37.Wielorundowy Turniej Badmintona – sezon 2014/2015

  • 16.04.2015, 00:33
  • Mariusz Strzępek
37.Wielorundowy Turniej Badmintona – sezon 2014/2015
Dobiegł końca trwający od grudnia 2014 r. 37.Wielorundowy Turniej Badmintona w Grach Deblowych, który rozgrywany jest pod patronatem Starosty Tomaszowskiego. Zawody odbywają się w Zespole Szkół Nr 8 w Tomaszowie Maz.

 Badmintoniści zostali podzieleni na Grupy „A” i „B”. Turniej rozegrano systemem „mecz i rewanż”. Po bardzo wyrównanych pojedynkach Grupę „A” wygrała para Michał Sil z Maciejem Kejną przed Konradem Grzybowskim z Grzegorzem Kulińskim. Trzecie miejsce zajęła para Marek Dolecki z Adam Wawszczak.

 

 W Grupie „B” najlepszym okazał się debel Piotr Lenarcik z Witoldem Silem, drugi był Dariusz Trela z Arkadiuszem Pierzchałą, a trzeci Dariusz Kapała z Rafałem Mastalerzem.

 

 Obecnie trwają pojedynki w grach pojedynczych w Grupach „A” i „B”.

 

 Organizatorami turnieju jest Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Nr 8 oraz sekcja badmintona. 

 

Miejskie TKKF serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1 % podatku na działalność stowarzyszenia. Zgodnie z deklaracją pozyskane środki wykorzystywane będą na organizację imprez sportowo-rekreacyjnych.

 

Zarząd uprzejmie prosi o wpłaty z rozliczenia za 2014 r. W zeznaniu rocznym należy podać numer KRS: 0000236933 oraz pełną nazwę stowarzyszenia: Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Tomaszów Mazowiecki.

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe