Testy autobusu przegubowego

  • 4.06.2018, 08:20
  • Miejski Zaklad Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim
Testy autobusu przegubowego
Od 1 czerwca br. część kursów linii Nr 8 obsługiwanych będzie autobusem przegubowym. Celem testu jest sprawdzenie zachowania się tego typu autobusu na tomaszowskich drogach. Testowany autobus Solaris Urbino 18 pomieści do 160 pasażerów. Autobus nie jest przystosowany do tomaszowskiego systemu informacji pasażerskiej dlatego posiada tablice tylko z numerem linii i kasowniki mechaniczne. Autobus będzie testowany do 6 czerwca br.

 

 

 

Miejski Zaklad Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

smiech
smiech 5.06.2018, 17:59
Idiotyzm. Pociąg może sobie z przystani na Niebrów postawmy z kuszetkami...
kiki
kiki 5.06.2018, 08:18
Tomaszów to nie Budapeszt by przegubowce jeździły.
Piotrek
Piotrek 5.06.2018, 16:48
kaka, zrozum ludzie chcą dojechać do pracy w normalnych warunkach bez ścisku, przegubowce są mile widziane
Maniek
Maniek 4.06.2018, 23:26
Dzisiaj juz sie popsuł na petli na Ludwikowie nie mógł cofnac i zablokowal cala droge Tomaszow Smardzewice cos ze skrzynia hyba
no
no 4.06.2018, 22:59
Podoba mi się ,że po naszych tomaszowskich drogach będą jeździły przeguby.
Felek
Felek 4.06.2018, 20:21
Kilkanaście lat temu w naszym mieście było kilka przegubowców. Głównie obsługiwały linię 1,13 i 10 zwłaszcza w okresie letnim. Ludzi nad zalew woził uginajacy się od plażowiczów Ikarus. Węgierskie autobusy były nie do zdarcia. W późniejszym okresie, miasto podupadło, zlikwidowano Wistom, a Ikarusy zaczęto kroić nie tylko na żyletki, ale nawet na połówki. Jedna taka przecięta połówka jeszcze jakieś 10 lat temu obsługiwała nasze miasto. Dosłownie połówka ikarusa! Odpięto od przegubów naczepę, zaspawano tył, wstawiono szybę i tak jeździł i woził pasażerów jeszcze wiele lat! Dziś miejmy nadzieję, że przegubowiec testowy zda egzamin na tomaszowskich drogach i w przyszłym roku, nasz prezydent zakupi przynajmniej dwa, a nawet trzy takie autobusy. Bo co jak co, ale w godzinach szczytu zwłaszcza linia 8 potrzebuje takiego autobusu. Tym bardziej, że zakłady w naszym miescie się rozbudowywują, a zapotrzebowanie na pracowników wciąż rośnie. I oby to nasze miast w ciągu dekady uzyskało status miasta 100 tysięcznego!!! Panie Prezydencie czekamy na takie przeguby!!!
taran...
taran... 4.06.2018, 20:06
dzisiaj by mnie zmiótł na ludwikowie...
Olo
Olo 4.06.2018, 15:44
Na wszystkich rondach się zmieści a potrzebny jest choćby na linii 8 w godzinach szczytu...a niby jakie przepisy łamią autobusy że względu na swoją wielkość...?, Radzę najpierw poznać kodeks drogowy a później się wypowiadać że ktoś łamie przepisy...,
tom
tom 4.06.2018, 20:50
Jakie przepisy?? Skręcając najeżdżają a nawet przekraczają linię ciągłą, zajmują drugi pas jadąc tzw pod prąd, na wielu skrzyżowaniach prawidłowo jadący kierowcy muszą ustąpić bo nie mogą zakręcić itp.
tom
tom 4.06.2018, 13:19
To jakieś prima aprylis! W Tomaszowie takie auta na tak wąziutkich ulicach. Już te co są non stop łamią przepisy ruchu drogowego bo się słabo mieszczą. Na tą ilość pasażerów w mieście wystarczyłyby większe busiki...
Robert
Robert 6.06.2018, 13:40
O jakich konkretnie przepisach mówisz?
G.L.
G.L. 6.06.2018, 14:37
Z zazdrości nie chce przegubowców i straszy przepisami, co za ludzie zamiast się cieszyć to kwękają.
Milo
Milo 4.06.2018, 13:08
A po co w Tomaszowie Maz. autobus przegubowy???
rwd
rwd 4.06.2018, 13:04
Ciekawe na którym tomaszowskim rondzie się mieści ?
Sylwek
Sylwek 4.06.2018, 11:06
Przegubowce są wstępem do budowy 100 tysięcznego Tomaszowa. Ale to już w następnej kadencji Prezydenta Witko!
Olo
Olo 4.06.2018, 13:49
nie ściemniaj, chyba że emigrantami zapełni Tomaszów
OMG
OMG 4.06.2018, 09:51
Podobno jak Witko wygra wybory byndzie metro,już coś kopią.

Pozostałe