nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Witko pójdzie własną drogą?

dodano: 2018-08-27 17:53:35

Dzisiaj minął termin zgłaszania i rejestracji Komitetów Wyborczych w jesiennych wyborach samorządowych. Zapewne wiele osób zaskoczy fakt, że swój komitet i własną listę kandydatów na radnych postanowił wystawić aktualnie urzędujący Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. Zdziwienie jest tym większe, że nie tak dawno media obiegła informacja o poparciu władz krajowych PiS dla Marcina Witko.

 

 

  • Marcin Witko (40,79%)
  • Barbara Klatka (15,31%)
  • Grzegorz Kowalski (1,21%)
  • Sylwester Kucharski (40,33%)
  • Iwona Kiljan (2,35%)



Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
jerzywojcik : Panie Prezydencie, jestem przekonany, że wygrana jest pewna biorac pod uwagę to co Pan zrobił dla miasta w ostatnim czasie. Zazdrośniki!!!i tylko mogą pozazdrościć...powodzenia!!! !
środa, 19 września 2018, godzina 19:51:39
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Andżelika Karasińska: a czemu Witko w Skierniewicach czegoś nie rozumiemy
wtorek, 18 września 2018, godzina 20:40:19
+9 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Czyż: Mam nadzije że po wyborach zaśpiewm o obecnej wladzy miasta - ale to już było i nie wróci więcej.......
poniedziałek, 3 września 2018, godzina 10:49:11
-8 (18) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Prośba o kontakt: Poleciłby mi ktoś jakiegoś antyPiSowskiego lekarza psychiatrę?

I po Sandomierzu i po Łowiczu jestem zachwycony Morawieckim.

Ostrzegam przed tym w co sam wpadłem: oglądałem przemówienia Schetyny a potem Morawieckiego.

Tak zachorowałem na PiSizm.

Wcześniej do podobnej chorby doprowadziła mnie analiza wystąpień sapiącej co drugie zdanie kandydatki na prezydenta TM Agnieszki Łuczak (ona pali papierosy? Sapała po każdym zdaniu), i Marcina Witko.

Jeszcze bardziej w PiSowski trans wprowadził mnie Gajewski udzielajacy wywiadu w którym podkreślał jakim to beznadziejnym miejscem jest w TM. Na tej czerwonej kanapie w pizzeri Fierro.

Chroba mi się pogłębia gdy widzę kandydata z planszami.

Jestem chory, proszę o pomoc.
niedziela, 2 września 2018, godzina 21:22:38
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @57
cydrowy: dlaczego tylko 90%?
95% obj.
:-)
niedziela, 2 września 2018, godzina 18:55:31
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @56
cydrowy: Zgodnie z ustawą z dnia 5 stycznia 2011 r., Kodeks wyborczy (Dz.U. 2011 nr 21 poz. 112) radni gmin są wybierani w okręgach jednomandatowych.
Nie wiesz, nie pisz.
niedziela, 2 września 2018, godzina 18:53:24
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Sylwester: Już niedługo będzie 105 % yes yes yes
niedziela, 2 września 2018, godzina 18:45:10
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
:): Kucharski niedługo będzie miał 90%
niedziela, 2 września 2018, godzina 16:32:27
+1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Realista2018: Przecież tu chodzi o to, żeby zdobyć jak najwięcej miejsc w Radzie. Podzieli się kandydatów jednej opcji na dwa komitety i sprawa załatwiona. Nie da się bez jednomandatowych okręgów zdobyć taką przewagę w Radzie jak to miało miejsce 4 lata temu.
niedziela, 2 września 2018, godzina 11:49:32
+2 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @54
Tak: Lecz by na tym portalu miejsca brakowało żeby to wszystko wypisać
czwartek, 30 sierpnia 2018, godzina 08:36:50
-8 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
TM15: A możecie napisać wszystkie przeciw obecnego Prezydenta??
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 20:40:33
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Nie mogę już się doczekać Wiadomości: Choć nie są już tak ostrzy jak za czasów Ewy Bugały (a szkoda), to jednak mam nadzieje na mocną relacje z pobytu premiera Morawieckiego w Biłgoraju.

A to też o nas. O takich miastach jak Tomaszósz i gminy dookoła.

