Dla nich to tylko sen....

  • 17.05.2018, 19:02
  • Lord Lud
Dla nich to tylko sen....
Z rodzicami Ani znamy się już „x lat”. Różnica wieku między nami jest dość spora, bowiem około 10 lat. Jako dziecko wiele słyszałem o jej chorej córce, a to od rodziców, a to z przypadkowych rozmów. Przez ostatnie lata, obraz ich sytuacji rodzinne nabrał dla mnie bardziej realnego kształtu, gdyż dziś sam jestem nie tylko dorosłym człowiekiem, ale też już ojcem.

Ania to jeden z dwóch przypadków znanych nam dzieci w Tomaszowie, u których podejrzewa się encefalopatię, czyli trwałe uszkodzenie mózgu. Nigdy nie będzie się bawić tak jak inne dzieci. Nie jest w stanie nawet samodzielnie usiąść. Nie posmakuje lodów i innych słodyczy.

 

Ani Stefańskiej staramy pomagać się systematyczne. Na portalu NaszTomaszow.pl apelowaliśmy o wpłaty na rzecz fundacji, która zajmuje się zbiórkami czy też o 1 procent z rozliczeń podatkowych. Staramy się także pomagać w inny sposób, niepotrzebujący rozgłosu publicznego.

 

W dniu dzisiejszym temat osób niepełnosprawnych, to temat numer jeden dla wielu mediów. Postanowiliśmy nakręcić swój film, który nie ma podłoża politycznego, który bez reżyserowania, bez przysłowiowej „ściemy”, przekaże wam prawdziwy obraz i przedstawi prawdziwe problemy – czy społeczne, czy materialne – dzielnych rodziców tego dziecka niepełnosprawnego, a następnie bezinteresowną miłość do niego, niezależnie od tego, ile pieniędzy jest w portfelu. 

 

Mamy nadzieję że film was poruszy i uda nam się zebrać pieniążki na aparat tlenowy nie wymagający stałego podłączenia do prądu, czy też upragnione wakacje dla rodziców, aby ci mogli wreszcie odpocząć. Poniżej przedstawiamy dane do wpłat. Prosimy też o stonowane wypowiedzi i  zachwanie kultury w komentarzach. 

 

 

 

 

Lord Lud
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe