PIERWSZE STARTY TOMASZOWSKICH PANCZENISTÓW

  • 30.05.2015, 23:33
  • Mariusz Strzępek
PIERWSZE STARTY TOMASZOWSKICH PANCZENISTÓW
Nasi łyżwiarze świetnie spisali się w pierwszym w tym sezonie starcie na rolkach

W dniach 23-24.05 2015 r w Wysowej Zdrój koło Gorlic odbył się coroczny festyn sportowy pn. Weekend Naftowy 2015. W ramach tej imprezy w sobotę 23 maja odbyły się zawody wrotkarskie na dystansie maratonu (42 km ) i półmaratonu (21 km ).

 

Nasze miasto reprezentowała grupa tomaszowskich łyżwiarzy: KAROLINA BOSIEK, KAROLINA GĄSECKA, IGA KAPRUZIAK, DAMIAN ŻUREK i MATEUSZ OWCZAREK z klubu IUKS DZIEWIĄTKA oraz ALEKSANDRA KAPRUZIAK z PILICY.

 

Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze w tych zawodach. W półmaratonie w klasyfikacji generalnej kobiet pierwsze miejsce zajęła KAROLINA BOSIEK z czasem 45min09sek, druga była KAROLINA GĄSECKA 45min 11sek a piąta IGA KAPRUZIAK 46:26.

 

Wśród mężczyzn jedynym naszym reprezentantem w półmaratonie był DAMIAN ŻUREK. Spisał się równie dobrze, zajmując drugie miejsce w kategorii do lat 20 z czasem 45min 08 sek. W klasyfikacji generalnej zajął dobre piąte miejsce

 

W maratonie wśród kobiet trzecie miejsce zajęła ALEKSANDRA KAPRUZIAK 1:31,58 a MATEUSZ OWCZAREK wśród mężczyzn był piętnasty.


Dla naszych łyżwiarzy był to pierwszy start w zawodach wrotkarskich w tym roku a dla większości pierwszy raz w życiu na tak długim dystansie co tym bardziej cieszy i napawa optymizmem przed nowym sezonem łyżwiarskim .

 

31maja w Tomaszowie Lubelskim nasi zawodnicy wystartują w Mistrzostwach Polski w półmaratonie na rolkach. Życzymy im powodzenia i trzymamy kciuki. 

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

31.05.2015, 20:14
brawo!!
brytan
brytan 31.05.2015, 17:52
Strzępek, ile Wolski psełdo. Mały ci płaci?
A może też jesteś jego żołnierzem?
hana
hana 31.05.2015, 13:48
wielkie gratki dla łyżwiarskiej tomaszowskiej łyżwiarskiej braci . Szkoda tylko że nie są doceniani przez naszych włodarzy , bo patrząc na zainteresowanie , nakłady finansowe na łyżwiarstwo , a na piłkę nożną to łyżwiarstwo jest w ciemnej dziurze , niepotrzebnym balastem , obciążeniem dla miasta . Dla miasta , dla Witko liczy się tylko piłka nożna . Jak długo tak jeszcze będzie panie prezydencie że lepsi będą gorszymi a gorsi będą spijać śmietankę przedstawiając sobą miernotę piłkarską !!!
zaki
zaki 31.05.2015, 11:02
Łyżwiarze , a kto to taki ? Jeśli w takich warunkach zdobywają medale to znaczy według Witko że mają bardzo dobre i wystarczające warunki do trenowania i lepiej niech nie podskakują za wysoko bo może im zakręcić kurek z wodą , albo wyłączyć prąd , a wtedy będą jeździć do Zakopca , albo do Sanoka ,lub na mały do Lubina , bo do Warszawki gdzie najbliżej nie pojadą bo tam już rozpoczyna się inwestycja wbudowania krytego toru Ale pojechać na treningi tak daleko i wrócić w tym samym dniu tak jak to rok temu było nie ma możliwości to trenować nie będą w ogóle . To żeby trenować to muszą cicho siedzieć . Panie prezydencie niech pan doceni talent , ciężką orkę i pot wylany na treningach i zawodach , oraz osiągnięcia naszych tomaszowskich diamencików łyżwiarskich i zamiast drugiego stadionu zadaszy ten tor .
Fan łyżwiarstwa
Fan łyżwiarstwa 31.05.2015, 09:11
Brawo tomaszowska młodzieży . Jesteście najlepsi . Róbcie dalej swoją wspaniałą robotę , a może wreszcie skruszycie beton w pisowskim sercu pisowskiego prezydenta i zacznie pozytywniej muśleć na temat krycia toru , bo jak na razie to mu tylko i wyłącznie w głowie obiecany za finansowe wsparcie wyborcze - stadionik .
za 20 parę lat jak dobrze pójdzie
za 20 parę lat jak dobrze pójdzie 31.05.2015, 10:47
Oj wątpliwa to sprawa bo na to żeby pokryć tor łyżwiarski nawet się muchy nie gonią . Nasz prezydent ma inne sprawy ważniejsze do zrealizowania i inne priorytety . Dla niego liczą się tylko trzecioligowi piłkarze , a świetna łyżwiarska młodzież , i dzieciaki zdobywający wszystko co jest do zdobycia w Polsce , we wszystkich kategoriach wiekowych jest pozostawiona sama sobie i pan prezydent Witko ma ich po prostu w nosie . Róbta co chceta , za co chceta i gdzie chceta to wasza sprawa bo ja mam ważniejsze , ale jak będą wyniki to pan prezydent pierwszy pierś wystawi i powie że to jego zasługa

Pozostałe