Bez pogardy o ludziach z Polski lokalnej.
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 19:21:38
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @51
@51: Prywtnie na pewno cię nie znam i nie spotykam. Chciałbym by tak zostało.
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 18:57:24
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Fan NT: @50 tyle pisania . Widać ze jesteś wyposzczony ... Aktywność twoja mizerna a twojego kandyta spora tylko szkoda że od ostatniego miesiąca. Każdy widzi nie każdy chce widzieć i to ci wystarczy do przemyślenia. Jak będzie za trudne odpuść nic na siłę. A przy okazji tobie nie proponuje startu, nie wytrzymasz ciśnienia. Więcej luzu bo przed i po dalej będziemy żyć w jednym miejscu. A czy to będzie Witko czy Kucharski to i tak im psim obowiązkiem jest służba nam. Ciao
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 18:36:44
+6 (18) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @48
Dlaczego mam startować? Nie rozumiem: 1. Będziesz mnie zmuszał do reprezentowania kogokolwiek bo "śmiem się" odezwać? :)) Zawsze mnie ten argument śmieszy. Co to? Nie można wyrazić się sceptycznie na temat kandyata? Dwa razy byłem przewodniczącym klasy i dziękuję bardzo. Jeszcze zależy od środowiska, ale ja miałem wtedy poczucie - które dziś określił bym jako robienie loda niedomytym kolegom. Nie możesz być szczery, nie możesz mówić wprost, na dobrą sprawę fakty na takiej pozycji są zawsze drugorzędne.

2. Tomaszów ma dobrego prezydenta, więc nie krytykuje by tylko krytkować, ale po prostu uważam, że alternatywa jest kiepska. Moim zdaniem gdyby Witko przegrał, nikt inny z tego grona nie zapewni miastu inwestyji. I to nie aż takich jakie powstały przez ostatnie cztery lata, ale żadnych. Będzie gadanina i puszenie się na eksperta.

3. Co ma być atutem Kucharskiego? Doktorat z zupełnie innej dziedziny?

a) Moim zdaniem to jest hochsztaplerstwo jak z .Nowoczesną, która w Warszawie na jedynkę dała panią doktor ...teologii Kornelie Wróblewską. Wszędzie machała tym doktoratem, rzadko wspominając na jaki temat był pisany.

Co więcej :)) tematyka pracy i uczelnia na której go boroniła, były jej nie na rękę w późniejszej karierze na tyle, że wymyślała sobie jakieś wątki molestowania przez księży itd. Gdy ktoś pytał ją o szczegóły - sprawy, które jeśli byłby poważnymi zarzutami, to musiałaby je udowadniać, to zaczynała bagatelizować - sprowadzało się to do "a że ksiądz zaprosił ją na wycieczkę"

Nawiasem mówiac, Kornelia Wróblewska to wg jej CV to też wzięta dziennikarka z wieloletnim stażem :)) I znowu wchodzisz w szczegóły... to okazuje się, że nie ma żadnej rozpoznawalnej redakcji w której by pracowała.

A na tyle była doświadczona, że po kilku wywiadach na żywo - gdy już została posłanką - zaliczając w nich żenujące wpadki, przestała w ogóle przyjmować zaproszenia do mediów. Podczas jednego wywiadu chyba dla Witwickiego w Polsat News nie była w stanie powiedzieć ilu posłów ma Sejm w którym pracuje... ( wpiszcie w Google: "Kandydatka na posła nie wie ilu posłów liczy Sejm" Jest to chyba też na YT, jeśli Polast nie dochodził praw autorskich od portalu. TVN od razu śle maile, nawet gdy nagranie jest z rąki i pokazuje obraz z telewizora w domu:) )
To są tego typu doktory.

4. Jeszcze gdy ambicje czy kariera naukowa (przypominam: doktorat NIE jest tytułem naukowym, a trzecim STOPNIEM po licencjacie i magisterium!), jeszcze gdy kariera naukowa jest w takich dziedzinach jak medycyna, prawo - gdzie rzeczywiście trzeba się wykazać przynajmniej przeczytaniem podręczników, kilku lektur dokdatkowych - to ok. Widać to Karczewskim, widać po arcybiskupie Hoserze. To są ludzie, którzy zapytani potem o dziedzinę w której aktualnie siedzą - potrafią powiedzieć dwa, trzy sensowne zdania. Ale jakieś nauki społeczne które z reguły są wodolejstwem, zwykle związanym z aktualną modą. Ekologia, prawa zwierzaków, łolaboga jak ten smog truje itd. To są bzdury, o których klepać potrafi każdy po poczytaniu sobie w dwa wieczory internetu.
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 15:20:58
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @46
Czesław: Dawny aktyw partyjny jeżeli trzeba staje do gotowości wykonania zadania, sumienność i dyscyplina przy urnach odmieni tomaszowską rzeczywistość!
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 13:17:27
-4 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Fan NT: Doktor Kucharski to otwarty typ. Widocznie ludzie go lubią..A tu reszta znowu lamentuje. Wystartuj jeden z drugim
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 12:24:51
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @42
@multi99: Multi99 świetnie, że wróciłeś! Zawsze czekam tu na Twoje komenatze. Dzięki!
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 10:52:49
+5 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
:): Widać, że ekipa pana Sylwestra Kucharskiego czesto czyści ciasteczka i głosuje w sondzie wielokrotnie.
środa, 29 sierpnia 2018, godzina 10:49:11
+2 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Kucharski realnie :)): Trochę śmiesznie będzie jak kandydat, zdobędzie w sondażu połowę głosów, a życie zweryfikuje i wyborcy dadzą 5%.. cóż niektórzy widać ciśnienie na promocję mają ogromne