nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Sportowiec roku: FANTI FITNESS oficjalnym partnerem plebiscytu

dodano: 2015-02-12 11:41:00, ostatnia aktualizacja: 2015-02-12 12:35:07
autor: bartek28tm

Plebiscyt na najlepszego sportowca trwa w najlepsze. Są niespodzianki od COS Spała dla Sportowców. Siłownia FANTI FITNES mieszcząca się przy ulicy Legionów 3 przygotowała niespodziankę dla was czytelników. Do wygrania będzie karnet OPEN na 30 dni, czyli dowolną ilość wejść na wszystkie atrakcje! Szczegóły konkursu w dniu jutrzejszym.
 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Najlepsza dziesiątka znajdzie się w głosowaniu finałowym, które potrwa do 5 marca (4 marca 23.59). Zwycięzca po raz pierwszy w historii naszego plebiscytu otrzyma statuetkę ufundowaną przez portal.

 

 

Jako że uznajemy zasadę Fair Play prosimy rodziców, znajomych sportowców biorących udział w plebiscycie o zachowanie sportowego ducha  rywalizacji, prosimy o nieużywanie metody zmiennego IP (dla osób posiadających taką możliwość).  Wyznajemy zasadę 1 doba - 1 głos. W przypadku WYKRYCIA takich działań sportowcy zostaną BEZWARUNKOWO zdyskwalifikowani z udziału w plebiscycie i walkę o nagrodę COS SPAŁA.

 

Oto finałowi kandydaci:

 

Izabela Matyszczak (siatkówka) –srebrna medalistka MP kadetek. Rozgrywająca w  układance zespołu Dargfil. Bez wątpienia jedna z wyróżniających się postaci w srebrnej kadrze trenera Krzysztofa Filipowicza.

 

Aleksandra Kapruziak (łyżwiarstwo) – gwiazda Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trzykrotna brązowa medalistka MP seniorek (500m, 1000m, drużynowo) . Po Jaromirze Radke i Pawle Abratkiewiczu, Tomaszów ma wreszcie okazję doczekać się kolejnego sportowca na zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

 

Mateusz Owczarek (łyżwiarstwo szybkie) – kolejny  utalentowany panczenista z kadry Państwa Kmiecik. Wielka przyszłość jeszcze przed nim, ale już teraz zdobywa medale w swojej kategorii wiekowej. Srebrny medalista w biegu drużynowym podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Występy w Pucharze Świata Juniorów.

 

Patrycja Świerczyńska (kolarstwo) – nasza tomaszowska Maja Włoszczowska. Brązowa medalistka MP w kolarstwie górskim MTB. Brązowa i srebrna medalistka krajowego czempionatu w kolarstwie przełajowym w kategorii junior młodszy. Wielka nadzieja naszych lokalnych jednośladów.

 

Artur Holewiński (piłka nożna) czołowy bramkarz trzeciej ligi. Sześć z 16 gier bramkarz Lechii zakończył z czystym kontem. Kolejne pięć to zaledwie jedna wpuszczona bramka. Nikt z kibiców nie wyobraża sobie innego rozwiązania w bramce. Jak zawsze wielkie serce do gry.

 

Roland Cieślak (łyżwiarstwo) – do drzwi kadry puka już od lat. Ma duża szansę znaleźć się w kadrze olimpijskiej na Igrzyskach Olimpijskich  koreańskim Pyeongchang 2018. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w wieloboju sprinterskim. Występy w Pucharze Świata.

 

Iga Kapruziak (łyżwiarstwo szybkie) – wicemistrzyni Polski seniorek w drużynie

 

Karolina Gąsecka (łyżwiarstwo szybkie)  – wicemistrzyni Polski seniorek w drużynie. Wielokrotna medalista MP młodziczek. Ogromny talent polskich sportów zimowych.

 

Karolina Bosiek (łyżwiarstwo szybkie)  – wicemistrzyni Polski seniorek w drużynie. Czterokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski młodziczek. Jedna z nadziei polskich panczenów.

 

Oliwia Michalak (siatkówka) – wicemistrzyni Polski kadetek. Najlepsza atakująca turnieju finałowego. Wielka przyszłość polskiej siatkówki. Reprezentantka Polski w kategoriach młodzieżowych.

 

 

 

 

foto: facebook, lechia1923.pl, własne

 

 

Wybierz sportowca roku 2014 - TOP 10

  • Aleksandra Kapruziak (24,59%)
  • Iga Kapruziak (18,7%)
  • Karolina Bosiek (12,91%)
  • Roland Cieślak (12,85%)
  • Artur Holewiński (11,49%)
  • Karolina Gąsecka (5,53%)
  • Mateusz Owczarek (5,06%)
  • Oliwia Michalak (4,22%)
  • Patrycja Świerczyńska (2,51%)
  • Izabela Matyszczak (2,15%)

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

 · 

   Stabilizatory stawów dla sportowców - Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 oraz w soboty do godz. 13:00     

Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @33
: Na starcie było 24, głosowanie wybrało finałową 10 co tu dziwnego?
wtorek, 17 lutego 2015, godzina 01:45:52
+1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Stefan: Dziwny to konkurs, w którym 6 na 10 kandydatów jest łyżwiarzami?! O co tu chodzi?
sobota, 14 lutego 2015, godzina 00:50:28
-1 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
gość: Powodzenia wszystkim życzę-sport to magia ,którą kreują jego twórcy.
czwartek, 12 lutego 2015, godzina 22:15:31
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
alaaaaaa: nie ma sensu
niedziela, 8 lutego 2015, godzina 16:03:48
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @28
: Nie chciałem tego robić, ale pozwolę sobie wtrącić swoje zdanie. Po 1: nie mamy żadnych faworytów
Po 2: bardzo się cieszę, iż w naszym plebiscycie, po raz w pierwszy w historii będzie miała miejsce sytuacja, w której sportowiec otrzyma statuetkę i nagrodę od COS
Po 3: wszelkie podejrzenia co do konkursu sa bezpodstawne, gdyż ma być to tylko zabawa i w pewien sposób podziękowanie naszej redakcji dla sportowców za ich wyniki, postawę i cieżką pracę.
czwartek, 5 lutego 2015, godzina 23:11:06
0 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @28
nika: Niby inteligentny , a wypowiedź bez sensu "mieli po 7 %głosowało na nich ok 100 osób ( skąd masz takie wiadomości ??? ) i że ( dziennie a już następnego - ) którego - po ilu dniach ???. Ludzie zastan ówcie się i pomyślcie co piszecie - bo komentarz " inteligentnego " jest śmieszny i nic z inteligencją nie ma wspólnego , a wręcz przeciwnie , a oczernianie organizatorów o ustawianie konkursu i to w takim beznadziejnym komentarzu na pewno nie świadczy dobrze o komentującym- . Czyżby zwykła zazdrość ???
piątek, 30 stycznia 2015, godzina 20:47:35
-6 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
inteligentny: Zadziwiająca sytuacja z początku głosowania, gdzie niektórzy kandydaci mieli po 7% i głosowało na nich ok 100 osób dziennie, a już następnego niektórzy mają po 28%... Ilu więc musiało głosować..? Dla mnie to proste, organizowany jest ustawiony konkurs, w którym administratorzy przygotowali boty komputerowe, którym się zmienia ip i w ten sposób faworyci wygrywają.. :) Pozdrawiam, bez żadnej złości :)
piątek, 30 stycznia 2015, godzina 09:13:29
+8 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @25
fanatyk sportu: To ja poproszę Cię (oemgie) o jakiś link do strony gdzie można przeczytać o osiągnięciach Michała w tych "seniorach". (taką, gdzie można także poczytać o innych startujących zawodnikach) Możliwe też, że w karate Kumite na zawody seniorów jedzie każdy kto tylko kopie. W każdej normalnej dyscyplinie olimpijskiej jest coś takiego jak tysiące kwalifikacji. Zawodnik aby mógł wystartować w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Świata czy pucharze Świata (juniorów czy seniorów) musi posiadać odpowiednie klasy sportowe, zrobić minimum czasowe, czy zająć wyznaczone przez związek miejsce w konkretnie wyznaczonych zawodach. W Kumite takich wymagań chyba nie ma ...
poniedziałek, 26 stycznia 2015, godzina 02:15:31
0 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
max: oddałem głosy na wszystkich przynajmniej wirtualnie! - wszystkim życzę wszystkiego dobrego sukcesow zadowolenia szczęścia!
poniedziałek, 26 stycznia 2015, godzina 01:52:55
-7 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @22
oemgie: puchar świata JUNIORÓW, a o ile się nie mylę Michał występuję w seniorach, poza tym ten plebiscyt jest tyle wart co nic. Kto ma więcej znajomych którzy oddadzą głosy ten wygra : D
niedziela, 25 stycznia 2015, godzina 21:15:57
-10 (12) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
xxlaxx: dobry hejt nie jest zły :) pozdrawiam ramonę, pokaż swoją buźkę i dopiero się wypowiadaj :P
czwartek, 22 stycznia 2015, godzina 19:13:46
-5 (15) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @22
koola: Tak zgadzam się z tym , super dziewczyny - kadrowiczki Polski juniorów, tak jak i inni łyżwiarze CIEŚLAK - KADROWICZ SENIORÓW Owczarek i Iga Kapruziak - także kadra Polski juniorów - ale "smoloz " napisał bzdury , niech nie wprowadza ludzi w błąd !
wtorek, 20 stycznia 2015, godzina 21:24:46
-5 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
fanatyk sportu: Karolina Gąsecka (super dziewczyna) nie jest rekordzistką świata tylko rekordzistką Polski i to w kategorii młodziczek. Podobnie Karolina Bosiek może pochwalić się rekordem Polski w tej samej kategorii co K. Gąsecka. Obie natomiast z wysokimi osiągnięciami reprezentują nasz kraj w Pucharach Świata Juniorów. Podobnie z resztą jak Aleksandra Kapruziak, która to, z tego co mi wiadomo, w ostatnich Pucharach Świata Juniorów zdobyła medale. To chyba są osiągnięcia "światowe"...
wtorek, 20 stycznia 2015, godzina 21:03:50
+13 (13) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
koola: ??????????????????????????? - Gdzie i kiedy ?????????
wtorek, 20 stycznia 2015, godzina 20:49:44
-12 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
smoloz: Karolina Gąsecka jest rekordzistką świata w łyżwiarstwie szybkim
poniedziałek, 19 stycznia 2015, godzina 18:53:35
-13 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
oemgie: Czy ktoś jeszcze z przedstawionych sportowców ma jakieś sukcesy na arenie MIĘDZYNARODOWEJ? Bo widzę tylko osiągnięcia na arenie KRAJOWEJ. Wybór jest prosty- Michał Bąbos. Powodzenia.
poniedziałek, 19 stycznia 2015, godzina 14:40:07
+9 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @17
smoloz: A może dodać liczbę głosów obok tych procentów, aby nie było niedomówień.
sobota, 17 stycznia 2015, godzina 10:51:01
-13 (21) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @16
Mariusz Strzepek : Na tę chwilę jest oddanych 3800 głosów. Naprawde łatwo sobie policzyć ile potrzeba aby wynik się znaczącą zmienił. Nie wystarczy jeden gło. Skoro Ola Kapruziak ma 27% głosów, to znaczy, że aby ją dogonić trzeba oddac co najmniej 1026. Co więc jest ustawiane? Nie wszędzie trzeba węszyć oszustów, tylko wykazać większe zaangażowanie.
piątek, 16 stycznia 2015, godzina 09:11:19
+8 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
mariano72 : Plebiscyt to prawdziwa masakra!!!!Golym okiem widac ze jest ustawiony pod dwie panie Kapruziak !!!Z dnia na dzien im przybywa a innym ubywa lub jest tak samo!!
piątek, 16 stycznia 2015, godzina 08:40:53
-6 (20) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ANETA KOBALCZYK: Ja tez glosuje na MATEUSZA niech mlody wygra.Glosujcie na mlodego!!!
czwartek, 15 stycznia 2015, godzina 20:16:13

dodaj artykuł dodaj fotoreportaż
 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego     

 Portal NaszTomaszow.pl poszukuje przedstawiciela handlowego 

   Szukamy osoby, która podjęłaby się prezentacją oferty oraz budowania relacji z naszymi partnerami. Oferujemy wysokie prowizje     

 Zapraszamy do współpracy 

   Oczekujemy znajomości minimum zasad funkcjonowania marketingu internetowego