nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Nie obronili się przed Lechią

dodano: 2018-08-15 20:59:34, ostatnia aktualizacja: 2018-08-16 07:56:48

Tomaszowianie pewnie pokonali w drugiej kolejce III ligi gości z Radomia. Dwie bramki zdobył Mirecki, jedno trafienie dołożył Walasek. Warto dodać, że w pierwszej połowie został podyktowany karny dla naszych rywali, jednak strzał został obroniony przez Awdziewicza. Lechia z bilansem bramek 5:0 jest liderem tabeli. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka frekwencja publiczności przy Nowowiejskiej (923 sprzedane bilety).
 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 


 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
0 (0) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
tomaszowianin: Co to za tytuł artykułu? "Lechia gromi Broń" - tak to powinniście zacząć.
sobota, 18 sierpnia 2018, godzina 22:27:47
-1 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @24
Snarki: A wiesz co napędza takich oszołomów którym wiecznie Widzew solą w oku? Zainteresowanie innych tym co w przypływie emocji po wypiciu porcji Bebika napiszą. Trzeba hamować takich trolli i tyle
sobota, 18 sierpnia 2018, godzina 17:54:52
-5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @21
Wójt: Lechie również szanuje. Praktycznie pod każdym artykułem o Lechi w komentarzach pojawia sie wpis o Widzewie. I w tym przypadku juz nawet w pierwszym komentarzu tak się stało. "Pykajcie" jak to nazwał użytkownik w 3 lidze frajerów.
Może się okazać, że to ostatni rok na tak wysokim szczeblu rozgrywkowym i wrócą czasy A klasy.
Ps. pamiętaj piłkaa nożna to nie tylko zwyciestwa
sobota, 18 sierpnia 2018, godzina 08:12:57
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Dajcie: spokój, matołkowi chodzi tylko o nakręcanie waśni. Każdy niech patrzy swojego. Inne możliwości, inne cele.
sobota, 18 sierpnia 2018, godzina 01:54:21
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
Póki co,: to Widzew ponien był grać w A klasiejeszcze całkiem niedawno. Tylko dzięki litości PZPN za zasługi zwalono go zaledwie do IV ligi...
piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 21:16:50
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
Snarki: Szanuje Widzę, ale nie znoszę takich cwaniaków jak Ty....przypomnij sobie gdzie jeszcze niedawno był Widzew....A dokładniej z kim przegrał w PP, więc szanuj wszystkich przeciwników, nawet tych z A klasy
piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 16:55:55
-10 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @1
wójt: ale Ciebie boli gra Widzewa w II lidze...zobaczymy jak przyjmiecie niebawem powrót na boiska A klasy.
piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 08:58:18
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Snarki: Zgadzam się, ale.....z tym dopływem gotówki to bym był.ostrożny. Nie rozdawał pieniędzy za darmo tylko za pracę.Druga sprawa, awansu nie było, stadionu nie ma, trzeba zamknąć tam rozdział, ale....wystarczyło po ostatnim meczu zakomunikować fakt rezygnacji ze sponsoringu. Wszyscy by to zrozumieli, że środki na prokekt"Lachia"sie skończyły i zamyka temat.Jeszcze by medal dostał i podziękowania, a tak mamy rezygnacja tuż przed rozpoczęciem sezonu, zabieranie sprzętu, blokowanie strony klubowej ....No i to nieszczęsna boisko dla dzieci....W mojej ocenie, jak również większości zainteresowanych to zwykła próba pokazania siły i udowodnienie że mając pieniądze, można wszystko.
Ja osobiście dziekuje sponsorów za to że wyciągnął Lechię z "okregówki".Mam.nad zieje że drużyną będzie grać dalej i bedzie odnosić sukcesy.
piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 08:53:32
+4 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
Mati: wskaż te dobre rzeczy...
piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 01:31:33
+6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @16
kibic: A ty jaki obrońca POKRZYWDZONEGO!! Wszystko robione jest tylko po złości by udowodnić kto rządzi i jest górą.
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 21:13:46
-2 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Kibic: Zajmijcie się już kibicowaniem a nie szukaniem dziury w całym
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 15:22:26
+11 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
snarki: A temu, że na koszulkach były też reklamy innych firm wspierających klub.
Jesli juz Sponsor tak bardzo chciał zabrać sprzęt, to prosze bardzo ale nie kilka godzin przed dalekim wyjazdem na mecz.
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 15:15:40
-1 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
kibic: a może nie chce reklamy, nie wpadłeś na to :-)
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 14:52:51
+1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @12
marek: przeciez dalej grajac z jego logo, reklamowali by firme za darmo!!!!! Nie wpadles na to??? Ale jak sie ma slome w butach to rozumu brak
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 14:22:25
-6 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @11
kibic: Boisko pewnie naprawi, bo to jest kwestia czasu, a sprzęt był sponsora, więc czemu mieli w jego strojach wystepować jak juz nie jest sponsorem, chyba logiczne :-)
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 13:23:29
+10 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @10
kibic: Pewnie że wiele Tomaszów mu zawdzięcza!!! Ale pytam się czemuuuuuu na koniec zachował się jak nie powiem kto robiąc tyle na złość???? Myśle o zrezygnowani przed samym rozpoczęciem , zabraniem sprzetu z klubu dzień przed meczem i to co najgorsze zniszczeniem boiska dla dzieci???
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 13:16:25
-12 (22) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @9
k: Marcin to bardzo dobry człowiek, ile dla naszego miasta zrobił dobrego, ile rodzin miało dopływ gotówki z wynagrodzenia, ile wspierał inicjatyw, więc nie wiem czemu tak źle o Nim Media piszą. Nie było awansu, ie ma stadionu, wiec trzeba było pewien etap zakończyć :-)
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 12:04:32
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @3
As: A za co tak bardzo go nie lubiliscie?
czwartek, 16 sierpnia 2018, godzina 11:42:27
-1 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
zniesmaczony: Panu rzecznikowi Klubu może zafundować rolki lub hulajnogę, aby szybciej się p oterenie Klubu poruszał .......