Przyjeżdżajcie do Borek

  • 18.05.2018, 16:17
Przyjeżdżajcie do Borek
W trakcie spaceru wokół zalewu można się nacieszyć widokiem takich oto wiosennych atrakcji. Ciekawe czy to pamiątki po długim weekendzie czy stały element krajobrazu? Może problem rozwiąże stały kontener na śmieci bo niebieskie beczki na śmieci są ruchome i widać się nie sprawdzają;)

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

varan
varan 20.05.2018, 16:53
Amputacja rąk za zasmiecanie terenów zielonych chyba jedynym skutecznym rozwiązaniem.
Ajdejano
Ajdejano 19.05.2018, 23:14
Do Autorki powyższego materiału: tak - ma Pani 200% racji.
Dlaczego ? Bo porusza Pani zarówno debilizm tzw. "turystów - wczasowiczów" jak i debilizm lokalnych, samorządowych władz.
Wypoczywający nad zalewem i w innych miejscach, pozostawiający taki bajzel - to, wiadomo, debile. Jednak, takimi samymi debilami są lokalne samorządy, które mają w du.... pilnowanie porządku w rejonach atrakcyjnych turystycznie.
Ci debile z samorządów, kompletnie nie kojarzą, że porządek w rejonach turystycznych przysporzy większą ilość odwiedzających, odpoczywających i tym samym, większe wpływy do samorządowego budżetu.

Dlaczego powyższe moje uwagi mają jakiekolwiek znaczenie ? Niech Pan, Panie Mariuszu, albo Pani - Autorka powyższego materiału - wytłumaczcie internautom.
m&m
m&m 19.05.2018, 13:36
wy tak z tymi lodziakami na serio?
♥
19.05.2018, 18:38
Odwiedź w sezonie grzybobrania lasy wokół Inowłodza, to się przekonasz. Najlepiej w po "Łikendzie".
Lepsze miejsce do zycia
Lepsze miejsce do zycia 21.05.2018, 18:28
Nie trzeba odwiedzać lasów po weekendzie, wystarczy poprzegladac profile na Facebooku wszystkich którzy lajkują posty na fanpejdzach typu Murem za Hanka ws wyłudzenia kredytóu na lewych papierach przez Zdanowska. Plastik, imitacja, podskorna pogarda wobec żyjących inaczej, zwykle biedniejszych. To jest mentalność konformistow, których jedyna ideą w życiu jest konsumowanie. Jeśli PiS rządziłby trzy kadencję, dzisiejsi platformesrsi zmienia barwy. Mówię o elektoracie. Inteligencja w Łodzi jest do kupienia za 5 zł. Paradoksalnie taniej niż w Tomaszowie. Taki urok mniejszych polskich miast. Zębami będzie ryl, trawę jadł ale poglądów na zawołanie niezmieni. To samo w małżeństwa h (w Tomaszowie, mniej rozwodów), w relacjach sąsiedzku itd.

PiS owiec Najem się na końcu, albo nawet ręczniki z którym przyjechał na rowerze. To bydło z Łodzi musi więc stolik z Obi. Wprawdzie wakacje w Polsce, ale różnice między państwem a plebsem trzeba zaakcentować.
Problem
Problem 19.05.2018, 10:08
Zakaz wiazdu autami powoduje skutki. Idzie sie ladnie spakowanym a później juz nie. Pozastajemy anonimowi. Przy aucie sa nr rejestracyjne stały bywalec np wedkarz zaopserwuje kto to a tak lipa przyszedl i poszedl zostawiajac sterte. Zmienic mentalnosc jak na innych zbiornikach nie tylko w polsce wiechac posiedzic spakowac sie i wyjechac a nie mandaty za wiazdy i problem wiekszy zostaje.
>Tak już było i Polacy powiedzieli DOŚĆ!
>Tak już było i Polacy powiedzieli DOŚĆ! 19.05.2018, 19:25
Noo... pod samo lustro wody autem, pomiedzy kocami biedoty. Potem hyc na skuter i jazda! Zatrzyma się po drugiej stronie, wyciagnie drobne zabrane na piwo w pobudowanej z myślą o nim, tawernie i łypnie do tomaszowskiego wędkarza:
"Dziaduuuuu Chodź tu.
Ile tak nałowisz dziadu"

Dziad (mój Ojciec): "nooo 4 rybki"

Masz tu cztery dychy i wypierdalaj"

Potem jeszcze nawet w kombinezonie z pianki do samej Łodzi by z tomaszowskim plebsem nie musieć rozmawiać. Dobre! Tak 3mać! Napisałeś już połowę programu Platformie Obywatelskiej!
♥
18.05.2018, 23:17
Problem z łodziakami jest nie tylko nad Zalewem. Jedźcie w sezonie grzybobrania w lasy za Inowłodzem (w którym mają swoje działki), gdzie runo leśne jest wyskrobane do gołej ziemi w poszukiwaniu grzybów. Łodziak "żywemu nie przepuści nawet muchomora kopnąć może, a juści".
>
> 18.05.2018, 23:44
To egoistyczne dzikusy - wiadomo nie od dziś. Ale skoro mają działki, to można im na przykład pokopcić jakimś uciążliwym grillem latem. No teraz im Pan Arkadiusz Gajewski z Platformy Obywatelskiej umożliwił śmiganie na motorówkach na zalewie, więc problem się spotęguję. Wpiszcie Państwo w wyszukiwarce Naszego Tomaszowa "Motorówki, zalew, Arkadiusz Gajewski"

Prawdziwi pasjonaci tych sportów jeżdża na większe akweny gdzie jest pożdna baza i hotelowa i obsługująca ich sprzęt. Dyskoteki, blond lale do zaliczenia po dziennych wirażach na wodzie.

