nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Smutny koniec sponsorskiej przygody

dodano: 2018-08-11 13:37:02, ostatnia aktualizacja: 2018-08-12 15:34:04

Są takie małżeństwa, które po wielu latach bycia razem postanowiają się rozwieść. Niektóre robią to z godnością i klasą, pozostając przyjaciółmi przez całą resztę życia. Są jednak też takie, które tego nie potrafią. Nie są w stanie zamknąć za sobą drzwi. Karmią się nienawiścią niszcząc wszystko i wszystkich wokół. Na konfliktach rodziców cierpią najczęściej dzieci. Podobnie rzecz ma się w przypadku do niedawna głównego sponsora Lechii. W tym tygodniu doszły nas słuchy, że firma LV postanowiła zrezygnować ze współpracy z klubem. Dzisiaj rano jej pracownicy wjechali samochodami na teren OSIR przy Nowowiejskiej i rozpoczęli demontaż nawodnienia na bocznym boisku treningowym, na których swoje umiejętności na co dzień doskonalą dzieciaki z Akademii Piłkarskiej. Wezwano policję, która dewastację ponoć powstrzymała. Naprawa tego, co zepsuto kosztować będzie zapewne więcej niż warte są rurki nawodnieniowe. Szkoda, bo firma mogła pozostawić po sobie dobre wspomnienie a po współpracy pozostanie jedynie niesmak. "Wykopki" oglądały dzisiaj setki osób. Większość komentarzy nie nadaje się do zacytowania
 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 


 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
SuperWizjer TVN ujawania: hehe, LV Bet nie ma szczęścia coś ostatnio.

Właśnie wybuchła afera ws powiązań bandytów z Krakowa z władzami Wisły Kraków - teraz głównym klubem sponsorowanym przez LV.

Na wszystkich konferencjach logo LV Bet :))
Wymodliłem wam się o to.

A jeszcze przy okazji, tak na marinesie: szefem SuperWizjera TVN jest ...tomaszowiak Jarosław Jabrzyk.

Tomaszów to takie złe miejsce do życia?
Nie dające szans na sukces?
Na szczęśliwe życie?

JESTEŚCIE W BŁĘDZIE
niedziela, 16 września 2018, godzina 14:19:44
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
jak dobrze to cuda wianki, jak gorzej to szał: Brytyjczycy już piszą prawo nt zakazu sprzedaży energetyków dzieciom poniżej 18 lub 16 roku życia. Jeszcze trwaja dysakusaje ws tych dwóch lat, ale że zakażą sprzedaży dzieciom jest pewne. Niektóre sieci same z siebie wprowadziły taki zakaz. Co swoja drogą też jest ciekawe, jak konkretny skjlkep może sobie wprowadzić zakaz sprzedaży jaskiegoś artykułuy konmkretnej grupie wiekowej, ale to tema na inna rozmowę.

W każdym razie skoro wchodzi tam, to wejdzie i iunas, bo te zakazy prozdrowotne są mode, my oczywiscie w locie łapiemy jak pelikany wszystko co zachodnie - tak było ostatnio z zakazem palenia w miejscach publicznych. (w UK wielka kilkulatnia , debata. polscy "innowatorzy" zobaczyli, że w UK wprowadzili to łup u nas. Z "motłocem" nie ma oczywiście co gadać, więc wprowadzili odpowiednie prawo, przegłosowali sobie i bachg - zakazane)

Tak czy siak, również z powodów prawnych boom na te napoje sie kończy. Utrzyma się oczywiście na jakimś poziomie - bo przecież będzie część takich, którzy będą kupować po 18stce, ale najwięcej im tego schodzi w grupach nastolatków. Ci najwięksi zostaną - Red Bulle, Tigery, Blacki.

Nic dziwnego, że usilnie szukają rynków, nawety bardzo daleko. Chwalą się hAmeryką. No tylko póki co są to jedynie sklepy polonijne. Czyli małe korenry. Utrzymaja fabrykę w Polsce, fabrykę w US (jak zapowiadaja), gdy będą mieli odbiorców 1-2 zgrzewak na 100 tysiećzne miasteczko?

Zobaczymy, ale nic dziwnego, że znerwicowani. Gdy jest dobrze - to cuda, wianki, sklepiki Lechii, bemki dla zarządzających, a gdy jest źle to wyrywanie szlaufa z boiska dzieciaków.

Bibliografia: Google: Government proposes energy drinks ban for children
sobota, 1 września 2018, godzina 14:34:51
+5 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kiki: Pazerność, chamstwo i nikczemność nie zna granic.
Zniszczyć dzieciakom boisko...słów brakuje na tych bogackich !
niedziela, 26 sierpnia 2018, godzina 09:09:52
+5 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Szwagier: Nigdy nie kupowałem tego świństwa i nie polecam tego nikomu, olejcie ta firmę i nie kupujcie ich wyrobów.
sobota, 25 sierpnia 2018, godzina 20:56:50
+4 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @100
?: Bo co? Bo sie nie bał większej firmy? Napisał prawdę. Rozorali jak dzikie świnie boisko dzieciom. A to, że nie wiadomo o co chodzi, świadczy o zerowej komunikacji, PR ponizęj poziomu przecietnego sołectwa w Polsce, w którym gdy coś takiego się dzieje, to najpierw syn sołtysa jeździ po domach i na furtkach obwieszczenia rozlepia. Tutaj nic.
piątek, 24 sierpnia 2018, godzina 14:13:22
-2 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @94
PP: Popieram zdanie Pana Krzysztofa
@ Panie Mariuszu, z przykrością muszę stwierdzić , że powyższy artykuł po raz kolejny dowodzi mało rzetelnej pracy . Artykuł niczym z portali plotkarskich, nie potwierdzone informacje. Nie Panu oceniać wybory właścicieli LV , szczególnie te ze strefy prywatnej.
środa, 22 sierpnia 2018, godzina 12:01:03
+3 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @98
D: Ze 100 razy chyba to było autoryzowne(?) A raczej pytania i tekst były po prostu wysłane do DŁ.
Dęte, aroganckie gadanie.
wtorek, 21 sierpnia 2018, godzina 19:08:40
-1 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
WYWIAD Z DzŁ z Panią Prezes LV ws Lechia: Rozmowa z Agatą Moraczewską-Wolską, prezesem zarządu Las Vegas


Przyznaje Pani, że wspieranie lokalnej drużyny sportowej KP RKS Lechia 1923 ma po części wymiar sentymentalny, bo Pani dziadek był zawodnikiem tego klubu. Czy w biznesie w ogóle jest miejsce na sentymenty? Lechia to nie biznes, to stricte sentyment oraz pasja. Niestety, klub w tak małym miasteczku i z takim gruzowiskiem jak nasz stadion zysków nie przynosi i jeszcze pewnie długo nie będzie przynosił. To pasja mojego męża Marcina decyduje o tym, że Lechia odrodziła się na nowo i istnieje w dobrej kondycji i na dobrym poziomie piłkarskim. Tu chylę mu czoła, bo nawet mój silny charakter nie wziąłby tego na swoje barki. Klub piłkarski to małe przedsiębiorstwo, od sprzątaczki po trenera czy prezesa. Jak wiadomo wszyscy Polacy świetnie znają się na piłce... Wystarczy przypomnieć sobie, jak nie tak dawno szukaliśmy, wzorem nie tylko zagranicznych klubów, ale i naszych rodzimych, wolontariuszy do pomocy przy meczach. Niestety, zgłosiła się tylko jedna osoba. Czyżby Lechia była kojarzona tylko z grupą kapitałową LV i zarabianiem pieniędzy? Takie odniosłam wrażenie. Mój dziadek rzeczywiście grał w klubie ponad pół wieku temu. Robił to z pasji, nie dla pieniędzy, bo wtedy nikt za granie im nie płacił. Dziadek wspominał, że po buty do grania jechał na Śląsk. Pamiętam mojego dziadka bardzo dobrze, pasjonował się sportem, a zwłaszcza piłką nożną do końca życia. Z telewizyjnego fotela uczestniczył we wszystkich meczach, które były transmitowane w ówczesnej telewizji. Moja mama też wychowała się w duchu piłki nożnej i jest z nas bardzo dumna. W życiu jest czas na pracę i czas na zabawę. Nasza kochana Lechia to świetne hobby. Pani firma jest jednym ze sponsorów drużyny narodowej w piłce nożnej, która za kilka miesięcy będzie walczyła w Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej Euro 2016. Będzie Pani kibicowała Lewandowskiemu i jego kolegom? Jakie Pani szanse im daje? Będę kibicowała całej naszej drużynie. Nie ma dnia, żebym nie myślała, jak to będzie. Po cichu liczę, że zajdziemy wysoko. Ostro kibicuję im również na naszym profilu LV na Facebooku. Jedną z inicjatyw, które wspiera grupa Las Vegas, jest Akademia Piłkarska Las Vegas skierowana do dzieci z Tomaszowa Mazowieckiego. Skąd taki pomysł? Nasz mały synek chciał grać w drużynie Lechii, miał wtedy około pięciu lat. Idąc za ciosem spróbowaliśmy zorganizować zajęcia dla kilkanaściorga dzieci z profesjonalnymi trenerami. Niestety, nasz syn, będąc na wczesnym etapie rozwoju, obraził się na trenera i do drużyny wrócił dopiero po roku. Ale w piłkę gra do tej pory. W tej chwili w akademii trenuje ponad trzystu chłopców. Wiem, że są też listy rezerwowe. Swoje umiejętności szkolą nie tylko dzieci z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, ale mamy też małych piłkarzy z Rawy Mazowieckiej i Skierniewic. Na początku dla takich małych dzieciaków to tylko zabawa, w późniejszym etapie rozwoju to już pasja, chęć rywalizacji. A co z tym się wiąże, nauka obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Dzieci rozwijają się sportowo i emocjonalnie.
wtorek, 21 sierpnia 2018, godzina 17:41:39
+15 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Nic nie trwa wiecznie: 1. Nie wiem jak w innych branżach, którymi się zajmują, ale jeśli chodzi o produkcje tych napojów energetyzujących, to żadne poza ich PRem, żadne źródła nie potwierdzają by był to znaczący gracz w Polsce. Chyba nie są nawet w pierwszej dwudziestce(?)

Kiedyś zależało mi by wyszukać czegoś wiarygodnego potwierdzajacego ich wielkość, bo pasowali mi jako przykład udanego tomaszowskiego biznesu.

I? No i mówiąc najoględniej trzeba było mocno poszyć, by informacja nie została zakwestionowana. Pododawać sieć sklepów (w Tomaszowie raptem trzy, o małej powierzchni), to coś przy Legionów z ciągłą zmianą świadczonych usług, awansować do drugiej w mieście Galerii.

2. W Tomaszowie jest jeszcze jeden producent energetyków, który promuje się jedynie wśród wąskiego grona młodzieży, skupionego wokół uprawiania niszowego sportu.

Świadczy to o tym, że bariery by wejść w ten biznes nie są wysokie. Firemek zatem przybywa, konkurencja wśród naśladowców Red Bulla z roku na rok rośnie, zatem pieniądze są na tym coraz mniejsze.

Eneregtyki produkowane są już nawet pod nazwami dużych supermarketów takich jak Tesco czy Czarrefour. I to one są najtańsze - w Tesco to jest coś poniżej 1,50 zł za tę charakterystyczną puszeczkę.

Skoro tak, to pieniądzy z tego będzie coraz mniej. Jeśli się skutecznie nie zdywersyfikują, to przyszłość rysuje się w ciemnych barawach.

Może lepiej, że wycofali się teraz, niż mieli by Tomaszowowi narobić większych nadzieji?
sobota, 18 sierpnia 2018, godzina 16:48:38
+9 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @95
@: Nie mam o nic pretensji. Będę tylko starał się nic nie pisać do wyborów, bo zwyczajnie się boję, ze ktoś się obrazi i wciągnie mnie w jakieś procesy. Nie napisałem, ze Ty. Gdybym mogl wplynac na wynik wyborow to jeszcze moznaby bylo ryzykowac, a tak bez sensu pchac sie pod topor to nie. Miłego dnia.
wtorek, 14 sierpnia 2018, godzina 08:17:04
-4 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @94
Mariusz Strzepek : No bez przesady. Wiesz że kasuje twoje wpisy, jak zawierają wulgaryzmy. Jak naruszająprawo też oczywiście. Reszta jest puszczana
wtorek, 14 sierpnia 2018, godzina 07:59:09
+3 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Krzysiek: Jak zwykle widać jak redaktor portalu nasztomaszow.pl (celowo z małej litery) jest stronniczy i czyja trzyma stronę, rozdmuchał aferę zamiast zapytać drugiej ze stron.
Brawo panie Strzępek
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 17:13:12
+2 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @87
Maniek: A to wystarczy zgłosić w starostwie i już po dwóch czy trzech dniach można rozpoczynać prace budowlane? Myślałem że tak jak kiedyś trzeba czekać 21 dni które ma organ na wniesienie sprzeciwu i w przypadku jego braku można rozpocząć budowę.
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 17:12:01
-1 (11) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim: Przeczytajcie to co sugeruje FanTomaszowa (wpis nr 72) i... przestańcie, niektórzy, wylewać - delikatnie ujmując - wiadro nieczystości na właścicieli LV. Bo jak sponsorowali Lechię to byli dobrzy, teraz, kiedy się wyprowadzili z Tomaszowa Mazowieckiego, to są tylko be?!
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 16:54:25
+2 (6) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @87
Prawdomowny: Weź ty już nie rób błazna z siebie bo z nas napewno nie zrobisz
To wszystko co robicie to każdy wie jakie są wasze intrygi
A za tym wpisem to dobrze wiem kto stoji czyż nie mam racji pani w
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 12:48:08
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @80
Tulipan: Spokojnie jestem kulturalną osobą dlatego kończę bo jest takie przysłowie 'mądry głupiemu" resztę sam sobie dodaj jeśli wiesz o co chodzi
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 12:12:11
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @87
maniek: A no właśnie, etyka dziennikarska wymaga, żeby temat zgłębić i dać się wypowiedzieć każdej ze stron, a nie publikować jakieś ploty
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 11:43:51
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
TMPoPolsku.blogspot.com : to moze tez wycofanie sie ze sponsoringu nie jest prawdą. Witko zrobi drugą konfernecje, powie, że żartował.
Na piśmie dezycji firmy - jak mówi w nagraniu - nie dostał... Zatem może to wszystko jest żartem, jakimś nieprozumieniem?

Co jest w końcu prawdą a co nie?
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 11:00:44
+12 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
krzywopiór: No i chyba cała afera rozdmuchana za bardzo...

http://stowarzyszeniejednoserc...zowieckim/
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 10:40:30
+2 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @83
Autor wpisu nr 83: Nieniejszym przeprasza, za użycie we wpisie zbyt emocjonalnego tonu. Wpis powstałw wyniku wzburzenia fotografiami.

Sugestie w nim zawarte są lużnymi impresjami opartymi jedynie na domysłach.

W sprawie powyższych przeprosin nikt się ze mną nie kontaktował, nie wybierał presji, wysyłam je z własnej inicjatywy.
poniedziałek, 13 sierpnia 2018, godzina 08:37:57

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
^ do góry