nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

"Wolność" także dla handlu

dodano: 2018-03-12 10:35:59, ostatnia aktualizacja: 2018-03-12 10:36:12
autor: Joanna Sztymelska

W sobotę, 11 marca 2018 roku, przedstawiciele Partii "Wolność" z Tomaszowa Mazowieckiego, na konferencji prasowej wyrazili swój sprzeciw przeciwko ustawowemu zakazowi handlu w niedziele i święta.

 

"Przeciwstawiamy się tej chorej ustawie, jest to dla nas absurd. To wtrącanie się w naszą wolność. Są przecież grupy ludzi, którzy mogą dorabiać sobie w weekendy lub mogą tylko pracować w weekendy. Np. taką grupą są studenci. Zabieranie tym ludziom możliwości pracy i dorobienia sobie jest równoznaczne z zabraniem tym ludziom chleba. Zakaz handlu utrudnia też życie zwykłym, pracującym Polakom, którzy ciężko pracują i nie mają czasu zrobić zakupów w tygodniu." - powiedział Adrian Sęk, przedstawiciel Partii "Wolność" w Tomaszowie Mazowieckim.

 

 

 

 

"Rozwiązanie jednego problemu, teoretycznie istniejącego w umysłach naszych rządzących, pociągnie za sobą następne problemy. Dzisiaj  rano akurat, w Telewizji Śniadaniowej słyszałem już o powstaniu różnego rodzaju sekt, ponieważ związki wyznaniowe będą mogły handlować w niedziele. Powstaje Biedronkizm, Kerfurianizm, co jest w normalnym świecie nie do pomyślenia." dodał  Łukasz Trzonek

 




