nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Jana, Danuty, Janiny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jeden gol..ale jakże cenny

dodano: 2018-05-28 22:33:27
autor: Sport.TM

Już tylko trzy tygodnie pozostały do zakończenia piłkarskiej trzeciej ligi. W miniony weekend odbyła się 31 kolejka rozgrywek, jakże ważna dla układu tabeli.
 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Walczący o awans Lechia, Sokół i Widzew stanęli przed trudnym zadaniem. Lider z Łodzi - przed własną publicznością - musiał zmierzyć się z podrażnioną brakiem realnych szans na awans Polonią. Lechia pojechała do Nowego Dworu Mazowieckiego na niezwykle pojedynek ze świetnie grającym wiosną Świtem. Sokół w Warszawie zmierzył się z Ursusem.

 

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka mają za sobą passę dwunastu gier w których stracili zaledwie cztery punkty. Mecz ze Świtem był ostatnią poważną przeszkodą zielono – czerwonych przed spotkaniem z Widzewem Łódź, który odbędzie się 9 czerwca na boisku w Łodzi.

 

Już siódma minuta sobotniego pojedynku mogła przynieść nam gola, ale Szymczak nie wykorzystał świetnej okazji wypracowanej przez Dawida Kieplina.

 

W kolejnych fragmentach potrafiliśmy jeszcze dwukrotnie zaskoczyć rywali dobrą ofensywą. Niestety Kamil dzisiaj nie miał dobrego dnia jeżeli chodzi o skuteczność i przy pierwszej z okazji ponownie się pomylił. Natomiast przy drugiej dobrą interwencją popisał się Prus.

 

Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola. Drugą rozpoczęliśmy najlepiej jak to możliwe. Wysokie podanie Artura Golańskiego, skutecznym strzałem zakończył Wiktor Żytek. Lechia objęła prowadzenie 1:0.

 

W końcowych fragmentach gry goście powinniśmy prowadzić 2:0, ale i tym razem zabrakło skutecznego wykończenia akcji.

 

Wygrywamy 1:0 i do wielkiego ligowego finału z Widzewem Łódź, którym może być stawką o awans do II ligi, pozostał nam już tylko jeden krok.

 

Łodzianie także zwalniają tempa. Po bramkach Kacpra Falona głową z czternastej minuty, oraz Marka Zuziaka z 65 minuty, lider wygrał z Polonią Warszawa 2:0 i wciąż zachował dwupunktową przewagę nad Lechią.

 

Sokół Aleksandrów dzięki bramkom Bartosza Mroczka (13’), Aleksandra Ślęzaka 66’ i Kamila Żylskiego (77’). wygrał się z Polonią Warszawa 3:1. Bramkę dla stołecznej drużyny Paweł Wolski.

 

Przed nami ligowy "półfinał" przed meczem z Widzewem. 3 czerwca o godzinie 11 - Lechia zmierzy się z Wartą Sieradz. 

 

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki –  RKS Lechia Tomaszó Mazowiecki 0:1 (0:0)

0:1 Wiktor Żytek 49′

 

Świt: Mateusz Prus  Radosław Kamiński, Krystian Pomorski, Karol Drwęcki, Michł Steć, Paweł Broniszewski, Mariusz Gabrych, Konrad Perzyna (82′ Kamil Wolski), Krystian Pałczyński, Mateusz Pietroń, Kajetan Piwowarek (74′ Marcel Smardzewski)

 

RKS Lechia: Mateusz Awdziewicz – Kamil Tlaga, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Wiktor Żytek – Dawid Kieplin (90+2′ Patryk Jakubczyk), Łukasz Bocian, Artur Golański, Kamil Szymczak, Marcin Mirecki (68′ Jakub Rozwandowicz) – Tomasz Płonka (86′ Piotr Kornacki)

 

