Dziewczyna seryjnego mordercy pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego

  • 28.10.2015, 11:42
Dziewczyna seryjnego mordercy pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego
Dokładniej mówiąc z Tomaszowa Mazowieckiego pochodzą jej rodzice.

Chodzi o Yvonne Strahovski – dziewczynę serialowego „Dextera”. Jasnowłosa piękność, dla której głowę stracił serialowy "serial killer", prywatnie nosi nad wyraz swojsko brzmiące nazwisko – Strahovski. I wyznaje, że choć bardziej czuje się Australijką, jest dumna ze swoich polskich korzeni.

 

Jej rodzice pochodzą z Tomaszowa Mazowieckiego i nawet kiedy zdecydowali się na emigrację, swojej córce, Yvonne Strzechowski, często opowiadali o opuszczonej przed laty ojczyźnie.

 

Aktorka zapewnia, że polskie zwyczaje i tradycje nie są jej obce, interesuje się polską kulturą, a nawet świetnie mówi w naszym języku, gdyż w każdy weekend pobierała zajęcia w polskiej szkole.

 

To dlatego, kiedy zaczynała karierę w Hollywood i agenci naciskali na nią, by zmieniła "skomplikowane" nazwisko na bardziej "medialne", odmówiła. Uległa dopiero później, pogodziwszy się z sugestią, że "Strzechowski" jest zbyt trudne do wymówienia dla anglojęzycznych widzów, i zdecydowała się na fonetyczny zapis niec o zmienionej formy nazwiska. 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Quick
Quick 26.03.2018, 19:29
Jakaś podrzedna aktoreczka phiii też mi coś
zapomniałem dodać
zapomniałem dodać 2.11.2015, 14:42
skromna ,inteligentna i piękna słowiańska uroda,która nieco przetrzebiona wkrótce będzie na wagę złota przynajmniej w pewnych rejonach świata...powodzenia
xd
xd 29.10.2015, 17:28
widzicie hamburgery jakie polskie aktorki sa sexy? xd

Pozostałe