Do nas będą zjeżdżać się amatorzy wodnych szaleństw z łódzkich nizin społecznych. Taki skuterek pewnie można kupić i za pięćset złotych, a na pewno za równowartość średniej krajowej, więc uzbierają tak jak uzbierają na ścigacze zabijacze którymi jeżdząć po drogach.

Dużo się narzekało na angielski plebs zarzygujący starówki polskich najpiękniejszych miast, ale mamy też własny.
>
> 19.05.2018, 08:54
w tej wypowiedzi popełniłem błąd ortograficzny w poRZądnym, no i masę literówek. Przepraszam.
vlad_palovnick
vlad_palovnick 19.05.2018, 08:26
Podążając Twoją logiką należałoby dojść do wniosku że błędem jest dopuszczenie możliwości niczym nie skrępowanej sprzedaży samochodów, bo potęguje to ilość wypadków.
Problem nie tkwi w motorówkach. One mogą przyczynić się jedynie do rozwoju okolic zalewu. Problem tkwi w tym, że gminy okalające zalew nie widzą potrzeby współpracy przy jego utrzymaniu. Jeśli wspólnie nie będą dbać o to żeby np. nie wrzucać tam śmieci do lasu, to zniknięcie motorówek nic nie da. Po Ludwikowie nie pływają motorówki, a w lesie przy Modrzewskiego śmieci nie jest mniej.
Swoją drogą nie wiem co jest takiego charakterystycznego w śmieciach ze zdjęcia, że z taką pewnością można je okreśilć jako łódzkie. Według mnie równie dobrze mogą należeć do miejscowego knura, który zamiast płacić za wywóz śmieci woli je wywalić do lasu. Bo przecież gminne służby nie będą sprawdzać, czy wszyscy gospodorze mają podpisane umowy na ich wywóz. Jakaś Pani Lodzia z gminy ma inne sprawy na głowie niż taki śmierdzący temat
>
> 19.05.2018, 08:46
"Podążając Twoją logiką należałoby dojść do wniosku że błędem jest dopuszczenie możliwości niczym nie skrępowanej sprzedaży samochodów, bo potęguje to ilość wypadków"

Tak właśnie również uważam :) Wczoraj w Polskim Radio 24 usłyszałem też od wiarygodnej dla mnie pani, że metale cieżkie ze spalin odpowiedzialne są za alergie u osób, które wcześniej się na nie nie uskarżały. Od 3-4 lat w kwietniu, maju kicham po 15 minut czasami.
Ale znając już trochę to społeczeńśtwo, z toną kompleksów to najpierw zakażą mi palić we własnym kiblu, bo już mówi się o zakazie palenia na balokonach, a dopiero potem wezmą się za auta parkujące 3 metry od balkonu mojej matki, w mieszkaniu w którym nieraz nocuje i o 5 rano gazują Ci mieszkanie spalinami. Szczególnie zimą.

Niby zakaz parkowania tyłem jest, ale kto by się tym przejmował.

Wracajac nad zalew.
Stolika i krzesełka ogrodowego "knur" by nie wyjebał. Takie rzeczy w naszym środowisku przerabia się jeszcze wielokrotnie. Ostatecznie ląduje jako pokrywa czegoś. Łódzkie to jest i to z widzewskich blokowisk.
vlad_palovnick
vlad_palovnick 19.05.2018, 11:06
"Stolika i krzesełka ogrodowego "knur" by nie wyjebał."
Możliwe. Równie możliwe jest jednak, że łodziak jadąc nad zalew nie wkładałby do auta stolika ogrodowego.
>
> 19.05.2018, 18:48
Jak widać na fotografii po wyjęciu nóg, blat można przewieźć nawet seciento. Z pełnym stanem pasażerskim. Trochę tylna szyba będzie zasłonięta. A łodziak ma na pewno coś większego, skoro stać go na wyjazd 50 km od miasta.
♥
19.05.2018, 18:35
A wiadomo to, czy przy okazji by nie zabrał takiego stolika "na wykończeniu" i potem pozostawił?
LMdŻ
LMdŻ 21.05.2018, 18:28
więc wlasnie
>
> 18.05.2018, 22:25
Po śmieciach wiadać, że łodziaki. Ich mentalność trochę obrazuje to na kogo ostatnio głosują. Problem z nimi nad Zalewem był od lat.

Pozostałe