nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Z Radiem Maryja od 10 lat

dodano: 2018-05-01 16:13:23, ostatnia aktualizacja: 2018-05-02 07:46:36

Terenowe Biuro Radio Maryja funkcjonujące przy Parafii Św. Jadwigi Królowej w Tomaszowie Mazowieckim obchodzi właśnie 10 lecie swojego istnienia. Z tej okazji 30 kwietnia w parafii odbyło się spotkanie Rodziny Radia Maryja oraz uroczysta Msza Święta. W uroczystości udział wzięli posłowie: Antoni Macierewicz, Małgorzata Janowska, Starosta Mirosław Kukliński oraz radni: Mariusz Węgrzynowski, Krzysztof Iskierka i Beata Stańczyk.

 




Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @23
To nie są grzeszne skłonności: W jej sytuacji, gdyby chciała spokojnie żyła by juz sobie w wiekszym mieście. Rodzice mieli pieniadze, a przede wszystkim kontakty, które by na to pozowoliły. Nie byloby stękania na tomaszowską parafiańszyznę.

Tylko to lenie są. W Łodzi czy w Warszawie musiałaby zaczynać wszystko od zera, a tutaj miała kapitał znajomości po rodzicach osadzonych w urzedniczej strukturze PRLu. W przypadku dispory żydowskiej w Polsce to jest kluczowe. Predyspozycjami nad nikim tutaj nie górują, nie są ani mądrzejsi z urodzenia, ani bardziej skłonni do uczenia się. Tylko wzajemna protekcja w obcym - według nich - słowiańskim otoczeniu, które trzeba zamianipulować, skłócić by stać sie dla niego autorytetem. Niektórzy z nas temu ulegają.

Masę ludzi przyjeżdzą do Wawy z mieścinek 10-20 tysiecznych, na pozycje zawodową pracują 10-20 lat czasem całe życie. Ona po studiach nie mogła zostać we Wrocławiu bo co? Bo w Tomaszowie miała już wyściełane.

I mamy się nadstawiać by nas lała, obrażała raz po raz, że nie głosujemy jak ona chce, czy że jej gazetka uwłaszczona z majątku Wistomu już nie schodzi jak schodziła? Pfff.
piątek, 11 maja 2018, godzina 11:20:29
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @23
: Nie żartuj ... W przypadku kobiety wiek nie ma znaczenia.
czwartek, 3 maja 2018, godzina 20:16:23
-1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
Lidzia: Każdy ma jakieś grzeszne skłonności i proszę tego nie nagłaśniać, bo w wieku tej Pani to już odległa przeszłość.
czwartek, 3 maja 2018, godzina 17:38:04
+4 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
ta: No widać że tu się wszyscy znają Pani Agnieszka pan Krzysztof
czwartek, 3 maja 2018, godzina 14:44:39
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
taa: oraz radni: Mariusz Węgrzynowski, Krzysztof Iskierka i Beata Stańczyk. tu cytat ze strony tytułowej
a dalej pytanie :
pan Iskierka radny z opcji ?
Jako radny czy Komendant PSP ?
bo się można pogubić
czwartek, 3 maja 2018, godzina 14:41:09
0 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
Do Pani Agnieszki: Zrzędzenie na związki Kościoła z Państwem jest bardzo nudne. Gdy zdarzy się Pani wpychać te swoje tezy komuś na żywo, spotyka się Pani z akceptacją? Czy ludzie po prostu przytakują Pani dla świetego spokoju?

Wszystkie Pani życiowe porażki tłumaczy Pani obecnością kościoław życiu publicznym i tym, że jest Pani lesbijką. W tym absurdzie już niewielu ma ochotę uczestniczyć.
czwartek, 3 maja 2018, godzina 00:27:27
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
hhm: jeszcze na garnuszku pani Ozgowej swojego czasu taki twór jak (forum samorządowe) to chyba koalicja z OP i LPS zmiana celowa wszystko przynajmniej duża część do sprawdzenia na stronach PKW tam jeszcze co nie co jest Pozdrawiam.
Ale idzie z nurtem
środa, 2 maja 2018, godzina 22:35:02
+9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @16
Włodek: no właśnie zajęty testowaniem majbacha którego dostał w prezencie od bezdomnego
środa, 2 maja 2018, godzina 20:22:42
+8 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
klug: pis się sypie i chwała mu za to!
środa, 2 maja 2018, godzina 15:57:16
+12 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
tomaszowianka: ojciec dyrektor czeka w Toruniu na wszystkie datki i .....tki
środa, 2 maja 2018, godzina 15:21:50
0 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
parafianka: Czemu nie było Ojca Dyrektora??? Pan Antoni jak zawsze niezawodny, dziękujemy!
środa, 2 maja 2018, godzina 11:15:49
+18 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
.: I jeszcze jedna subtelna uwaga a zarazem pytanie o sztandar PSP ?
Może Pan redaktor zapyta rzecznika strażaków?
A świętować niech świętują ale granic należy przestrzegać.
Współczuję żołnierzom, strażakom, policjantom tym od ,,szarej i brudnej roboty" , bo spędza się ich jak za komuny na różne imprezy, tylko po to aby ich szefowie się lansowali.
A już obłuda niektórych w mundurach.... Jeden z nich najpierw z lsd ( choć nieformalnie) później zsl ( pisownia celowa) a teraz PiS
Zgadnijcie który?
środa, 2 maja 2018, godzina 10:44:54
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
.: Mnie już nic nie dziwi.
Pań Witko, to opcja wywodząca się z PSL Piast ( pan Wojciechowski) i reszta
środa, 2 maja 2018, godzina 10:17:05
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
fctm: A czy był Ojciec Mateusz?
środa, 2 maja 2018, godzina 10:10:02
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
on@: O nieeeeeeeee
środa, 2 maja 2018, godzina 08:24:19
+2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
666: Panie Andrzeju Kiermas patrząc na zaproszonych gości to było bez wątpienia wydażenie czysto religijne, to dlaczego Pan politykę chce do tego mieszać, Kościół jest przecież apolityczny, nieprawdaż?
środa, 2 maja 2018, godzina 06:51:59
+5 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Do 5: Dokładnie , tylko do tego się nadaje
wtorek, 1 maja 2018, godzina 22:20:55
+9 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
chi, chi, chi...: Wielkie Brawa dla wojska ..... Apolitycznego...
wtorek, 1 maja 2018, godzina 22:00:20
+1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Andrzej Kiermas: Bezpartyjnym jest bardzo przykro , że takie spotkania odbywają się w tajemnicy na pewno wielu mieszkańców chętnie by wzięło udział a być może przekazało by konkretne propozycje do programu rządzącej koalicji prawicowej.
wtorek, 1 maja 2018, godzina 21:37:39
-1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź