nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Zofia Szymańska jednak w prezydenckiej ekipie

dodano: 2017-08-22 21:26:35

Sporo niepokoju wywołało w różnych środowiskach wakacyjne "zniknięcie" wiceprezydent Zofii Szymańskiej. Pojawiły się różnego rodzaju pogłoski, w tym takie, że w fotelu zastępcy Marcina Witko zasiądzie ktoś inny. Prezydent na swoim profilu na FB postanowił rozwiać wszelkie wątpliowości publikują fotografię, którą możecie zobaczyć poniżej - Nie wszyscy mieli spokojne wakacje. Urlopy dobiegają końca. My zaś podwijamy rękawy i bierzemy się do pracy. Nie zajmujemy się plotkami - widnieje podpis pod zdjęciem

 


Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Dimos: Ciotki:
Częściowo
Interesami
Okolicznościami
Towarzysko
Kumotersko
Skoligaceni
poniedziałek, 28 sierpnia 2017, godzina 16:30:07
-2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @14
?: A kto to "ciotki"??
niedziela, 27 sierpnia 2017, godzina 22:39:03
-2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
Nie: wiem czym kto się kierował, alei nie jestem tak zdufany w sobie, żeby wydawać takie osądy. Ciotki na bank się zdziwiły czego dowodem jest ten wpis.
niedziela, 27 sierpnia 2017, godzina 00:54:39
+9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
Tomaszowianin: Brawo! Nareszcie konkretny komentarz dla tego cyrku
sobota, 26 sierpnia 2017, godzina 10:21:42
+11 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @11
tomaszowianka: Jeśli ktoś podejmuje tak ważne personalne decyzje kierując się tym, żeby "różne ciotki się zdziwiły" i żeby zaprzeczyć plotkom, o których całe miasto wie, że znikąd się nie wzięły, to wystawia sobie tragiczne świadectwo i udowadnia, że również robi sobie żarty z urzędu.
piątek, 25 sierpnia 2017, godzina 21:43:03
-11 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
To: się różne ciotki zdziwiły;)!
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 21:50:14
+23 (27) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
xmen: Akurat błąd Pana Prezydenta. Jeśli brak zdecydowanych kroków teraz to potem trudniej je wykonać. Błąd też przy powołaniu tej osoby na stanowisko wice. Szkoda, szkoda, szkoda.
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 14:50:02
+13 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
jak myślicie?????: "...no przecież się nie rozdwoję..."
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 14:05:51
-19 (25) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Dims: Pai Prezydent jest miłą osobą. Podjęła się też misji i dlatego jest oceniana. Kolejna sprawa to utrzymanie pewnej ciągłości władzy i konsekwencji. Cała a sytuacja rodziła wiele pytań i wątpliwości.
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 11:59:19
+19 (25) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
Pan Samochodzik: A co za zdziwko ???? Mogła się nie pchać na salony - to by się nikt jej życiem nie interesował - takie uroki bycia osobą publiczną. Swoją drogą faktycznie ludziom czasem się nudzi i pierdołami się zajmują. p.s. Trudno jest stwierdzić czy Pani Zosia jest miła czy nie - czasem pojawia się na różnych imprezach ze swoją ekipą i raczej można odnieść wrażenie że są mocno nadęci.
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 10:20:02
-18 (36) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kiki: To plociuchy cholerne a jakie ciekawskie....nie wiedzą jaką miłą osobą jest Pani Zosia.
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 08:06:51
-9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @2
Akra: Prezio czyli kto
środa, 23 sierpnia 2017, godzina 00:00:41
+18 (22) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Tomaszewski powiacik: Oj gorzka pigułka dla prezia do przełknięcia, ale tak to jest jak oczy zajdą mgłą a w polityce nie ma miejsca dla sentymentów. I znów się menadżer tomaszowskiego zdrowia pomylił. No cóż niech teraz położy się na kardilogii.
wtorek, 22 sierpnia 2017, godzina 23:34:34
-9 (33) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
tomaszowianka: Ludzie drodzy czy Wy naprawdę aż tak bardzo musicie przywalić ,nie macie swoich spraw tylko głupoty wymyślać?nie jestem fanką PiS-u,ale te osobiste ,,wycieczki"są dziecinadą i dulszczyzna w najgorszym wydaniu