Możliwość komentowania wygasła
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
ASK: Nie piszcie na forach, idźcie na wybory, bo tylko tak możecie zmienić rzeczywistość i wrócić do wolnej RP.
Zmieniajcie to co Wam się nie podoba, bo obojętnie kto przy władzy stosuje nepotyzm i inne formy komunistyczne.
niedziela, 25 marca 2018, godzina 15:39:19
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
EU ,,,,,: te związkowcy to istny Bollywood ...cytat Pani pracownicy z dużego marketu! i wszystko jasne
niedziela, 18 marca 2018, godzina 22:48:40
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Pytam zatem,: czy np. Kancelaria Konsultingowa PARTNER pracuje w niedziele? Niedziela to mój jedyny wolny dzień, w którym chciałbym porady tej firmy. W dni powszednie i soboty pracuję od 7 do 22. Co szanowna "derekcja" na to?
piątek, 16 marca 2018, godzina 16:28:24
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @40
Emerytowana Nauczycielka.: Jak najbardziej ma Pan rację! Powinien Pan to zrobić! Jako, że jest mowa o niedzieli w grę wchodzi szkoła w systemie zaocznym. Pozwoli to Panu na pracę od poniedziałku do soboty przy jednoczesnym podnoszeniu wykształcenia. Zyska na tym nie tylko Pan ale i my wszyscy z tego poważnego forum. Pan bo umiejętnie połączy naukę z zarabianiem pieniędzy a my?....no cóż?.....Uwolni nas Pan od głupot które wypisuje. Drodzy forumowicze czyż nie jest to dobry pomysł?.....
piątek, 16 marca 2018, godzina 16:15:38
-3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @37
klug: Alternatywa może być tylko jedna!
Do szkoły podstawowej, a nie na poważne forum!
czwartek, 15 marca 2018, godzina 21:19:56
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @36
OSP: A jak ktoś będzie chciał sprawdzić czy ma rację na jego mieszkaniu?....
czwartek, 15 marca 2018, godzina 15:18:55
-4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @35
AK-47: A teraz gdzie Pan pracuje?.....
czwartek, 15 marca 2018, godzina 15:15:37
+2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @26
fctm: Droga Barbaro kilka alternatyw:
1) spacer do parku
2) spacer nad wode
3) wyjazd do teatru
4) wyjście do kina
5) przejażdzka rowerem do spały
6) aktywność sportowa (bieganie ,basen, gra w siatkówkę)
Na zakupach wydasz tylko niepotrzebnie hajs i najesz się kebabów potem serce będzie zatłuszczone co prowadzi do zawału ;-)
czwartek, 15 marca 2018, godzina 13:32:25
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @34
m&m: Rozumiem -nie chodzić do kościoła i mieć krytyczne na jego temat zdanie. Ale pisząc takie rzeczy udowadniasz, że straszny z ciebie radykał. W najgorszym tego słowa znaczeniu. ludzi w kościele też byś spalił?!
czwartek, 15 marca 2018, godzina 12:10:58
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Sothoth: Całe studia musiałem pracować i dorabiać żeby się utrzymać bo stupendium socjalne nie wystarczało nawet na opłacenie akademika! Co za chory kraj. Dziś pewnie studiów bym nie skończył bo nie będzie gdzie dorobić.
czwartek, 15 marca 2018, godzina 10:24:18
-4 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
klug: Właściwie masz rację. Tylko nie wiem skąd wytrzasnąłeś te 2 godziny? Toż wejście, położenie, podpalenie i wyjście to góra 5 minut.
środa, 14 marca 2018, godzina 22:58:47
-2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @26
A do kościoła nie łaska?: W niedzielę to się głównie chodzi do kościoła. 2 godziny masz wtedy z głowy. Zawsze coś.
środa, 14 marca 2018, godzina 20:45:01
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @17
: Skoro pracujesz od 6-22 to musisz mieć dużo kasy. Poproś jakąś sąsiadkę, aby ci zrobiła za drobną opłatą zakupy spożywcze. Chyba, że pracujesz ciągle na nocną zmianę od 22-5 i przez cały dzień odsypiasz zaległości tej "uciążliwej" pracy, to już insza inszość.
środa, 14 marca 2018, godzina 18:41:39
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @26
: Współczuję ci, że twoje życie obraca się pomiędzy: TV - lodówka - kanapa - toaleta. A doopa rooośnie wszerz i wzdłuż.
A w niedzielę obowiązkowe zwiedzanie marketów. To dopiero radocha. :)))
środa, 14 marca 2018, godzina 18:36:21
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @26
Mirek: Kobieto otrząśnij się weż udział w rekolekcjach parafialnych a nadmiar gotówki przekaż dla potrzebujących.
środa, 14 marca 2018, godzina 15:49:05
+1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @27
Za tej komuny,: której reprezentantami są tacy PZPR-owcy jak Balcerowicz, Bochniarz, Rzepliński, Kudrycka, Śledzińska - Katarasińska, Hausner czy Cimoszewicz? To powinieneś się cieszyć!
środa, 14 marca 2018, godzina 14:06:47
+6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @25
Nic: nowego. Słyszę to co wybory. Panie w Dino są bardzo zadowolone z tej wolnej niedzieli. Dajcie ludziom odpocząć.
środa, 14 marca 2018, godzina 13:34:16
-2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
łysy: pisiory chcą żeby było jak za komuny, niedługo trzeba bedzie karte konsumenta wykupywać w magistracie
środa, 14 marca 2018, godzina 11:40:43
+2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Barbara: Niedziele stają się koszmarem, to najdłuższy dzień w tygodniu. Do tej pory spędzaliśmy czas z rodziną na zakupach a teraz koszmarna nuda. Bo nie można cały dzień wysiedzieć przed telewizorem, kiedy zna się już na pamięć kabarety, quizy czy odcinki Kiepskiego. Te wolne niedziele od handlu zmobilizują wyborców aby odsunąć prezesa i ten koszmarny rząd od psucia ludziom życia.
środa, 14 marca 2018, godzina 07:23:50
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @19
janeck: Tak, sprawa jest beznadziejna, ale coś robić trzeba. Komuna upadnie wcześniej, czy później, a od tego co w głowach będą mieli ci, którzy na zgliszczach obecnego chorego ustroju będą budować nowy, zależy, czy będziemy powielać wciąż te same błędy. Więc czasu nie szkoda. Trzeba edukować, wszyscy i wszystko jest przeciwko nam, ale my nie robimy tego dla ciepłych posadek i laurek, jak pozostałe ugrupowania.
środa, 14 marca 2018, godzina 06:41:25

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
 Przypominamy o ciszy wyborczej