Natalia Pigoń brązową medalistką Mistrzostw Polski w bikini fitness

  • 13.10.2015, 18:48
  • Mariusz Strzępek
Natalia Pigoń brązową medalistką Mistrzostw Polski w bikini fitness
W dniach 10-11.10.2015 we Wrocławskiej hali AWF odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness organizowane przez PZKFiTS. Tomaszów Mazowiecki reprezentowali zawodnicy Muscular Shop Team - Damian Skowron (19lat) oraz Natalia Pigoń (18lat), trenujący pod okiem Mariusza Marusika.

W pierwszym dniu zmagań odbyła się weryfikacja, eliminacje oraz półfinały. Damian Skowron startujący w kategorii kulturystyka klasyczna juniorów walczył do ostatnich minut ze zbiciem wagi do swojego limitu wzrostowego, gdy już stanął na wadze ważył 87,3kg a jego limit wynosił 87,4kg .

 

W jego kategorii wystartowało 28 zawodników w wieku juniorskim, czyli do lat 23. Ostatecznie Damian zakończył zmagania na 6 miejscu, co daje mu tytuł finalisty Mistrzostw Polski i świetnie rokuje na przyszłość, gdyż był to jeden z najmłodszych zawodników w tej kategorii.

 

Kolejną zawodniczką była Natalia Pigoń, startująca w kategorii Bikini Fitness Juniorów do lat 23. Nasza już troszkę utytułowana reprezentantka, tym razem stanęła w szeregach pośród 25 świetnie przygotowanych dziewcząt i wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski, ocierając się o tytuł wicemistrzyni, mając taką samą liczbę punktów, jak zawodniczka sklasyfikowana o jedno miejsce wyżej.

 

Tomaszowscy sportowcy mają jeszcze przed sobą 4-5 lat startów w juniorach, więc jest to sporo czasu, aby zdobyć krążek z najcenniejszego kruszcu.

 

Jeśli chcecie ich spotkać , poznać osobiście lub porozmawiać koniecznie musicie odwiedzić LV Gym przy ul.Legionów 21/23 gdzie na co dzień trenują i przygotowują się do startów.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rambo
rambo 14.10.2015, 12:21
Juniorzy hmm zobaczymy jak wyjdziecie z młodzików tam skóra i kości nie wygrywa :) Pozdrawiam
matiis
matiis 14.10.2015, 12:17
Dwie osoby na 6 miejscu..? to jest niemożliwe, ktoś zawsze musi być lepszy. Skoro Damian nie wyszedł w finałowej szóstce znaczy, że lepszy okazał się jego przeciwnik, który miał tyle samo punktów. Jury musiało zdecydować i wybrać kto wystąpi na scenie w finale- wybrali lepszego. Byłem i widziałem, takie są realia. Przykro mi, przed wami jeszcze dużo pracy.. Debiuty? to szansa, która zdarza się raz w życiu, nie radzę jej zmarnować w przyszłym roku w marcu, nie macie szans.. lepiej wystąpić wtedy, kiedy naprawdę się dobrze wygląda. Pozdrawiam
gergg
gergg 14.10.2015, 01:24
Ile sie musza najeść...

Pozostałe