nie pamiętasz hasła?
Dziś są imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego
×

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies

Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Używamy ich w celach reklamowych i statystycznych a także po to, by dostosować nasze witryny dla indywidualnych potrzeb naszych czytelników i użytkowników. Plików cookie mogą też używać nasi partnerzy, reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy multimediów. Może zmienić ustawiania dotyczące plików cookies na Twojej przeglądarce. Korzystanie z serwisów bez dokonania zmiany oznacza, że pliki COOKIES będą zapisywane w pamięci twojego komputera lub innego urządzenie, z którego korzystasz do przeglądania witryn internetowych. Więcej informacji na temat cookies znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Wstydliwa niemoc na Nowowiejskiej

dodano: 2017-04-14 21:05:25, ostatnia aktualizacja: 2017-04-14 21:52:50

autor: http://lechia1923.pl

Lechia Tomaszów Mazowiecki przegrała kolejny mecz rundy wiosennej. Tym razem na boisku przy Nowowiejskiej zobaczyliśmy kompletny blamaż zawodników i trenera w pojedynką z zajmującą jedno z końcowych miejsc w tabeli, Concordią Elbląg. Wynik 1:3 (0:1) mówi sam za siebie. Niczym zima zaskakująca przysłowiowych drogowców rywale zaskoczyli tomaszowian. Zamiast wyjmować piłkę z siatki własnej bramki zaczęli się skutecznie bronić i jeszcze skuteczniej atakować. Po meczu z posadą trenera pożegnał się Grzegorz Dziubek. Trudno się dziwić, Lechię w ostatnich meczach leje kto chce, jak chce i kiedy chce.
 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Concordia Elbląg 1:3 (0:1)

Bramki: Krystian Kolasa 90 – Mariusz Pelc 13, Adam Duda 47, Mateusz Gołębiewski 83

Lechia: Dawid Kędra Cz 80 – Klaudiusz Król, Kamil Cyran (46. Adrian Gołdyn), Wiktor Żytek, Bartos Widejko – Adam Gołuński (46. Paweł Wolski), Łukasz Bocian (75. Kamil Szyczak), Marcin Gawron (75. Jardel Muniz Cruz), Krystian Kolasa – Jakub Rozwandowicz Ż, Marcin Mirecki.

 

 

 Już w 3. minucie Concordia miała szansę na objęcie prowadzenia, piłka po uderzeniu Adama Dudy odbiła się od słupka. Próbował dobić Mateusz Szmydt, ale Dawid Kędra zdołał się wybronić. Kontra lechistów okazała się równie nieskuteczna.

 

Zawodnicy z Elbląga po raz pierwszy umieścili piłkę w naszej siatce  w 13. meczu. Szybka kontra i sytuacja sam na sam Kędry z Dudą. Silny strzał, odbity przez bramkarza, ale piłkę do siatki dobija Mariusz Pelc.

 

W 36. minucie przed szansą na zdobycie wyrównującego gola stanął Marcin Mirecki. Niestety piłkę po strzale z ostrego kąta na rzut różny odbił bramkarz z Elbląga.  Jeszcze przed przerwą szansę na podwyższenie wyniku mieli piłkarze Concordii Elbląg. Strzał Huberta Otręby Lechię zatrzymał się na słupku.

 

 

Drugą część spotkania wcale nie wyglądała lepiej. Concordia w 47. minucie  zdobywa drugą bramką. "Katem" okazał się Adam Duda, który posłał piłkę obok Kędry. Piłkarze Lechii nie mieli pomysłu na grę. Concordia kontrolowała przebieg meczu.

 

W 80. minucie bramkarz Lechii fauluje przed polem karnym wychodzącego z nim sam na sam Adama Dudę. Zostaje ukarany czerwoną kartką. W bramce stanąć musi Wiktor Żytek. Kilka sekund później pomocnik tomaszowian wyciąga piłkę z siatki, po tym jak bramkę z rzutu wolnego zdobył Mateusz Gołębiewski.

 

Lechia w końcówce miała dwie szanse na honorowego gola. Najpierw uderzenie z rzutu karnego Marcina Mireckiego obronił Pogorzelec, a  w 90. minucie ta sztuka udaje się Krystianowi Kolasie. 


 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

 · 

   Twój Sklep Medyczny Tomaszów Mazowiecki ul. Słowackiego 4 wspiera rubrykę sportową. W ofercie duży wybór ortez oraz stabilizatorów     

Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.
Wybierz sposób wyświetlania:
liniowy
drzewo
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @20
nie-kibic: Nie wicelidera, a lidera III ligi. Finishparkiet jest już na pierwszym miejscu!
wtorek, 18 kwietnia 2017, godzina 14:43:29
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kibic: Jedynie w Widzewie jako zawodnik osiągnął niezłe wyniki
wtorek, 18 kwietnia 2017, godzina 14:38:47
+1 (1) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @21
snarki: Czy na stałe, to jeszcze pewnie decyzja nie zapadła.Póki co ma trenowac drużynę, ale myuślę że chyba zostanie. Natomiast jak spojrzeć w jego CV, to nie powala.Znowu będzie gryngolada
wtorek, 18 kwietnia 2017, godzina 12:01:16
0 (2) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
maniek: Podobno trenerem jest już Bogdan Jóźwiak.
wtorek, 18 kwietnia 2017, godzina 09:57:42
+3 (3) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kibic: Zobaczcie co robi w III Lidze Sławek Majak,
aktualny trener Wicelidera III ligi Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie
a czemu to chyba wszyscy wiedzą
wtorek, 18 kwietnia 2017, godzina 07:56:48
+3 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kibic: Tym zawodnikom tak naprawdę nie zależy na wyniku, tylko aby się pokazać zainkasować pensję i żyć sobie dalej, jak wywalą znajdą inny klub i tak się będą "bujać" przez całą swoją karierę. Ale prawda jest tama nie ma w tym klubie komu walnąć pięścią i powiedzieć dość. Główny sponsor nie mieszka już pod Tomaszowem a w Warszawie, i jego interesują inne tematy niż III-ligowa Lechia. Ma teraz Kadrę Polski, Widzew Łódź czy Wisła Kraków na tapecie, i tu są lepsze wyniki oraz lepsza perspektywa na sponsoring, ot Taka prawda. Budżet Lechii jest taki że tu powinna być dawno II liga, stadio0n na wysokim poziomie, a ty ciągle lipa, ani drużyny, ani stadionu, ani trenera, który by wziął to całe towarzystwo za .... i zrobił porządek, pewnie nadal wszystko negocjują członkowie zarządu a nie trener. Wrócimy pewnie tam gdzie początkowo Lechia był czyli do IV ligi, sponsor odejdzie i nie będzie już marzeń o II a nawet III lidze.
wtorek, 18 kwietnia 2017, godzina 07:51:25
-1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @16
kibic: Rozumiem że Pan Oko nie zrozumiał co piszę. Doceniam i szanuję obie akademie a chcę zwrócić uwagę na naturalny sposób budowania zespołu seniorskiego z wychowanków...a tu od razu faul ... tak było jest i niestety będzie w TM amen
poniedziałek, 17 kwietnia 2017, godzina 14:34:02
-1 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @15
Hihi: Problem polega też na tym że mimo iż Mazovia ma kilka doskonałych roczników to gro pieniędzy idzie na seniorska piłkę w Lechii a nie na grupy młodzieżowe. Efektów finansowania min. z pieniędzy UM brak wiec może czas zmienić politykę przyznawania dotacji i przekazywać je na szkolenie młodzieżowych grup w Lechii i Mazowi a nie na pensje dla ,,zawodowców".
poniedziałek, 17 kwietnia 2017, godzina 12:25:12
+2 (4) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Oko: W tej mazovi to faktycznie jest jeden rocznik. Byłeś kiedyś na meczu Mazovi i Lechii ... może byś zrozumial
poniedziałek, 17 kwietnia 2017, godzina 10:51:36
+5 (5) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
kibic: Zwróćmy uwagę że cała drużyna to praktycznie legia cudzoziemska...super robotę wykonują w akademii trenerzy tacy jak Wacek i inni , ale to niestety dopiero piłkarski narybek.Ciekawe dlaczego nikt nie zwraca uwagi na niejaką AP Mazovie której chłopcy z rocznika 2001 leją wszystkich w lidze wojewódzkiej i już pytają o nich kluby z Polski...takie naturalne zaplecze za chwilę zniknie...przypomnę że Lechia nie ma nawet drużyny w tym roczniku. Ale to chyba wołanie na puszczy...Alleluja
poniedziałek, 17 kwietnia 2017, godzina 09:11:57
+7 (9) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @13
fan: Bardzo uprzejmy wita w bramie i wybiera kibiców a oni psioczą na niego na trybunach panowie i panie postawcie się raz i niech nikt nie przyjdzie na następny mecz to może zainteresuje się co dzieje się na obiekcie a nie kto wchodzi na mecz
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 17:42:08
+8 (10) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
ooo: a jaki uprzejmy wobec wszystkich jest nasz prezes
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 16:20:41
+6 (8) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
Snarki: A co Ciebie tak.zflustrowało?to ze usłyszałeś prawde???czy to ze ktos wymienił nazwisko Misiewicz???p.Wolski to kolo napędowe klubu i SZACUN za to ze jeszcze chce mu sie topic walsne pieniądze.,ale coz takiego robi Prezes Goździk czy p.Motyl?Goździk zatrudnia kuerownika drużyny,który nie potrafi policzyc kartek,albo przygotowac zawodnika do zmiany w czasie przerwy,a konsekwenscja tego.jest taka,ze wchodzi zawodnik na chybcika,wyrwany z.letargu,daje sie objechać i tracimy 2bramkę.ja oceniam.to co widzę z chłodną głową.
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 16:09:44
+15 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
obiektywnie: Gdyby nie motyl i gozdzik to moze byla by juz pierwsza liga. A tak to mamy marnych trenerow zmienianych co pol roku albo i szybciej. Jedyni ktorzy na prawde zrobili dobra robote czyli Rogulski i Pogorzala tez spuscili bo nie klaniali im sie wpas i mieli wlasne zdanie. Poki tacy ludzie jak motyl i gozdzik beda siedzieli na tych stanowiskach nic sie tu nie zmieni
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 15:28:05
+3 (7) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @8
mati: Pani(e) "W" dziękuję za podzielenie mojego prywatnego zdania na prywatnym portalu.Przypomne,że podobnie się wypowiadałem n/t pana derektora zdonka i jego "parasola ochronnego".Myślę,że dla obiektywnego obserwatora analogia nasuwa się sama
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 15:05:55
+12 (14) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Urodzony w Tomaszowie Mazowieckim: Chyba już najwyższy czas, aby przewietrzyć kierownictwo sekcji oraz cały sztab szkoleniowy. Agatko, Marcinku trzeba podjąć zdecydowane kroki bo jutro może być za późno!
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 15:04:18
+12 (16) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Komentarz jest odpowiedzią na komentarz nr @6
W: ciemnej pupie, w tym samym miejscu gdzie jest teraz.
Dlaczego "Pan" goździk? Już wszyscy mają go dość.
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 14:23:50
+19 (19) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Snarki: W tej drużynie nie ma ducha walki.Piłkarze poza Kolasa,Zytkiem i moze jeszcze dwoma trzema mają wy.....prasowane na ta drużynę.Widac to było w piątek,druzyna gra źle,wręcz fatalnie a Szymczak i Jardel usmiech od ucha do ucha.GRATULUJĘ.i jeszcze to tajemnicze zniknięcie Cyrana.....Budować stadion?a po co?dla kogo?za chwilę dla.tej przychodzić 100kibiców i to z nudów a nie dla.sportu.Panowie, Dziubek nie.miał warsztatu,ale Wy jako.pilkarze powinniście swoją wole walki,a nie taką miernote z.usmiechem.na twarzy.Graliscie na złość trenerowi i ten mecz akurat wygraliscie,ale karma wraca.
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 13:22:01
-16 (24) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź
Dariusz Wójcik: Dziwię się Panie Mariuszu że akceptuje Pan na swoim portalu takie wypocone komentarze zfrustrowanych znawców wszystkich dziedzin życia jak jakiś tam Mati. Jeżeli ktoś ma do kogoś jakieś pretensje to niech to w jasny i czytelny sposób przekaże , najlepiej podpisując się imieniem i nazwiskiem . Opluwanie wszystkiego i wszystkich splendoru portalowi napewno nie przynosi. Może czas powiedzieć dość fali hejtu, zwłaszcza ludziom którym nic w życiu się nie udało a ich jedyną radością jest obrażanie innych . Sukces zawsze rodzi się w bólu i trudzie dlatego później tak wyśmienicie smakuje . A wszyscy malkontenci niech sobie odpowiedzą gdzie była by Lechia i czy w ogóle by była gdyby nie tacy ludzie jak Pan Motyl, Goździk czy Wolski.
Wesołych Świąt
sobota, 15 kwietnia 2017, godzina 13:20:22
+15 (17) ↑ tak ↓ nie ! zgłoś
dodaj odpowiedź