nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wioletta Jóźwik prezeską nowej miejskiej spółki

dodano: 2017-12-01 17:21:41, ostatnia aktualizacja: 2017-12-02 14:26:18

Rada Nadzorcza Tomaszowskiego Centrum Sportu 1 grudnia powołała Wiolettę Jóźwik na członka zarządu i powierzyła jej funkcję prezesa zarządu.

Wioletta Jóźwik ukończyła kierunek Administracja na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2007 roku prowadziła własną działalność gospodarczą była również prezesem Fundacji TM Innowacje. Od urodzenia mieszka w Tomaszowie Mazowieckim.

 

- Oczekuję od prezesa spółki realizacji celów menadżerskich. Dobrze, że prezes nie jest związana z żadnym środowiskiem sportowym, dzięki temu będzie równo traktować wszystkich. Plany spółki są bardzo ambitne. Jak do tej pory mamy szczęście do prezesów spółek, realizują wielkie zadania m.in. wymianę taboru MZK i budowę nowej bazy MZK, geotermię czy programy mieszkaniowe. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Życzę spółce pozycji tylko medalowych. Będę jako reprezentant właściciela czyli miasta doglądał jej wnikliwym okiem - mówi prezydent Marcin Witko. 

 

 


Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
-36 (58) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Tomaszowianin.: Hala lodowa jest szansa rozwoju naszego miasta. Ważne aby mieszkańcy wspierali ten projekt. Można dużo pisać i dyskutować ale liczą się czyny nie słowa. Poczekamy co pokaże zespół i przyjdzie czas na sądy i oceny. Proponuję aby wyjść z przed telewizorów tabletów i innych złodziei czasu i zacząć jeździć na łyżwach. Mamy to czego inni mogą nam tylko pozazdrościć. Brawo Panie Prezydencie. Powodzenia Pani Prezes :-)
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 13:46:16
+39 (43) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Lol: Takie "cuda" tylko w instytucjach państwowych...
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 13:40:51
Komentarz odrzucony. Powód: Widzę, że tobie wciąż mało spraw sądowych.
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 13:15:48
-19 (29) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
klug: Dobrze Jej z oczu patrzy.
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 12:29:22
0 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
Ja: To problem firmy, która to stawiała i niezabezpieczyla - nie miasta;)
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 10:59:45
-9 (25) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Harry2: Gratuluje wyboru i poborów. Nie zazdroszczę nieprzespanych nocy.
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 08:26:26
+43 (43) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Piotrek: Ciekawe jakie w tym mieście oprócz tych wymienionych powyżej trzeba posiadać jeszcze żeby zostać prezesem? Szkoda, że ludzie, których znam nie zostali prezesami w tak młodym wieku, pomimo tego, że znają po kilka języków i mają lotne otwarte umysły. Już wybrano panią od kultury i też miała być taka super, potem pani zostawiła wszystko i sobie wyjechała i nikt za ten wybór nie poniósł odpowiedzialności. Do dnia dzisiejszego wieść gminna niesie pytanie, a co z zalanym przez ulewę w czasie Dni Tomaszowa sprzętem???
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 05:07:16
-57 (71) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
DM: Kto zna Panią Prezes ten wie że jest osobą kompetentną na to stanowisko. Jest inteligentna, konsekwentna, wie czego chce a do tego od lat jest zaangażowana w działalność charytatywną dla społeczności naszego miasta. co do jej zdolności to nie ma lepszego fotografa w mieście jak Wiola. Więc trzymajmy kciuki, póki co Pan Prezydent dobrze i konsekwentnie dobiera ludzi wokół siebie. A nasze miasto wreszcie zaczęło rozkwitać. BRAWO WIOLA. POWODZENIA
sobota, 2 grudnia 2017, godzina 00:22:51
+21 (23) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Anss: To Pani ukończyła prawo czy administrację? Bo to zasadnicza różnica.. najwyżej na WYDZIALE prawa i administracji UŁ
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 23:48:18
+39 (41) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
Ja: Pani działała jeszcze przed 2014 rokiem. Jest fotografem okolicznosciowym - robi (a może robiła?) sesje niemowlęce, slubne, komunijne itp. Ostatnio zasłynęła dokumentacją forograficzną powstawania naszego toru. I tyle. Do tej pory zarządzala sama sobą. Teraz będzie innymi. Ale czy to ważne? Patrząc na obsadę Pana prezydenta raczej nie...
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 22:48:01
+32 (32) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
amicus: Po pierwsze, na dobrą sprawę nie wiadomo jaki kierunek w rzeczywistości ukończyła ta pani. A po drugie to ładnie brzmi fraza "działalność gospodarcza". W rzeczywistości ta pani była po prostu fotografem, choć co muszę odnotować, na tomaszowskie warunki dosyć popularnym o czym stanowi ilość lajków na fejsbukowej stronie owej działalności.
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 22:17:31
+46 (48) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Dimos: Nie mam zdania o osobie ale jest kilka nieścisłości. W CEDG wpis widnieje od 2014 dla NIP 7732143694. Firma prowadzona w domu. Teraz pytanie gdzie Pani Prezes zdobyła doświadczenie w zarządzaniu? Czym zarządzała? Jakie są jej referencje?
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 22:12:02
+46 (48) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
szok: zarządzać jednoosobową działalnością a wielomilionową spółką to dwie różne rzeczy
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 22:09:27
-24 (38) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
gość: Śliczna i urocza, nasi włodarze mają gust.
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 21:33:43
-29 (49) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Gratulacje: Kolejna odważna i przemyślana decyzja Pana Prezydenta Witko ;)
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 21:28:24
+30 (36) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Eh: Na jakim swiecie ja zyje
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 21:22:23
+32 (36) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
teges: ,,Od 2007 roku prowadziła własną działalność gospodarczą,,
Z jakim rezultatem, już nie prowadzi, tak dobrze ,, szło ?
Kompetencje i doświadczenie działalność gospodarcza, fotografia czy jeszcze coś ?
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 20:43:48
+33 (37) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Xxx: Mariusz nie ma takiego kierunku jak prawo i administracja. Jest albo prawo albo administracja na Wydziale Prawa i Administracji. No chyba, że Pani Prezes ukończyła i jeden i drugi kierunek.
piątek, 1 grudnia 2017, godzina 19:58:33

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
zobacz również
^ do góry