Żółte kartki: Kamil Tlaga, Dawid Kieplin – Krystian Pałczyński, Karol Drwęcki


 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @40
Snarki: Widocznie ja wiem ciut więcej....Chciałbym obejrzeć naprawdę dobre widowisko piłkarskie i kibicowskie.Moze już niby nie będzie mi dane wziąć udziału w takim meczu z taką publicznością.
środa, 6 czerwca 2018, godzina 20:00:32
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
zgoda snarki: Zgadzam się z tobą . Jestem kibicem Widzewa ale klatka jest dla gości nawet gdy ich tam będzie 5-10. Tylko nie rozumiem czego można się bać na Widzewie jak zasugerowałeś. Też mam nadzieję na dobry mecz i jeszcze lepsze widowisko na trybunach.
środa, 6 czerwca 2018, godzina 07:49:43
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Snarki: Jak tak czytam te komentarze,to chce mi się wymiotować....większość z komentujących co mecz zasiada na trybunach Lechia a napinają sie że ho ho.Ilu kibiców Lechii będzie,tylu będzie. Mamy prawo do zajęcia klatki na stadionie Widzewa to zajmujemy.Co nas obchodzi że 800 kibiców Widzewa nie obejrzy meczu na stadionie,tylko grupka kibiców Lechii.A mozevtylko grupka,bo więcej się może boi przyjechać?.Miejmy nadzieję że wygra sportowo lepsza drużyna i za to trzymam mocno kciuki.
wtorek, 5 czerwca 2018, godzina 22:16:21
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
hehe: Zgodzę się z tym że nie ma co porównywać obu ekip to jak porównanie merca z dacią ;-)
Z tym paleniem wrotek to rozbawiłeś mnie do łez. Ci pikole i janusze o których piszesz to potrafią ale wypić Amarenę lub po kilka vipów ;-)
Co do liczb- po raz kolejny ci piszę że zawsze na mecz Widzewa był autokar z TM przeważnie był komplet a nawet jeśli nie to jeszcze osobówki jeżdzą więc nie gadaj bzdur.
Zamiast pisać mobilizuj ludzi na 9 czerwca żebyście przynajmniej zapełnili klatkę w dwie stówy. Macie 50km. i najważniejszy mecz w historii, zobaczymy jak się pokażecie i wtedy możemy polemizować.
poniedziałek, 4 czerwca 2018, godzina 08:04:42
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @36
Kumaty: jaka II liga? Gdzie? Na czym? Za co? Dajcie lepiej kasę na siatkarzy.
sobota, 2 czerwca 2018, godzina 23:59:38
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Wyluzujcie: Dodam jeszcze, że rowniez kibicuje Widzewowi ale niektórzy kibice ktorzy oddadza " Serce" za swoj klub przesadzaja. Bedzie 300 osob na 2 lidze to będzie, szkoda potencjalu stadionu Widzewa, takie zycie. Lechia jest pilkarsko lepsza od Widzewa. Pozdro dla kumatych
sobota, 2 czerwca 2018, godzina 19:55:41
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Wyluzujcie: Wiecie co... tak to wszystko czytam i naprawde wielu ludzi nie rozumiem. W Tomaszowie jest wielu kibicow Widzewa, kibicujcie komu chcecie. Jak ktos wczesniej napisał, w Tm nie bedzie klubu kibica, wielu ludzi wie o co chodzi. Niech wygra lepszy, moim zdaniem Lechia gra duzo lepsza piłkę, ma lepszych zawodnikow i jej się bardziej nalezy.
sobota, 2 czerwca 2018, godzina 19:22:24
-1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @32
1923: Szkoda, że kiedy był "stary" stadion, to nie byl zapełniony tak jak teraz. Jakieś wytłumaczenie tego fenomenu? I porównanie z kibicami Lechii na ich gruzowisku? Poproszę.
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 19:40:55
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
1923: Szkoda z wami dyskutować zadufani w sobie kibice sukcesu z fctm. Łatwo jest się dołączyć do większości i jeździć na gotowe niż kibicować mniejszości.
Będę się pluł bo 50-100 to może teraz jeździ. Dawniej jechali tylko najwytrwalsi. Skoro teraz na tak "hitowy" mecz ma jechać 3 autokary to chcesz mi powiedzieć że dawniej jeździł jeden autokar bądź 10 aut? Zresztą to nie ma znaczenia tak naprawdę. Porównywanie miast jak i kibiców jednej czy drugiej drużyny jest bezsensowne. Wiesz dobrze, że ruch kibicowski w Tomaszowie był ale skończyło się tak jak skończyło. A o tym czemu go nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie to mógłbym pracę magisterską napisać. Ale wątpię żebyście coś z niej zrozumieli.

