Klub Seniora w DOK

  • 30.03.2015, 12:37
  • Mariusz Strzępek
Klub Seniora w DOK
27 marca 2015 roku odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora w Dzielnicowym Ośrodku Kultury przy Gminnej 37/39 w Tomaszowie Maz. w dzielnicy Białobrzegi, które miało formę zebrania założycielskiego.

Zaowocowało ono wyborem osób odpowiedzialnych za koordynację nowo powstałego klubu. Reprezentować sekcję seniorów będzie Wacława Koprek oraz jej zastępca Andrzej Milczarek. Piątkowe spotkanie było okazją do dyskusji na temat przyszłego rozwoju klubu i pozwoliło określić plany do zrealizowania w najbliższym okresie. Anna Zwardoń, dyrektor DOK przedstawiła przybyłym ofertę stałych zajęć dla seniorów, która jest niezwykle bogata.

 

W Dzielnicowym Ośrodku Kultury zaplanowano dla osób po sześćdziesiątce (i młodszych) zajęcia manualno - plastyczne, język angielski, zajęcia muzyczno - wokalne, zajęcia literackie, tenis stołowy, spacery z kijami. W wybrane piątki w miesiącu integrować seniorów będą spotkania tematyczne, prezentacje ciekawych osób z pasją.

 

Każde wspólne spotkanie seniorów jest okazją do wymiany doświadczeń, a udział w ofercie stałych zajęć w ośrodku rodzajem nauki, rozwijaniem wszelakich zainteresowań. Już w maju Klub Seniora pojedzie na operetkę "Kraina uśmiechu" Franza Lehára do Teatru Muzycznego w Łodzi.

 

Pogadanka o posiadanych zainteresowaniach przygotowana przez Annę Zieję miała na celu rozbudzenie świadomości posiadanych umiejętności i talentów, rozwijanie poczucia własnej wartości wśród uczestników Klubu Seniora. Seniorzy po raz kolejny spotkają się w DOK-u 10 kwietnia o godz. 18.00. Klub Seniora zaprasza do wspólnej inicjatywy ludzi 60+ chcących czerpać z życia garściami.

 

 

Mariusz Strzępek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe