Młodzi siatkarze na obozie

  • 06.08.2015, 20:04
  • Mariusz Strzępek
Młodzi siatkarze na obozie
45 osobowa grupa młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 12, Zespołu Szkół nr 6 oraz Akademii Tomaszowskiej Siatkówki przebywa na obozie sportowym w Lidzbarku Welskim zorganizowanym po raz kolejny przez KS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Ośrodek „Pod Lipami”, w którym wypoczywają wszyscy uczestnicy położony jest nad jeziorem na terenie Krajobrazowego Parku Welskiego. Znajduje się tutaj wyjątkowo bogata infrastruktura sportowo – rekreacyjna, nowoczesne boiska, sale zajęciowe dla dzieci. Okolica pozwala na aktywne spędzanie czasu nad wodą oraz w lesie na trasach pieszych i rowerowych.

 

Siatkarskie treningi odbywają codziennie w pięknej, trzy-sektorowej hali sportowej, a w wolnych chwilach obozowicze relaksują się korzystając z atrakcji na terenie ośrodka, tj. jazda na quadach, segway’u, zabawa w kuli Zorb i kąpiele w basenie. Ponadto, spędzają czas grając również w piłkę nożną, tenis stołowy, tenis ziemny i siatkówkę plażową. Piękna pogoda sprzyja także kąpielom w jeziorze i zabawie na zjeżdżalni wodnej.

 

Do tej pory, obozowicze zwiedzili Toruń, gdzie mieli niepowtarzalną okazję wziąć udział w wypieku smakowitych pierników.

 

Przed nimi jeszcze ścianka wspinaczkowa, rowery wodne i kilka siatkarskich treningów.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nemo kpt
nemo kpt 06.08.2015, 22:22
i nikt nie pisze o wspanialej współpracy z samorządem , brawo

Pozostałe