nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Mistrzostwa Świata Juniorów w Short Track dzień drugi

dodano: 2018-03-03 21:54:58, ostatnia aktualizacja: 2018-03-09 17:06:46
autor: Sport.TM
Koreańczycy June Seo Lee; Hwan Kyung Hong, Koreanka Yoo Ji Kim, oraz Amerykanka Maame Biney zostali pierwszymi złotymi medalistami Mistrzostw Świata Juniorów w short track. Drugi dzień czempionatu stał pod znakiem rywalizacji na dystansie 500, oraz 1500 metrów. Najlepszą z Polek i Polaków okazała się Kamila Stormowska, która ostatecznie zajęła ósmą lokatę. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.
 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     


 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Gość imprezy.: Witam,ponownie .Proszę nie kłócić się i nie przekomarzać bo wina leży po stronie właścicieli obiektu,organizatorów i zarządzających.Technicznie obiekt odebrany za szybko i nie dbale,ocieplenie sypie się na lód,częstotliwość czyszczenia pozostawia sobie wiele do życzenia stąd kontuzje i upadki,brak parkingów dla klientów,brak miejsc noclegowych bo nikt nie będzie spał w nieogrzewanych domkach z czasów PRL nad Pilicą czyli na Przystani w trakcie mrozów,brak nowych budynków hotelowych .Ceny imprez nie wysokie ale nikt nie wie kiedy mają się odbywać a jak już to info drogą pantoflową.Jeśli chodzi o TV to Tomaszów taką posiada więc czemu nie współpracować z nimi do tego jest wiele szkół gdzie przy odpowiednio dobranych cen imprez wiele dzieci by skorzystało a sam tor zyskał by finanse na pokrycie kosztów utrzymania.Pozdrawiam .
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 17:12:30
-2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
ja: Ach! Czyli klasyczne, nie bylem ale się wypowiem:D Brawo Ty:)
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 14:25:57
-5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
Przeczytaj komentarz nr 11: I zacznij oglądać łyżwiarstwo szybkie w TV (Polsat Sport), a potem wdaj się w dyskusję, bo póki co, ośmieszasz się.
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 09:47:39
-5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
ja: Jest mnóstwo zdjęć i widać różne trybuny, jedynie zawodnicza pusta bo woleli stać z boku:)
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 01:02:39
-4 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
ja: Propaganda iście gebelsowska:) Wkleić zdjęcie z przerwy :D Wiadomo, że przez 8h nie będzie non stop pełno (zwłaszcza w trakcie przerw na czyszczenie lodu, chyba, że lubisz kibicować rolbie;), ale przez większość czasu było pełno, zwłaszcza w sobote:) Może Cię to boli, ale zaakceptowanie rzeczywistości pomaga:)
poniedziałek, 5 marca 2018, godzina 01:01:16
+3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Iga: Zdjęcia publikowane na stronie areny robione przez tego samego fotografa zapewne/jak zdjęcie w komentarzu 5/ więc nie bij piany. Tak więc nie kompromituję się. Proszę podać wpływy z biletów i poniesione koszty imprezy, potem dopiero ,,straszyć,, mnie księdzem. Organizacja bardzo słaba, frekwencja widowni to samo i nie zmienisz tego.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 23:39:10
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @7
Ignorancja w czystej postaci!: A cóż to za impreza, że miałyby być tłumy na widowni? Juniorska? Człowiecze! Widać, że nie masz bladego pojęcia o zainteresowaniu łyżwiarstwem na świecie. Short track to konkurencja nadal dość mocno egzotyczna w naszym kraju, a na świecie też nie ma szaleństwa z frekwencją nawet na imprezach seniorskich. Podobnie rzecz się ma z łyżwiarstwem na długim torze. Oglądałes dopiero co zakończone MŚ w sprintach w Chinach? Garstka ludzi zwieziona z chińskich zakładów pracy i zero jakiejkolwiek reakcji ze strony tych "kibiców". W zawodach PŚ też prawie wszędzie sa pustki na trybunach. Jedynie w holenderskim Heerenvern pokazuje się publika w ilości może ponad tysiąca osób. A ty piszesz coś o jakiejś "randze" juniorskich zawodów. Co prawda mistrzostw świata, ale jednak JUNIORÓW!
niedziela, 4 marca 2018, godzina 23:26:08
-1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
Nie kompromituj się!: Prezentujesz zdjęcia pustawych trybun w momencie, gdy w zawodach jest przerwa i odbywa się czyszczenie lodu, co jest bardzo widoczne na jednym z tych zdjęć. Ksiądz ci nie da rozgrzeszenia za takie perfidne łamanie ósmego przykazania!
niedziela, 4 marca 2018, godzina 23:18:30
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Alek: A czemu pani prezes nie było nigdzie widać? Miała zakaz wstępu czy o co chodzi?
niedziela, 4 marca 2018, godzina 23:08:08
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
Iga: Na tej samej, niestety.
No i zdjęcie z innej perspektywy. Ja wiem że boli fakt złej organizacji jak i braku zainteresowania imprezą ludzkości, ale Wasza buta nie idzie w parze z profesjonalizmem.
https://scontent-frt3-2.xx.fbc...e=5B107C24

https://scontent-frt3-2.xx.fbc...e=5B4707CC
niedziela, 4 marca 2018, godzina 22:05:43
-1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
SportTM : Puste może nie było, ale kibiców było mało, biorąc po uwagę rangę imprezy i przez większość dnia pustkami świeciły. Co do Atlas Areny - owszem wyjśc nie można, ale tam nie ma ośmiogodzinnych imprez, a ta weekendowa trwała od 10 do 18.30
niedziela, 4 marca 2018, godzina 21:36:07
+6 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @5
Tragedia.: Pokaż zdjęcia z innych trybun cwaniaku.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 19:51:08
-5 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Ja: Puste trybuny??? To chyba byliśmy na różnych imprezach:D

https://www.facebook.com/kocha...9491629231

Swoją droga, jezdzcie na mecz do Atlas Areny, wyjdzie i spróbujcie wejść raz jeszcze na tym samym bilecie :)
niedziela, 4 marca 2018, godzina 17:39:10
-8 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @3
A gdzie by miała być ta transmisja?: Na której stacji? Na TVN 24? Oglądałbyś to? Dlaczego nie dopominałeś się takich transmisji wcześniej? Przecież MŚJ w Tomaszowie nie sa pierwszymi w historii short tracka!
niedziela, 4 marca 2018, godzina 13:48:46
+10 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Trauma poimprezowa.: Czemu nie ma w żadnej TV transmisji na żywo???Dlaczego jak wyjdę to nie mogę wejść z powrotem przecież cały dzień na widowni nikt nie wytrzyma.Co za wiocha Organizacyjna.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 12:59:25
+10 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Gość imprezy.: Wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd dla organizatorów i włodarzy tego miasta za brak reklamy Mistrzostw a tym frekfencję Tomaszowian których można było wczoraj policzyć na palcach,traktowanie przyjezdnych jak zbytek a jako widzowie na koniec mogli oglądać tyłki zwycięzców bo podium było odwrócone tyłem do widowni'''Porażka'''.Panie prezydencie proszę o osobiste zainteresowanie się przyjezdnymi bo nie pozwolono im parkować na parkingach przy Arenie tylko odsyłano na przeciw na pole.PS.Myślę że dziś będzie lepiej.Pozdrawiam i życzę wszystkim miłej Niedzieli.
niedziela, 4 marca 2018, godzina 12:19:35
+8 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Iga: 1.Brak dojazdu.
2.Po co zamykane ulice ?
3.Gdzie do ubikacji ? Na zewnątrz bez powrotu ?
4.Ile miasto dołoży do tej imprezy, niewątpliwie mało widowiskowej /praktycznie puste trybuny/
niedziela, 4 marca 2018, godzina 01:21:36

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry