żadna osoba nie wpłaciła wymaganego w ogłoszeniu wadium. Tym samym Zarząd Powiatu po raz kolejny będzie podejmował decyzję o tym, co dalej zrobić z tym mało chodliwym obecnie towarem. W ciągu trzech ostatnich lat wartość terenu znacząco spadła i wszystko wskazuje na to, że będzie spadać nadal, jeśli nie zostaną wreszcie podjęte konkretne decyzje. Trzy lata temu radni powiatowi wnioskowali, aby całość gruntów podzielić na mniejsze działki budowlane i sprzedawać je mniejszym inwestorom, poszukującym atrakcyjnych miejsc pod budownictwo jednorodzinne. Wniosek jednak nie znalazł przychylność Zarządu Powiatu. Wyznaczano kolejne terminy przetargów na zbycie ośrodka w całości. Zmarnowano w ten sposób kilka lat i wygenerowano niepotrzebne koszty związane z dozorem tego miejsca.

 


Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
m&m: Teoretyczne taka operacja jest wykonalna. Ale w praktyce, to cofanie eutrofizacji w zbiornikach zawodowych raczej jest tematem mało przecwiczonym...
.
środa, 15 listopada 2017, godzina 20:28:57
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
hydrozagadka: dokładnie jak piszesz w Lublinie nie udało się oczyścić Zalewu Zembrzyckiego (taka operacja jest niewykonalna) więc zbudowano duży kompleks odkrytych basenów, zjeżdżalni i masę innej infrastruktury obok, jest nadal zalew dla wędkarzy, żeglarzy, kajakarzy i rowerów wodnych, przy nim plaże z miejscami piknikowymi, ścieżki rowerowe a obok kompleks odkrytych basenów (raptem trochę drewna i pojemniki z tworzywa), fast foody, scena na koncerty, place zabaw i latem nie ma gdzie szpilki wcisnąć, kasa leci dla miasta
środa, 15 listopada 2017, godzina 11:49:39
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @9
m&m: w dzisiejszych czasach duży ośrodek tego typu ma baseny, zjeżdżalnie itd, itp. zalew moglby być jako dopelnienie- zagłówki, rowerki itd. itp. tylko jak komuś wytłumaczyć że ma tam zbudować taki ośrodek? bo to, co tam zostało, to tylko kłopot do utylizacji a nie jakaś baza do do inwestowania.. zbudować w takim pięknym miejscu osiedle i opiwrdzieloc mieszkania, to o wiele lepszy biznes niż wpakować miliony w budowę ośrodka z prawdziwego zdarzenia i potem walczyć o klientele w sezonie. gadanie o ośrodku na borkch to chyba tylko sentymentalna gadka dla tych co pamiętają czym te Borki kiedyś były
poniedziałek, 13 listopada 2017, godzina 17:52:14
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
Maniek: No dziwy nie z tej ziemi, wyobraz sobie ze nie kazy chce sie kompac w ogorkowej, poza tym w hotelach nad morzem sa baseny i piaskownice dla dzieci tez, tuz przy plazy.
niedziela, 12 listopada 2017, godzina 23:42:35
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @9
jaja: haha wiesz ze to bylby kosmiczny koszt? xDDDDDDDDDDD
niedziela, 12 listopada 2017, godzina 13:21:07
-3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
: Puknijże ty się w głowę. Basen nad Zalewem? No tego jeszcze nie grali. Może jeszcze urządzić piaskownicę obok plaży?
niedziela, 12 listopada 2017, godzina 11:45:55
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
3x tak: Świetny pomysł - stawiaj ten hotel z basenem.
niedziela, 12 listopada 2017, godzina 11:23:55
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
tak: Ja bym postawił spory hotel z basenem i odnowił parking. mamy arenę lodową i przyjezdnych przydało by się gdzieś zakwaterować. a za 2 lata mistrzostwa świata u nas
sobota, 11 listopada 2017, godzina 21:52:40
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ja: Gdyby oczyścili zalew, myślę ze znalazła by się osoba do inwestycji :)
sobota, 11 listopada 2017, godzina 16:31:52
0 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
: To sobie sprowadź ich do własnego domu, a nie obarczaj tym "dobrem" nas wszystkich.
Gdy przyjmiesz taką rodzinkę http://www.rp.pl/Uchodzcy/1709...3-zon.html
to pomyśl ile zarobisz kasy.
sobota, 11 listopada 2017, godzina 15:57:01
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
kiki: Nazywa się to złodziejstwem zgodnie z literą prawa.
sobota, 11 listopada 2017, godzina 14:33:27
-1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Emigrant: A może wyremontować i sprowadzić uchodźców. Podobno UE nieźle płaci za "głowę". Powiat by trochę zarobił.
sobota, 11 listopada 2017, godzina 14:32:55
+8 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Obywatel: Cena spada ,pomysłu nie ma...Wstyd...za chwilę ktoś kupi to za bezcen.A potem... Przecież to wyłącznie zmierza w tą stronę i chyba nikt nie ma obiekcji. A potem powstanie osiedle fajnych domków o pow. 500 m2...i wszyscy zaponą o Borkach...
sobota, 11 listopada 2017, godzina 13:34:55
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Karolina: Zdjęcie troszkę nieaktualne, już ok. roku nie ma tego baneru RECEPCJA, na własne oczy widziałam jak dwóch osiłków ładowało go do swojego samochodu :-(
sobota, 11 listopada 2017, godzina 13:27:36
+9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Tomaszowianin: czy ktoś kiedykolwiek odpowie prawnie za marnotrawstwo tego ośrodka
Wstydzę się za nasze władze te poprzednie i te obecne
sobota, 11 listopada 2017, godzina 12:04:58
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kiki: Jakiż to program z Borkami ?....zabudować ten teren wg. założeń programu M+ dla młodych i ubogich...
- takie to proste a jak że ciężkie w myśleniu !
sobota, 11 listopada 2017, godzina 11:20:59
+7 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
???No to co???: w Łodzi jest nowy biszkopt trzeba przed nim błysnąć panie Kuklinowski... podaruj mu Borki... może przyjedzie i pogłaszcze cię po główce jak grzecznego chłoptasia...!
sobota, 11 listopada 2017, godzina 10:57:08

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
zobacz również
^ do góry