KACPER RUCIŃSKI i JACEK STRAMIK wystąpią po raz pierwszy w klubokawiarni Ęklawa! Otwarcie nowej sceny STAND-UP NO LIMITS!

  • 8.09.2015, 12:48
  • Mariusz Strzępek
KACPER RUCIŃSKI i JACEK STRAMIK wystąpią po raz pierwszy w klubokawiarni Ęklawa! Otwarcie nowej sceny STAND-UP NO LIMITS!
8 września startuje kolejny sezon wydarzeń stand-upowych. Tomaszów Mazowiecki ma okazję gościć kolejnych niezwykłych komików. Tym razem nasze miasto po raz pierwszy odwiedzi Kacper Ruciński oraz powróci drugi raz z nowym materiałem Jacek Stramik. Ten niezwykły duet stand-uperów zainauguruje nową tomaszowską scenę projektu Stand-up No Limits.

Stand-up w Polsce nabiera popularności, coraz więcej osób świadomie wybiera tę formę występów, a media chętniej pokazują komików w telewizji czy zapraszają do radia. Bardzo dobrym i wyraźnym przykładem takich zmian jest nowa ramówka TVN-u, a w niej zmieniona koncepcja znanego programu „Kuba Wojewódzki”. W kolejnym sezonie zamiast muzyków pojawiać się będą stand-uperzy. Pierwszy odcinek zamknął występ Rafała Paczesia, komika z Łodzi, który rok temu występował w Tomaszowie.

 

Od września startuje również nowy sezon w stand-upie, a do naszego miasta przyjeżdżać będzie wielu „genialnych artystów i niesamowitych osobowości”, zapewnia organizator lokalnej sceny Bartłomiej Korbel. Pierwsze wydarzenie podkreślają słowa twórcy Stand-up No Limits, projektu zrzeszającego komików.

 

8 września o godzinie 20:00 w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi gospodarz dwóch scen (Lublin, Poznań), bloger (http://standupfestiwal.pl/blo g/9-komik-out) i ciemna dusza stand-upu Jacek Stramik oraz członek grupy „Stand-up Bez Cenzury”, „ImproSkład” i gospodarz sceny „Elżbietańska na ostro” (Gdańsk), a także prowadzący program na TVP „Tylko Dla Dorosłych” Kacper Ruciński. Tym razem wraz z otwarciem nowego sezonu, otwiera się nowa scena Stand-upowa w klubokawiarni Ęklawa. Jest to miejsce niezwykle przyjazne wydarzeniom kulturalnym dlatego też wydarzenie będzie podwójnym podkreśleniem otwierającego się sezonu.

 

 

Mariusz Strzępek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

KRU
KRU 8.09.2015, 17:24
a zaiks będzie ?
Bonzo
Bonzo 8.09.2015, 16:39
Och yea! Dobrze, ze bilety zdazylem kupic.
Btw. Swietna miejscowka
Marag
Marag 8.09.2015, 14:08
W końcu kultura zawitała do Tomaszowa...

Pozostałe