Przed nie jednym pikolem i januszem z Lechii byś palił wrotki. Ludzie honoru ale tylko w grupie.
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 16:13:08
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @29
uuu...: nie odbieram fanom gości możliwości udziału w meczu ale szczerze mówiąc to pewnie będzie was 50-60 osób i przez to blokujecie obejrzenie meczu 800 osobą ale zapraszamy zawsze lepiej gdy w sektorze gości zasiądą goście nawet w małej liczbie niż miał by być pusty jak na starym stadionie.
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 15:10:44
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @30
fctm: Jeżeli kibice Lechii pojawią się w klatce to będę zadowolony zawsze mecz z goścmi jest lepszy. Co do liczby 50 osób jest ona pewna więc pluj się dalej.
Najbardziej cieszy mnie fakt że w końcu przyznałeś że jesteście pikolami i Januszami hehe teraz już przynajmniej wiem że jesteście świadomi tego jaki rodzaj kibicowania wybieracie.
Nikt się nie napina po prostu staram się ukazać jak jest. W Tomaszowie nie istnieje żąden powtórzę Żaden ruch kibicowski na Lechii co nie znaczy że się wyśmiewam.
P.S Czekam z utęsknieniem na 9 czerwca i życzył bym sobie by była was choć garstka. Proponuję zabrać popcorn zimną colę i wygodnie siedząc uczyć się od najlepszym no chyba że tak jak piszesz chcecie być już zawsze Januszami i pikolami ;-)
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 15:07:51
0 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @28
1923: Widzę, że do liczby kibiców u siebie się nie odniosłeś? Wiem, temat ciężki do przełknięcia. A z tym "regularnie 50 osób z Tomaszowa" to aż się poplułem. To, jakimi zadufanymi są niektórzy kibice fctm to wiemy wszyscy. Propagandę musisz nawet na miejscowym portalu robić. Niebywałe..
Czy jeżeli kibice Lechii jednak pokażą się na sektorze to odszczekasz to co napisałeś? Czy będziesz pisał pod innym nickiem? Pewnie to drugie.
A czym wy wspieraliscie klub bojkotując przychodzenie na mecze a jak już to w liczbie 2tysiace? Porównujesz Łódź do Tomaszowa? Mały człowiek jesteś w takim razie.
I mimo, że mam duży szacunek do klubu Widzew, tak do kibiców napinaczy zupełnie inaczej. I mam nadzieję, że Lechia utrze wam nosa 9 czerwca i to pikniki i janusze będą oglądać drugoligowe mecze na nowowiejskiej a wy jeszcze trochę poczekacie.
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 13:50:03
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @28
Snarki: Dziś do godziny 9:00 klub miał czas na wystąpienie o bilety i tak też się stało. Będziemy wspierać Lechię na wyjeździe chocbyśmy midi stać pod stadionem
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 13:36:37
0 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @26
fctm: hahaha widać że brak ci wiedzy na tematy kibicowskie. Widzewiacy jeżeli chodzi o wyjazdy od zawsze są w czołówce Polski i nieważne w której występowali lidze. Zawsze sektory gości były szczelnie wypełniane. Może 3 4 stówy były na zakazie. Co do fanów z Tomaszowa regularnie jeździło od zawsze miniumum 50 osób więc tutaj również jesteś niedoinformowany. Ostatnia rzecz klatka nie będzie udostępniona a wiesz czemu bo nikt nie wystąpił o bilety hehe. Jeżeli klub by wystąpił o bilety to lechia by dostała ale widocznie nie ma dla kogo.Co do wspierania klubu to czym go wspieracie? Doping? BRAK Wyjazdy? BRAK Jakieś inne inicjatywy? BRAK!

P.S Prawda jest taka że kibicowsko Lechii nie ma choć oczywiście są ludzie którzy oglądają jej mecze i życzą jej jak najlepiej. KONIEC.
piątek, 1 czerwca 2018, godzina 08:10:48
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Snarki: Do RKS,Ja nie krytykuje tylko obiektywnie na to patrzę. Trener Rogulski miał takich zawodników jakich zakontraktował i jacy byli dostępni na tamtą chwilę.Skoro nie miał przebicia u Zarządu to powinien coś z tym zrobić. Zawsze jest tak że jak zwalniają lubianego trenera,to wszyscy są źli,tylko nie trener....szkoda.Brakuje nam obiektywizmu. Myślę że powinniśmy się skupić na wsparciu dla drużyny,a nie nawzajem odrzucać się błotem.Poki co jest tak,że Kibice foszą się na Zarząd i odwrotnie,a jak dwoje będzie ciągnęło jedną kołdrę w dwie strony,to pewne jest że czyjaś dupa zmarznie.
środa, 30 maja 2018, godzina 15:13:28
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @19
Uuuu, ale się napiąłeś..: Pamiętam kiedy w pierwszej ( wtedy ) lidze, na mecze na Widzewie przychodziło 2 - 3 tys kibiców. Z Tomaszowa jeździło może kilkunastu. Wyjazdy po 300 - 400 osób a i mniejsze się zdarzały. Teraz jesteście w ścisłej czołówce ale to nie upoważnia was do szydzenia z mniejszych klubów.
"faną" Widzewa jak piszesz, nie będzie udostępniona klatka. Źle słyszałeś.

I my przynajmniej nie jesteśmy fan clubem drużyny z innego miasta tylko wspieramy klub z rodzinnego miasta. Taka mała różnica.
środa, 30 maja 2018, godzina 14:04:28
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @23
Rks: A gdzie napisałem, że ma mieć związki z innym klubem. Lechia ma mieć swoją tożsamość, ma w niej grać jak najwięcej chłopaków z TM i okolic, którzy będą utożsamiać się z klubem, których z klubem będzie łączyło coś więcej niż tylko kasa. Gdzie będzie się szanowało własnych kibiców.
środa, 30 maja 2018, godzina 13:32:32
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @23
Nie: nie, nie, nie, nieprawdaż?
środa, 30 maja 2018, godzina 13:00:52
-2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @21
To chyba lepiej: być filią Legii, która hurtowo zdobywa tytuły Mistrza Polski oraz Puchary Polski niż mieć jakiekolwiek związki z klubem, który stoczył się niemal na dno futbolu i jeszcze całkiem niedawno hasał po łąkach Rosanowa, Wiśniowej Góry czy Andrespola, nieprawdaż?
środa, 30 maja 2018, godzina 11:25:57
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
Rany: jak ty bredzisz. Mam wrażenie, że musisz się dowartościować na siłę. Znajdź sobie dziewczynę, albo chłopaka, albo zwierzątko i twoje życie wreszcie nabierze sensu.
środa, 30 maja 2018, godzina 11:23:27

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry